Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Je to venku! Tiger Woods představil svou novou značku s logem tygra. Červená zůstává

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Je to venku! Tiger Woods představil svou novou značku s logem tygra. Červená zůstává (GolfExtra.cz)

Po několika "ochutnávkách" je to oficiálně venku! Tiger Woods představil svou novou sportovní značku Sun Day Red s logem tygra, v níž vstoupí poprvé do golfové sezony 2024 na turnaji Genesis Invitational, jehož je sám hostitelem. Vítěz patnácti majorů byl dlouhých 27 let pevně spojený se značkou Nike, ale tahle spolupráce skončila na konci loňského roku. Osmačtyřicetiletý Američan podle svých slov otevírá další kapitolu své kariéry…

Pokračovat ve čtení...
 
Teda já, když jsem viděl poprvé to logo, tak jsem přemýlel, co to má být. A napadl mne maximálně špatně uhrabaný bankr. 🤭
Tygra jsem v tom opravdu neviděl a kdybych si to teď nepřečetl, tak bych ho neviděl dál. I tak mi to dá hodně práce v tom tygra vidět, asi mám špatnou představivost.
Nebo je to logo sakra mizerný. 🙈
 
Ať to nemusí ostatní hledat, tak se to sem mrsknul...

65cb5a4198402-crop-26141-gettyimages-2006533355_1000x667.png


Kdyby jste se chtěli podívat na web, tak ten je tu: https://www.sundayred.com - moc tam toho zatím není, teď aktuálně...

...ale dá se tam dohledat pár obrázků z "použití" (čepice, rukavice...)

origins-1.jpg

origins-4.jpg origins-2.jpg origins-3.jpg
 
Určitě za tím bude nějaký příběh... když si vezmete jednoduchost loga Nike... (jasně, že vím, že Nike Tiger nevlastnil/nevlastní) tak tohle nové logo je prostě jak se ty CI a loga obhajují, takhle nějak: vyjadřuje určitě: komplexitu, hloubku, vícevrstevnatost, EMOCE, kvalitu, nový směr a nádech.... :-D

...a ano. Neuhrabaný bunker. ;)
 
Ještě by asijské děti v továrně měly zamakat na detailech.
1707893705593.png
 
... když si vezmete jednoduchost loga Nike...
Asi měl i příběh či zvláštní důvod, proč nepoužít původní logo (možná nějaké známko-právní důvody) 🤔

IMG_9519.jpeg


A i toto logo jeho spokečnost je povedenější (i když připomíná adidas 🤭)
IMG_9520.png
 
Mně se to logo docela líbí. Jen mi není jasné, jak mám počítat ty pruhy.:D Písmena by byly asi lepší, ale takhle se to zase bude hůř kopírovat.:up:
 
... ale takhle se to zase bude hůř kopírovat.:up:
Myslím, že čínské kopírky už jedou na plné obrátky 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom