Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Objednávka ze sportsdirect?

Marek90

Aktivní člen
Klub
Pyšely
HI (HCP)
20+-10
Nesvezete se někdo se mnou v objednávce z Anglie? :) Nemám už spare rukavice a tady na sportsdirect.co.uk (vlastně levnější bezvasport.cz :D ) maj supr zelený Dunlop rukavice za 110,-Kč a třeba si najdete i nějaký jiný levný nesmysly...

Marek90... 30,46£
mirousek33... 7,49£
Helldriver... xxx

Poštovné zatím cca 16£
 
Upraveno:
Tak já to sepíšu do prvního příspěvku, kdo co chce, a objednal bych třeba příští týden v neděli/pondělí ráno? Poštovné psali asi 9GBP do ČR, takže ve více lidech pohodička :)
 
Tak já to sepíšu do prvního příspěvku, kdo co chce, a objednal bych třeba příští týden v neděli/pondělí ráno? Poštovné psali asi 9GBP do ČR, takže ve více lidech pohodička :)
S tím poštovným opatrně, dělají to podle váhy.
 
S tím poštovným opatrně, dělají to podle váhy.
S tím co jsem tam zatím naházel (1750,-) jsem asi na 500,- CZK za poštovný...
@Helldriver Jaký konkrétně bys chtěl ty balony? Nebo jaká je cena za ně? Ať to můžu dohledat...

@mirousek33 jaký barvy deštníku a rukavic, plus jakou velikost?
 
S tím co jsem tam zatím naházel (1750,-) jsem asi na 500,- CZK za poštovný...
@Helldriver Jaký konkrétně bys chtěl ty balony? Nebo jaká je cena za ně? Ať to můžu dohledat...

@mirousek33 jaký barvy deštníku a rukavic, plus jakou velikost?
Tak ty šmejdi už to vyndali z nabídky . Škoda bylo to 15 ks dvouvrstvých Ti balonů od Dunlop za 2,49 Libry. :)
 
Destnik prosim ten zeleno cernej a rukavice velikost L majnto tam myslim jako M/L a tu bilou
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom