Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Kapitán Johnson: Hráči LIV Golf mohou hrát za tým USA v Ryder Cupu

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Kapitán Johnson: Hráči LIV Golf mohou hrát za tým USA v Ryder Cupu (GolfExtra.cz)

Kapitán týmu Spojených států v letošním Ryder Cupu naznačil, že to, co se ještě nedávno zdálo být absolutně nemyslitelné, se nejspíš nakonec stane realitou. Zach Johnson potvrdil, že hráči LIV Golf, se mohou kvalifikovat do jeho týmu pro letošní Ryder Cup v Římě.

Pokračovat ve čtení...
 
Takbuz i Evropa ma konecnou nominaci.
 
Takbuz i Evropa ma konecnou nominaci.
Koukal jsem před chvílí na záznam tiskovky s Lukem Donaldem.........a jsem spokojenej:). Snad by se dalo polemizovat jen o Lowrym, který není úplně ve formě.....ale na druhou stranu koho za něj (Wallace....?)....tady asi Donald vsadil na jeho zkušenost......
 
Koukal jsem před chvílí na záznam tiskovky s Lukem Donaldem.........a jsem spokojenej:). Snad by se dalo polemizovat jen o Lowrym, který není úplně ve formě.....ale na druhou stranu koho za něj (Wallace....?)....tady asi Donald vsadil na jeho zkušenost......
Za nej se nabizel Meronk, ktery ma letos formu jak hrom. Ale i na druhe strane v usa byli vybrani nekteri stari znami, misto hracu s paradni sezonou a skvelou formou. Ja jsem spokojenej ze se dostal Macintyre, kvuli nemu prekousnu i nesympatickeho Hattona s Rorym.
 
Za nej se nabizel Meronk, ktery ma letos formu jak hrom. Ale i na druhe strane v usa byli vybrani nekteri stari znami, misto hracu s paradni sezonou a skvelou formou. Ja jsem spokojenej ze se dostal Macintyre, kvuli nemu prekousnu i nesympatickeho Hattona s Rorym.
Tak že by byl MacIntyre nějakej supersympaťák?:eek: Ale to je jedno! Hlavně ať kluci z Evropy vyhrajou:up::D
 
Za nej se nabizel Meronk, ktery ma letos formu jak hrom. Ale i na druhe strane v usa byli vybrani nekteri stari znami, misto hracu s paradni sezonou a skvelou formou. Ja jsem spokojenej ze se dostal Macintyre, kvuli nemu prekousnu i nesympatickeho Hattona s Rorym.
On Meronk poslední dobu taky moc nezáří, ale sezónu jako celek má super. S Lowrym, ač ho mám rád, tak jsem moc nepočítal. S McIntyra jsem nadšen - snad se osvědčí. :up:
 
Ale i na druhe strane v usa byli vybrani nekteri stari znami, misto hracu s paradni sezonou a skvelou formou.
Jj.....konkrétně Thomas, to mi fakt hlava nebere........ač je to sympaťák a mám ho rád, tak v týmu USA letos nemá co dělat.
 
Jj.....konkrétně Thomas, to mi fakt hlava nebere........ač je to sympaťák a mám ho rád, tak v týmu USA letos nemá co dělat.
Je to složité. Někteří jsou tzv. ukázkově Rajdrový hráči. V sezóně nemusí podávat nijak excelentní výsledky, ale na formát Rajdru a hru pod tlakem jsou ideální. Nevím teda osobně jestli se to hodí zrovna na Thomase - to je otázka.
 
Tak řekněme si, že všichni nominovaní ten golf hrát umí a bude to o aktuálním nastavení a hlavě. Třeba, když jsem se díval v neděli na konec turnaje ve Švýcarsku, tak to Fitzpatrick nezvládl hlavou a to měl v průběhu kola snad 4 rány náskok a na posledních 4 jamkách se rozsypal....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom