Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Lipiny

Byla v tom voda? To mohlo být moc pěkné, s jezírkem. Ale asi závezeni je bezpečnější.
Mno, bylo to asi tak, že mnozí museli přidat jednu ránu navíc , jinak to bylo dobře ošetřeno , náhodná voda s drop zónou , jen ti co druhou nepřestřelili nově vytvořenou vodu , ztratili míček,
Paradoxem bylo přesunutí žlutých na červené a modré zůstali na svých, nově byly umístěny červené.
No a dalo se hrát z těchto nových žlutých přímo do vody a nebo druhou na grýn , tak to si člověk připadal jako na PGA.
Zavezeno je to hlušinou ze šachty , když tam zahraješ míček se nekontrolovatelně odrazí, tady se totiž hraje na zimní jamky ze žlutých a ty jsou přesunuty na ČERNÉ , pouze muži , ženy mají své odpaliště na svých červených.
Osobně jsem měl tuto náhodnou vodu rád, konečně to byla zajímavá jamka , kdy hraješ přes vodu do mírného kopce,
byla tam vždy po delších deštích jen loni se k tomu přidal ten pokles a už to nechtělo vyschnout a přečerpat do jezírka na jamce č2.
 
Mno, bylo to asi tak, že mnozí museli přidat jednu ránu navíc , jinak to bylo dobře ošetřeno , náhodná voda s drop zónou , jen ti co druhou nepřestřelili nově vytvořenou vodu , ztratili míček,
Paradoxem bylo přesunutí žlutých na červené a modré zůstali na svých, nově byly umístěny červené.
No a dalo se hrát z těchto nových žlutých přímo do vody a nebo druhou na grýn , tak to si člověk připadal jako na PGA.
Zavezeno je to hlušinou ze šachty , když tam zahraješ míček se nekontrolovatelně odrazí, tady se totiž hraje na zimní jamky ze žlutých a ty jsou přesunuty na ČERNÉ , pouze muži , ženy mají své odpaliště na svých červených.
Osobně jsem měl tuto náhodnou vodu rád, konečně to byla zajímavá jamka , kdy hraješ přes vodu do mírného kopce,
byla tam vždy po delších deštích jen loni se k tomu přidal ten pokles a už to nechtělo vyschnout a přečerpat do jezírka na jamce č2.
Mno já jsem zas tak nadšený z té jamky nebyl. Po odpalu ze žlutých (to jejich přesunutí se mi taky nelíbilo) míček končil cca 40-2m v mírném svahu dolů a to pro nás amatérské golfisty zase tak lehký úder přestřelit tu vodu nebyl. Jen já jsem tam loni utopil asi 15míčů...:oops: Možná že to bylo i tím, že jsem na tuto jamku bral ty nejhorší, co jsem měl, PRO V1X jsem na tuto jamku radši nepoužíval:). Takže za mě zásypu této jamky a uvedení do pův.stavu :up:, stačí, že budu dál topit míče na jamce č.2!!:) Doufám, že na letní jamky už tam nebude hlušina, ale krásný FW pažit!!
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Lipiny
 
Tak to je dobrá chuťovka - pozemky 3 vlastníků a budovy dalšího. S informací, že areál při stávajícím provozu prodělává kolem 7,5 mil ročně. Kdybych to překlopil na plochu Hořehled, tak na stejném prostoru my bychom měli dvě 18ky:-D.
 
Jj, doteď mě straší na sedmá jamka na Mistrovském hřišti. Ta ranvej pro přistávání raketoplánu... která je široká tak, jak jinde jamky dlouhé... a stejně jsem za celou dobu od odpaliště ke grýnu nebyl schopen jít po ferveji. :-D Ale @mkopcak na tom byl podle mě stejně! :-D
 
Jj, doteď mě straší na sedmá jamka na Mistrovském hřišti. Ta ranvej pro přistávání raketoplánu... která je široká tak, jak jinde jamky dlouhé... a stejně jsem za celou dobu od odpaliště ke grýnu nebyl schopen jít po ferveji. :-D Ale @mkopcak na tom byl podle mě stejně! :-D
FW jsem pravda netrefil, ale mám tam PAR a green v regulaci:)
 
je fakt, že na tom prostoru současné devítky by mohla být jedna celá osmnáctka,

snad to přežije, hřiště je to velice hratelné
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom