Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Miss Golf 2023 se stala Niki Tichotová

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Miss Golf 2023 se stala Niki Tichotová (Golf.cz)

Vítězkou 19. ročníku soutěže Miss Golf o nejkrásnější golfistku se v Obecním domě v Praze stala studentka z Prahy Niki Tichotová s hcp 2,8.
První VicemissGolf se stala Natálie Procházková z Brna s hendikepem 54. Korunku druhé Vicemiss získala studentka z Karlových Varů Barbora Sychravová s hendikepem 7,5.
MissGolf Sympatie si svými SMS zvolili diváci a čtenáři Karolínu Novákovou z Uherského Hradiště s hendikepem 2,5.​


The post Miss Golf 2023 se stala Niki Tichotová appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Miss Golf 2023 se stala Niki Tichotová (Golf.cz)

Vítězkou 19. ročníku soutěže Miss Golf o nejkrásnější golfistku se v Obecním domě v Praze stala studentka z Prahy Niki Tichotová s hcp 2,8.
První VicemissGolf se stala Natálie Procházková z Brna s hendikepem 54. Korunku druhé Vicemiss získala studentka z Karlových Varů Barbora Sychravová s hendikepem 7,5.
MissGolf Sympatie si svými SMS zvolili diváci a čtenáři Karolínu Novákovou z Uherského Hradiště s hendikepem 2,5.​


The post Miss Golf 2023 se stala Niki Tichotová appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
tahle šaškárna pod vedením hodného "dědečka" Paggia ještě funguje??? Tam vůbec nejde o sport, ale o to podojit sponzory v čele Sekera group o tučné příspěvky výměnou za to, že si mohou postarší manageři zahrát ve flightu po boku naivních mladých golfistek. :mad::mad::mad:
 
I můj ESET to nepovažuje za důležité;)
1701162270012.png
 
Btw. tady jsou stránky dané soutěže: https://missgolf.cz

Mám na to obdobný názor, taky mi ta soutěž přijde taková... no, přežitá, slušně řečeno. :)

Už kdysi mi přišla Pravidla a kritéria zvláštní, viz https://missgolf.cz/pravidla/, takové značně diskutabilní mi přijdou prostřední dva body z následujícího odstavce (označené kurzivou). Aneb, jak to přihrát v podstatě komukoli. :-D Na druhou stranu, ať si každý udělá soutěž, jakou chce - jeho pravidla.

---
3. Soutěže se může účastnit:

dívka nebo žena, rodinný stav a státní příslušnost nerozhoduje, ve věku od 15 do 30 let, k datu finále. Soutěž je otevřena golfistkám všech výkonnostních kategorií, soutěžním i rekreačním hráčkám.

Soutěže se mohou účastnit také začínající golfistky bez hendikepu a klubové příslušnosti za podmínky, že absolvují nejméně pět lekcí u profesionálního trenéra určeného pořadatelem.

Členství v golfovém klubu ani hendikep nejsou podmínkou. Opakovaná účast v soutěži je možná, s výjimkou MissGolf. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout účast dívky bez udání důvodu.


Pořadatel nepřijme a musí vyřadit ze soutěže dívky v souvislosti s účastí na jakékoli činnosti v rozporu se zákonem nebo obecnou morálkou. Posouzení rozporu je zcela v kompetenci pořadatele.
---
 
Jestli je to soukromá soutěž financovaná pořadatelem a sponzory z neveřejného sektoru, tak je to asi jedno a každý si může udělat takovou soutěž. Holky to berou asi jako další způsob PR a jdou tam s nějakým cílem, ty naivní tam jdou jen proto, že je to soutěž miss (až na nějaká výběrová řízení třeba na hostesky tohle snad nemůže mít nikde žádnou váhu a spíš hrozí, že uvedení třeba do CV, bude negativem). Pan Paggio evidentně s golfem spojen je, tak jen doufám, že do toho nedává peníze CGF nebo PGA CZ, ale mezi sponzory je nevidím.
Propagace je asi skoro nulová, chybí mi tam k tomu třeba nějaký turnaj, kde by se holky předvedly, jak opravdu hrají golf (klidně na stable body), třeba by se našel i někdo, kdo by si s nimi chtěl zahrát - místo pro-am, by to bylo miss-am :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom