Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak na nic nezapomenout před úderem - pre-Shot routine

nebo si najít bod půl metru před míčkem a hrát na něj :D
Je potřeba číst pořádně.. :D Bod č.2..
Zafixuju si očima bod kousek před míčkem, který je ve směru předpokládané cílové rány. Tak dva metry. Stéblo trávy, smítko, holina... tak, abych až se postavím k míčku, si mohl srovnat postoj s tímto bodem a nemusel už hledět někam do dáli.
 
Je potřeba číst pořádně.. :D Bod č.2..
Zafixuju si očima bod kousek před míčkem, který je ve směru předpokládané cílové rány. Tak dva metry. Stéblo trávy, smítko, holina... tak, abych až se postavím k míčku, si mohl srovnat postoj s tímto bodem a nemusel už hledět někam do dáli.
tak to jsem četl poslepu :D protože jsem to projížděl několikrát.
 
Pro ty co nečetli část článku o správném úderu opakuji část o správném gripu:

VYBERTE PRAVÉ GRIPY
Jednou z nejdůležitějších součástí každého klubu ve vaší tašce je přilnavost. Je to také jeden z nejvíce přehlížených, protože většina golfistů předpokládá, že pokud přilnavost dobře zabraňuje sklouznutí rukou, nestojí o to přemýšlet.
....
@Mirek_62 palec nahoru
s velikosti grilu mas samozrejme pravdu, ale jeste jsem neslyšel doporučení, aby sis na driver nebo wedge dal jine velikosti gripu. Vždy hlavně musíš vycházet z velikosti prstu, dlani...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom