Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
Není problém, mám na to přístroj co umí i 480fps ! Jen nemá širokoúhlej objektiv co bych potřeboval pro sebe.. ;)
To moje video je z iPhonu natočené na pomalé video, pak stačí nějaká aplikace na analýzu švihu a máš to tak pomalu jak jen potřebuješ
 
Ale zatím jsem tady na pranýři sám a necítím se úplně komfortně, abych se tady se svým "pohupem" chlubil a ještě se rozebíral.
Jak sám? Mne tu už švih visí presne rok a deň :D
 
Výzvu s chutí přijímám! Notýsek jsem objednal, tak snad se brzo zaplní a mě nebude v listopadu strašit kupa nesplněných úkolů;)
 
taky přidávám svuj golfovej svih. Takže další výzva splnena
Hřiště Čertovo Břemeno hul DRIVER

klído komentujte


 
Upraveno:
dnes bez bunkeru Malevil, uznate mi to?? :D
 
Ja se dnes nechal natocit, ale bylo to hrozny, tak jsem to smazal. Snad priste :D
 
tak já ve čtvrtek Mstětice bez bunkeru, bohužel to bylo jedinné, co se mi ten den povedlo :)
 
dneska bez vody, v tříčleném flajtu v limitu a navíc jsem použil všechny hole
prosím o tedy o zapsání na červené :)

je potřeba to napsat ke všem úkolům, nebo stačí takto souhrně?:D
 
Tak dnes jsem trefil vše co šlo, tak aspoň zisk 5 míčků. Za 27 jamek ztraceny dva, nalezeno 7 :)
 
Tak dnes použity všechny hole z bagu, naštěstí jsem nechal doma 3i a 4i. Vyzkoušen nový hybrid.
Kromě splnění úkolu to nepřineslo naprosto nic :)
 
Tak dobře, některé jsou pro mne nesplnitelné, ale nevadí
 
bez ztráty svého míče, bez skončení v bankru nebo vodní překážce, bez zahrání míče do autu a bez vykonání "potřeby"
Moc se v této soutěži ještě neorientuji, ale je-li to myšleno vážně, tak oznamuji, že jsem odehrál hřiště Black Bridge 30.3.2017 tak, že jsem dodržel následující, byť je to s podivem :). žádný ztracený míč, a bunker=0, voda=0, out = 0, potřeba=0. Co dál?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom