Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

nekolik patu navic

  • Autor vlákna Autor vlákna alda
  • Založeno Založeno
Hodně smutnej kolaps. To se ani mě ještě nikdy nepovedlo, já mám rekord pětiputt...
 
No ale když se podíváte dál, tak půlka řekl bych že i profíků by se sesypala, Big Easy hraje od té doby v paru.
 
Nj, ale pro něj je to málo hrát v paru..
 
Je to smutné (především pro něj), ale ve výsledku mi přijde dobře vidět, že hráči na jakékoli úrovni nejsou roboti. Přijde mi to takové "sympaticky" lidské, i když člověk hodně soucítí. 
 
Na PGA Tour jsem toto ještě neviděl (ani když dávají takové ty různé sestřihy nejhorších patů apod.) - to je již opravdu hodně... 
V reálu samozřejmě několikrát :-), ale hlavně při "neregulérních" pinpozicích někde ve svahu apod... To je pak sedmipat kolikrát ještě dobrý výsledek.

Každopádně mi historicky v hlavě utkvěl tento čtyřpat Brandta Snedekra... Sice patů nebylo tolik, ale tehdá mu stačil trojpat, aby postoupil... Nj. hold jsou to také jenom lidé :-)...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom