Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
prosim zluty za tento ukol, dnes Slapy ve trech za 3:50, nepochopitelne maji limit 5:03 :eek:
 
ja jenom nakonec ten na jednicce :(
 
Sakriš, na tohle jsem zapomněl :D. Když mi nebyl uznán obhájený HCP, tak bych taky prosil změnu na žlutou kategorii :). Šli jsme to ve třech asi 4:01h...
 
Sakriš, na tohle jsem zapomněl :D. Když mi nebyl uznán obhájený HCP, tak bych taky prosil změnu na žlutou kategorii :). Šli jsme to ve třech asi 4:01h...

Ok, taky žlutý, Loreta má tuším 4:37, jestli koukám správně. To je jasné, že jste to stihli, když jste měli jen tři hole. Jasný argument, proč mít méně holí. :-D
 
Ok, taky žlutý, Loreta má tuším 4:37, jestli koukám správně. To je jasné, že jste to stihli, když jste měli jen tři hole. Jasný argument, proč mít méně holí. :-D
nic mu nedavej. on si za tu hru uznal obhajeny hcp :D
 
Plníte golfovou výzvu 2017? Stylový notýsek do každého bagu, ten prostě musíte mít!
Díky @doktordee za výrobu!

Notýsek Golfové Výzvy 2017 (45 Kč/ks)
- originální notýsek pro Golfovou výzvu 2017
- s poštovným za 60 Kč/ks (na dobírku)
- o notýsek pište @kristyna soukromou zprávu
- nebo po předchozí domluvě osobně (@requo, @JanKostalCZE)

Zobrazit přílohu 737

Úkoly pěkně pohromadě, praktický formát, tabulka golfových dovedností atp.
Cena symbolická, 45 Kč, památka věčná! Kdo ho chce? :)
 
nic mu nedavej. on si za tu hru uznal obhajeny hcp :D

Pěkně se hlídáte a mě taky, správně! :) Nicméně v tomto případě je to v pohodě, chybu jsem myslím neudělal, protože @Marek90 sice napsal k 9. úkolu s obhajobou HCP, nicméně nebylo uznáno, protože se nejednalo o turnaj s úpravou HCP.
 
prosim zluty za dnesek v Hodkovickach :) vse odehrano mickem Srixon Z-Star XV :)
 
Ja chci ja chci :) :) a klidne si vezmu nejake k sobe, kdyby nekdo chtel :)
 
nevite nekdo o hristi bez bunkru?? zase mi to nevyslo :( :D
 
Je to super :)
 
Čus! Tak jsem dnes nakonec dal 18 jamek. Zbraslav. 2 x druhá 9. A hlásím - bez vody, bez autu, bez ztráty míčku a v časovém limitu! 1. 9 jsme šli dokonce ve 4. A i tak jsme to dali za 3:38.
 
Čus! Tak jsem dnes nakonec dal 18 jamek. Zbraslav. 2 x druhá 9. A hlásím - bez vody, bez autu, bez ztráty míčku a v časovém limitu! 1. 9 jsme šli dokonce ve 4. A i tak jsme to dali za 3:38.

Gratuluji, máš to tam, vše červená. :) https://goo.gl/JQCl6f¨
Přidal jsem ti i odznak za splněné 3 úkoly Golfové Výzvy.
Máš to zapsané v notýsku?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom