Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Míváte na jaře golfovou formu?

Míváte na jaře golfovou formu?


  • Hlasovalo
    21

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
forma.png


Pomalinku se nám blíží nová golfová sezóna, i když teď se zima ještě svými teplotami snaží ukázat, že žezlo ještě nepředává. Ale zamyslet se můžeme. Jak jste na tom vy a jarní forma? Daří se vám na jaře, neb se spíše pomalinku rozehráváte? :)
 
Já po přechodu z indooru potřebuji na „aklimatizaci na trávu” cca měsíc.
Ale trochu to zřejmě ovlivňuje i to, že si nohy potřebují zvyknout na příděl kilometrů a ze začátku sezony mi už druhou devítku „brnkají” 🙈
 
Co jsem překročil padesátku,tak mám stabilně blbou formu po celý rok :D:D:D Jak píše Mirek_62....... po zimě sotva chodím a když už jsem na tom po fyzické stránce docela fajn,tak je konec sezóny :D:D:D No a tak pořád dokola ;);)
 
Jak již jsem zde psal, první hry jsou většinou super, jsem natěšený, nic moc neočekávám, mám radost, že začíná sezóna...poté fáze vystřízlivění, to raději nebudu rozepisovat...nejlépa hraji konec srpna a září, to se vrátím z dovolené, kde nehraji a pak mi to něaké období jde...když to tak po sobě čtu, mohl bych hrát jen v březnu a září a měl bych klid :)
 
Hraju furt. To jak hraju není ovlivněno kalendářem, spíš podmínkami. Jak teplotou, větrem, dešťem, tak i tempem hry.
 
Hraju celý rok, formu potkám pouze vyjímečně:(.
Nejlepší to bývá přelom červenec/srpen cca do půli září.
 
Vždy když si myslím že by mi to snad mohlo začít trochu jít, tak se ukáže opak.rocni období nerozhoduje 😭😭
 
Mám pocit, že hraju celoročně, venku, uvnitř, stabilně. Pořád blbě.
 
Já nerozlišuji konec a začátek sezóny, jen ve které části sinusoidy se nacházím, prostě pořád houpačka.. když už to vypadá tak dostanu přes tlamu..:D:D:D
 
Nevidím žádnou korelaci mezi formou a ročním obdobím. Ale možná je to tím, že jsem líný evidovat jakékoli statistiky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom