Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
13 ran
Také děkuji @ati za odpověď,a doufám,že to chápu.Tedy když @macdav nedělal moc chyb,Ty by jsi musel hrát neustále s plným rizikem a vše by Ti muselo neuvěřitelně vycházet,a to nejde pokaždé.Ať se daří:up:;)
 
Také děkuji @ati za odpověď,a doufám,že to chápu.Tedy když @macdav nedělal moc chyb,Ty by jsi musel hrát neustále s plným rizikem a vše by Ti muselo neuvěřitelně vycházet,a to nejde pokaždé.Ať se daří:up:;)
nene, ja jsem hral vyborne;)
 
  • Super!
Reactions: PFP
Také děkuji @ati za odpověď,a doufám,že to chápu.Tedy když @macdav nedělal moc chyb,Ty by jsi musel hrát neustále s plným rizikem a vše by Ti muselo neuvěřitelně vycházet,a to nejde pokaždé.Ať se daří:up:;)
Zjednodušeně řečeno Martině, abych já zahrál 42 stablu musel bych to hřiště jít -2 a to ještě z bílých odpališt
 
Upraveno moderátorem:
nene, ja jsem hral vyborne;)
Ano,tak to mělo vyznít,když ty jsi hrál výborně,tak by @ati musel předvádět hru na úrovni PGA.Hráli jste oba zřejmě velmi dobře,ale na smazání těch 13 ran nebyl prostě prostor.
 
Pošli mi skorku na kterém turnaji si hrál -2.
v jamkovce jo :) nekolikrat, treba Kynzvart
 

Přílohy

  • 771BB1F7-88D2-40CD-BA76-0E9531B4EDB9.jpeg
    771BB1F7-88D2-40CD-BA76-0E9531B4EDB9.jpeg
    139,4 KB · Zobrazení: 256
Odkaz na cgf pls, na skorku si můžeš psát co chceš
sam vis, ze jamkovka se na cgf nepise...
 
Sam víš, že takovou skorku co není oficiální mám taky 🤷‍♂️
Naposledy ve čtvrtek a byl jsi u toho
 
Sam víš, že takovou skorku co není oficiální mám taky 🤷‍♂️
Naposledy ve čtvrtek a byl jsi u toho
to jo, ale porad je rozdil cvicna hra a semifinale 1. ligy :D
 
Z pohledu duveyhodnosti cisla je to stejne. Muzes si tam napsat co chces.
Vsichni vime, ze kdyby pro tebe nebyl takovy problem hrat -2 kdykoliv - jak naznacujes - tak tvuj HCI by zcela urcite zacinal na +2.x
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom