Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nová hřiště

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
V poslední době slýchám zprávy o nových hřištích, nemáte někdo konkrétní zprávy o nich? 

Momentálně vím o dostavě 18jamek v České Lípě (již probíhá), v Hostivaři o tom pořád mluví, již několik let to říkají v Karviné-Lipinách, někde jsem zaslech i o Staré Boleslavi.

Pokud někdo něco víte, prosím o bližší info.

Děkuji
 
U Říčan má být nějaký mega resort. Oaks Prague tuším...
 
Ano, o Oaks Prague jsem též četl, má to být první hřiště v ČR s k licenci PGA National. O hřišti u Kácova slyším poprvé, ale vypadá velmi nadějně. :)
Našel jsem zajímavý článek, jsou v něm plány hřišť Nový Dobrouč (Ústí nad Orlicí) 18j, Jihlava 9j, a dostavba/přestavba na 18 jamek v Janově u Hřenska.
Hřišť je/bylo v plánu docela dost, víc než jsem čekal.
http://www.golfee.cz/co-se-sustlo/v-gol ... -projekty/
http://www.golfee.cz/co-se-sustlo/v-gol ... -projekty/
http://www.golfee.cz/co-se-sustlo/v-gol ... -projekty/
 
To vypadá zajímavě! Panečku, to bude koncentrace. Jen by se mi moc líbilo, kdyby vzniklo i něco cenově rozumně dostupného v Praze, což je asi jen zbožné přání. Dokázal bych si představit i třeba jen šestku atp, něco po ruce, kam se dá po práci, na druhou stranu - nejspíš by tam nebylo k hnutí.

Vzpomněl jsem si ještě na jeden článek na menším blogu o Kácově, jsou tam trochu jiné fotky k vidění. To hřiště vypadá, že skutečně reálně vznikne. http://www.jamkoviste.cz/rozestavena-hriste/22-stavba-golfoveho-hriste-kacov/
 
Supr, jsem zvědav, jak to dopadne, vubec nedokážu odhadnout případnou návratnost pro provozovatele, to bude muset být na desítky let.

Ale zase to asi jako jediný projekt vypadá, ze skutečně bude zrealizován. :)

Btw. Co se melo chystat v Hostivaři? Já z pražských hřišť zaregistroval kdysi snahy na Zbraslavi o další devítku, ale nevím, jestli to nebyla jen fáma.
 
V Hostivaři je v plánu druhá devítka, hlavní rysy jsou již hotovy, v roce 2017-8 by se melo hrát.
 
Jirko, určitě? Nevíš o té Zbraslavi něco víc, případně nějaké info? Docela by mě to zajímalo, a na webu jsem nic k tomu nenašel. 
 
Ten Kácov vypadá úžasně, podle mapky, zdá se, že tam bude vše. Jak otevřené jamky, tak i jamky se stromy v okolí a tři devítky - jsem zvědav, jak nastaví nakonec cenu. Pěkné, pěkné. Díky za odkaz! 
 
No soudit dle te mapky nehodlam, ale kdyz vidim kolik a jak tam maji byt postavene ty domecky tak to vypada skoro jak Penati :)
 
v breznovem vydani novin HrajemeGolf je cely clanek o novych hristich, bohuzel foto by zde nebylo videt
 
JanKostalCZE: Tak to dej jinam a sem jen odkaz prosím....
 
Díky. Je to zajímavé, kéž by dopadla aspoň polovina těch plánů....
 
Jinak Českou Lípu mohu vřele doporučit, byl jsem tam v říjnu 2015 a otevřených bylo 12 jamek už ve velmi pěkném stavu. Hotová je klubovna (byť zatím bez plného vybavení). Co je ale nádhera, to jsou výhledy na Lužické hory! A dvojka je famózní jamka!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom