Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
GolfJamky.cz - karetní hra inspirovaná golfem

Wiki GolfJamky.cz - karetní hra inspirovaná golfem

Tak poslílám ...
Oproti obrázku jsem zmenšil tloušťku všech stěn ze 3 na 2 mm - to už jsem vyzkoušel a je to OK. Upravil jsem taky rozměry vnitřní části krabičky a přepážku tak, aby se tam kartičky akorát vešly a navíc se daly překrýt návodem přes celou šířku. Výška vnitřní části krabičky (19 mm) je zvolena s ohledem na použitý typ papíru a povrchovou úpravu.
Prosím, omluvte ten výkres. Nejsem profesionál, ale snažil jsem :)

To je skvělé, díky. Vyzkouším, jakmile se dostanu v práci k tiskárně. Soubor jsem dal ke stažení i na web https://golfjamky.cz/. Máš to u mě, díky!

---

To @Jirka 4:

1. kluky bavilo mi dávat "trestné karty" a nechápali, proč, když zahraji jeden pat, tak už nemůžou - toto omezení bych dal pryč. Zbytečné
4. přijde mi zbytečně komplikované dávat kombinace karet, abych to mohl zahrát - longest drive, chip in, ... - nechal bych je jako samostatné karty - prostě pspeciální bonus, pro rychlejší hru.

Díky za oba podněty. Vyzkoušeno obojí při několika hrách, v oficiálních Pravidlech to měnit nebudu, ale přidám někam poznámku, jako variantu hry. Obojí body výrazně modifikují herní mechanismy a i když dochází k k určitému zjednodušení, tak nakonec "degradují" myšlenku hry, kterou jsem chtěl do hry zapojit. Zároveň se projevilo, co jsem se obával - nevychází počty karet při hraní 4 lidí a při některých extrémnějších herních scénářích (trestné karty na grýnu).

1) trestné karty - cílem základního balíčku je alespoň částečně integrovat mechanismy z golfu: tzn. když už jsi na greenu, je statisticky reálně velmi malá šance, že po prvním patu se "vypatuješ" mimo green do nějaké překážky, stane se to, ale ne běžně. Logika překážek je ve hře jiná. Hráč odehraje ránu, která někam letí a v podstatě až když dojde k míčku, zjistí, jak rána dopadla, což na grýnu není možné. Zahrál jsi putt - vidíš: dávat překážku později nedává v myšlence hry smysl. Takže u greenu je to tak, že Hraju na green - dostal jsem míček na green, dokud neodehraju míček, tzn. nedám první putt, může na mě být zahrána překážka. Potom už ne. Tady se zároveň projevil nedostatek karet puttů v balíčku - jamku v některých kombinacích obtížnějších jamek nebylo možné dohrát, případně se čekalo na poslední nepoužitý putt nesmyslně dlouho - že to hráče nebavilo.

4) speciální karty - tady bylo ovlivnění menší. V podstatě nejméně problémová byla z těch pěti (LD, NTP, CHIP IN, HIO) Longest Drive. U ostatních to nebylo ono. Chip in by ještě šel, problémem se ukázaly HIO a Nearest to Pin. Úplně to zlikvidovalo PAR 3. V podstatě se z nich stalo pravidlo, kdy se zrušil herní prvek rozhodování - jestli má daná karta smysl nechávat a přijde mi k ní potřebná kombinace, nebo ne. Myšlenka speciálních karet je: nemohu naplánovat, že zahraju HIO, Chip In... nestoupnu si a neřeknu - teď to bude ESO. Tzn. zahraju ránu na eso a buď to vyjde, nebo ne. To samé je u LD, Chip in, NTP. Je to prostě "štěstí" navíc, že rána tak dopadla. Tzn. rána + štěstí navíc (speciální karta).

V pravidlech tedy obojí ponechám, jak bylo. Upravím ale formulace na kartičkách i v Pravidlech. A samozřejmě je možní hrát hru i podle vlastních pravidel - a libovolné pravidlo vynechat, pokud se nezdá. :)

---

To @Dana + ostatní:

Upravil jsem hrací kartičky, tady jsou ty hlavní, herní - můžete mi kouknout, jestli vás tam slovně či zvoleným výrazivem cokoli ještě dráždí? To hlavní je, že v nadpisech je vše sjednoceno nakonec do angličtiny, máte pravdu, je to lepší. V popisech místy je použit české slovo, ale tam by to tolik vadit nemělo.

1.JPG 2.JPG

---

A konečně: @Dana, @DzejBee, @Jirka 4 - máte u mě pak kartičky + krabičku nové finálnější verze na lepším papíru až to dotáhnu do produkčnější podoby. Se speciálním poděkováním za pomoc. I vám nařežu (ehm, tedy kartičky). :) Díky moc za pomoc a trpělivé konzultace a podněty a že se vám GolfJamky líbí!
 
Je to jako když čekáš na tramvaj. Nejede a nejede, tak se rozhodneš, že teda půjdeš pěšky. Tramvaj se objevila zásadně vždycky když jsi tak daleko, že už to zpátky nestihneš. @requo právě domazlil karty, aby se nám tolik nestýskalo po golfu. 😁
 
To je skvělé, díky. Vyzkouším, jakmile se dostanu v práci k tiskárně. Soubor jsem dal ke stažení i na web https://golfjamky.cz/. Máš to u mě, díky!

---

To @Jirka 4:




Díky za oba podněty. Vyzkoušeno obojí při několika hrách, v oficiálních Pravidlech to měnit nebudu, ale přidám někam poznámku, jako variantu hry. Obojí body výrazně modifikují herní mechanismy a i když dochází k k určitému zjednodušení, tak nakonec "degradují" myšlenku hry, kterou jsem chtěl do hry zapojit. Zároveň se projevilo, co jsem se obával - nevychází počty karet při hraní 4 lidí a při některých extrémnějších herních scénářích (trestné karty na grýnu).

1) trestné karty - cílem základního balíčku je alespoň částečně integrovat mechanismy z golfu: tzn. když už jsi na greenu, je statisticky reálně velmi malá šance, že po prvním patu se "vypatuješ" mimo green do nějaké překážky, stane se to, ale ne běžně. Logika překážek je ve hře jiná. Hráč odehraje ránu, která někam letí a v podstatě až když dojde k míčku, zjistí, jak rána dopadla, což na grýnu není možné. Zahrál jsi putt - vidíš: dávat překážku později nedává v myšlence hry smysl. Takže u greenu je to tak, že Hraju na green - dostal jsem míček na green, dokud neodehraju míček, tzn. nedám první putt, může na mě být zahrána překážka. Potom už ne. Tady se zároveň projevil nedostatek karet puttů v balíčku - jamku v některých kombinacích obtížnějších jamek nebylo možné dohrát, případně se čekalo na poslední nepoužitý putt nesmyslně dlouho - že to hráče nebavilo.

4) speciální karty - tady bylo ovlivnění menší. V podstatě nejméně problémová byla z těch pěti (LD, NTP, CHIP IN, HIO) Longest Drive. U ostatních to nebylo ono. Chip in by ještě šel, problémem se ukázaly HIO a Nearest to Pin. Úplně to zlikvidovalo PAR 3. V podstatě se z nich stalo pravidlo, kdy se zrušil herní prvek rozhodování - jestli má daná karta smysl nechávat a přijde mi k ní potřebná kombinace, nebo ne. Myšlenka speciálních karet je: nemohu naplánovat, že zahraju HIO, Chip In... nestoupnu si a neřeknu - teď to bude ESO. Tzn. zahraju ránu na eso a buď to vyjde, nebo ne. To samé je u LD, Chip in, NTP. Je to prostě "štěstí" navíc, že rána tak dopadla. Tzn. rána + štěstí navíc (speciální karta).

V pravidlech tedy obojí ponechám, jak bylo. Upravím ale formulace na kartičkách i v Pravidlech. A samozřejmě je možní hrát hru i podle vlastních pravidel - a libovolné pravidlo vynechat, pokud se nezdá. :)

---

To @Dana + ostatní:

Upravil jsem hrací kartičky, tady jsou ty hlavní, herní - můžete mi kouknout, jestli vás tam slovně či zvoleným výrazivem cokoli ještě dráždí? To hlavní je, že v nadpisech je vše sjednoceno nakonec do angličtiny, máte pravdu, je to lepší. V popisech místy je použit české slovo, ale tam by to tolik vadit nemělo.

Zobrazit přílohu 10913Zobrazit přílohu 10914

---

A konečně: @Dana, @DzejBee, @Jirka 4 - máte u mě pak kartičky + krabičku nové finálnější verze na lepším papíru až to dotáhnu do produkčnější podoby. Se speciálním poděkováním za pomoc. I vám nařežu (ehm, tedy kartičky). :) Díky moc za pomoc a trpělivé konzultace a podněty a že se vám GolfJamky líbí!
Díky moc!
Neber to prosím jako nezdvořilost, ale mně postačí opravdu možnost si hru stáhnout a hrát. Nepřidělávej si tedy další práci výrobou "mých" kartiček.
 
To je skvělé, díky. Vyzkouším, jakmile se dostanu v práci k tiskárně. Soubor jsem dal ke stažení i na web https://golfjamky.cz/. Máš to u mě, díky!

---

To @Jirka 4:




Díky za oba podněty. Vyzkoušeno obojí při několika hrách, v oficiálních Pravidlech to měnit nebudu, ale přidám někam poznámku, jako variantu hry. Obojí body výrazně modifikují herní mechanismy a i když dochází k k určitému zjednodušení, tak nakonec "degradují" myšlenku hry, kterou jsem chtěl do hry zapojit. Zároveň se projevilo, co jsem se obával - nevychází počty karet při hraní 4 lidí a při některých extrémnějších herních scénářích (trestné karty na grýnu).

1) trestné karty - cílem základního balíčku je alespoň částečně integrovat mechanismy z golfu: tzn. když už jsi na greenu, je statisticky reálně velmi malá šance, že po prvním patu se "vypatuješ" mimo green do nějaké překážky, stane se to, ale ne běžně. Logika překážek je ve hře jiná. Hráč odehraje ránu, která někam letí a v podstatě až když dojde k míčku, zjistí, jak rána dopadla, což na grýnu není možné. Zahrál jsi putt - vidíš: dávat překážku později nedává v myšlence hry smysl. Takže u greenu je to tak, že Hraju na green - dostal jsem míček na green, dokud neodehraju míček, tzn. nedám první putt, může na mě být zahrána překážka. Potom už ne. Tady se zároveň projevil nedostatek karet puttů v balíčku - jamku v některých kombinacích obtížnějších jamek nebylo možné dohrát, případně se čekalo na poslední nepoužitý putt nesmyslně dlouho - že to hráče nebavilo.

4) speciální karty - tady bylo ovlivnění menší. V podstatě nejméně problémová byla z těch pěti (LD, NTP, CHIP IN, HIO) Longest Drive. U ostatních to nebylo ono. Chip in by ještě šel, problémem se ukázaly HIO a Nearest to Pin. Úplně to zlikvidovalo PAR 3. V podstatě se z nich stalo pravidlo, kdy se zrušil herní prvek rozhodování - jestli má daná karta smysl nechávat a přijde mi k ní potřebná kombinace, nebo ne. Myšlenka speciálních karet je: nemohu naplánovat, že zahraju HIO, Chip In... nestoupnu si a neřeknu - teď to bude ESO. Tzn. zahraju ránu na eso a buď to vyjde, nebo ne. To samé je u LD, Chip in, NTP. Je to prostě "štěstí" navíc, že rána tak dopadla. Tzn. rána + štěstí navíc (speciální karta).

V pravidlech tedy obojí ponechám, jak bylo. Upravím ale formulace na kartičkách i v Pravidlech. A samozřejmě je možní hrát hru i podle vlastních pravidel - a libovolné pravidlo vynechat, pokud se nezdá. :)

---

To @Dana + ostatní:

Upravil jsem hrací kartičky, tady jsou ty hlavní, herní - můžete mi kouknout, jestli vás tam slovně či zvoleným výrazivem cokoli ještě dráždí? To hlavní je, že v nadpisech je vše sjednoceno nakonec do angličtiny, máte pravdu, je to lepší. V popisech místy je použit české slovo, ale tam by to tolik vadit nemělo.

Zobrazit přílohu 10913Zobrazit přílohu 10914

---

A konečně: @Dana, @DzejBee, @Jirka 4 - máte u mě pak kartičky + krabičku nové finálnější verze na lepším papíru až to dotáhnu do produkčnější podoby. Se speciálním poděkováním za pomoc. I vám nařežu (ehm, tedy kartičky). :) Díky moc za pomoc a trpělivé konzultace a podněty a že se vám GolfJamky líbí!
Díky, se mnou si taky hlavu nedělej. Manžel je prý šťastný když pro mě může něco udělat , tak ho o to nepřiprav.;)
 
Aktualizace: Na GolfJamky.cz nové verze kartiček 1.1 + pravidla "nové" hry RapidGolf 1.0

Na http://www.golfjamky.cz nově ke stažení
  • Pravidla "RapidGolf" (2-6 hráčů, 5-10 min) v 1.0
    • RapidGolf je svižná karetní hra inspirována známou hrou prší
A183C0E9-C6BE-42EA-B2BF-BBDB64684D77.jpeg

vyjma toho jsou k dispozici nové aktualizované verze:
  • Aktualizace verze Hracích karet GolfJamky.cz Classic, verze 1.1
    • opraveny překlepy a gram. chyby; sjednoceno názvosloví do angličtiny, kde to šlo; upraveny popisky překážek (jednoznačně rozděleno pole a green)
  • Aktualizace verze Pravidel "GolfJamky", verze 1.1
    • opraveny překlepy a gram. chyby; přidána některá vysvětlení. Nic zásadního se herně neměnilo.
---

PS: Mám radost, protože dneska mi konečně dorazily standardizované plastové krabičky od výrobce (chvíli to díky koronaviru trvalo) - viz foto. Takže ještě chvíli na doladění a pak nechám na lepší papír několik finálních sad vytisknout v tiskárně a nabídnout k dispozici i v této podobě (12xA4 oboustranně potištěných A4 + plastová krabička + vytištěná pravidla) v podstatě za náklady. Chybí mi k tomu - dopsat pravidla ještě 2-3 přichystaných her (u jedné si nejsem jist, je "jen výuková"), natočit k tomu videa (na to jsem potřeboval mít už lepší verzi kartiček) a doladit grafiku na obal. Plus koupit obálky. :) Ale samozřejmě - plnohodnotná hra bude ke stažení a samovýrobě nadále vždy k dispozici zdarma.

Držte mi palce! A díky všem za pomoc a užitečné připomínky!

72A228DC-CBA5-4D0E-BD82-CA0710CAD5AD.jpeg
 
Upraveno:
To je skvělé, díky. Vyzkouším, jakmile se dostanu v práci k tiskárně. Soubor jsem dal ke stažení i na web https://golfjamky.cz/. Máš to u mě, díky!

---

To @Jirka 4:




Díky za oba podněty. Vyzkoušeno obojí při několika hrách, v oficiálních Pravidlech to měnit nebudu, ale přidám někam poznámku, jako variantu hry. Obojí body výrazně modifikují herní mechanismy a i když dochází k k určitému zjednodušení, tak nakonec "degradují" myšlenku hry, kterou jsem chtěl do hry zapojit. Zároveň se projevilo, co jsem se obával - nevychází počty karet při hraní 4 lidí a při některých extrémnějších herních scénářích (trestné karty na grýnu).

1) trestné karty - cílem základního balíčku je alespoň částečně integrovat mechanismy z golfu: tzn. když už jsi na greenu, je statisticky reálně velmi malá šance, že po prvním patu se "vypatuješ" mimo green do nějaké překážky, stane se to, ale ne běžně. Logika překážek je ve hře jiná. Hráč odehraje ránu, která někam letí a v podstatě až když dojde k míčku, zjistí, jak rána dopadla, což na grýnu není možné. Zahrál jsi putt - vidíš: dávat překážku později nedává v myšlence hry smysl. Takže u greenu je to tak, že Hraju na green - dostal jsem míček na green, dokud neodehraju míček, tzn. nedám první putt, může na mě být zahrána překážka. Potom už ne. Tady se zároveň projevil nedostatek karet puttů v balíčku - jamku v některých kombinacích obtížnějších jamek nebylo možné dohrát, případně se čekalo na poslední nepoužitý putt nesmyslně dlouho - že to hráče nebavilo.

4) speciální karty - tady bylo ovlivnění menší. V podstatě nejméně problémová byla z těch pěti (LD, NTP, CHIP IN, HIO) Longest Drive. U ostatních to nebylo ono. Chip in by ještě šel, problémem se ukázaly HIO a Nearest to Pin. Úplně to zlikvidovalo PAR 3. V podstatě se z nich stalo pravidlo, kdy se zrušil herní prvek rozhodování - jestli má daná karta smysl nechávat a přijde mi k ní potřebná kombinace, nebo ne. Myšlenka speciálních karet je: nemohu naplánovat, že zahraju HIO, Chip In... nestoupnu si a neřeknu - teď to bude ESO. Tzn. zahraju ránu na eso a buď to vyjde, nebo ne. To samé je u LD, Chip in, NTP. Je to prostě "štěstí" navíc, že rána tak dopadla. Tzn. rána + štěstí navíc (speciální karta).

V pravidlech tedy obojí ponechám, jak bylo. Upravím ale formulace na kartičkách i v Pravidlech. A samozřejmě je možní hrát hru i podle vlastních pravidel - a libovolné pravidlo vynechat, pokud se nezdá. :)

---

To @Dana + ostatní:

Upravil jsem hrací kartičky, tady jsou ty hlavní, herní - můžete mi kouknout, jestli vás tam slovně či zvoleným výrazivem cokoli ještě dráždí? To hlavní je, že v nadpisech je vše sjednoceno nakonec do angličtiny, máte pravdu, je to lepší. V popisech místy je použit české slovo, ale tam by to tolik vadit nemělo.

Zobrazit přílohu 10913Zobrazit přílohu 10914

---

A konečně: @Dana, @DzejBee, @Jirka 4 - máte u mě pak kartičky + krabičku nové finálnější verze na lepším papíru až to dotáhnu do produkčnější podoby. Se speciálním poděkováním za pomoc. I vám nařežu (ehm, tedy kartičky). :) Díky moc za pomoc a trpělivé konzultace a podněty a že se vám GolfJamky líbí!
Po hře s golfovými kamarády, máme návrh k bodu 1/ - trestné rány na greenu - je to opravdu nesmysl dávat trestnou kartu mezi paty. Co ale přidat kartičku trojpat? Byl by to trest smysluplný, spousta z nás to zná a bylo by nutné po prvním patu zahrát ještě další dva nebo jednopat.

Přidávám ještě krabičku verze 2 - tu první i s hrou jsem pro velký úspěch nechal u kamarádů :)

IMG_1034.JPG
 
Nechci nic vylepšovat, jen dávám k použití drobné rozšíření (viz můj předchozí příspěvek). Touto stranou jsem nahradil jednu devítku hřiště, aby celkový počet karet zůstal zachován. Podle mě je 27 jamek dostatečné množství.
Námět pro @requo - pro výsledný ořez kartiček z formátu A4 by bylo dobré, aby vzor obsahoval koncové "čárky" pro lepší zaměření řezačky.
 

Přílohy

  • 3PUT.pdf
    1,9 MB · Zobrazení: 325
Po hře s golfovými kamarády, máme návrh k bodu 1/ - trestné rány na greenu - je to opravdu nesmysl dávat trestnou kartu mezi paty. Co ale přidat kartičku trojpat? Byl by to trest smysluplný, spousta z nás to zná a bylo by nutné po prvním patu zahrát ještě další dva nebo jednopat.

Přidávám ještě krabičku verze 2 - tu první i s hrou jsem pro velký úspěch nechal u kamarádů :)

Zobrazit přílohu 11007

Tak to jsem moc rád, že se líbilo. :) Nová krabička je super, především to víčko!

Nechci nic vylepšovat, jen dávám k použití drobné rozšíření (viz můj předchozí příspěvek). Touto stranou jsem nahradil jednu devítku hřiště, aby celkový počet karet zůstal zachován. Podle mě je 27 jamek dostatečné množství.
Námět pro @requo - pro výsledný ořez kartiček z formátu A4 by bylo dobré, aby vzor obsahoval koncové "čárky" pro lepší zaměření řezačky.

Tohle je Jirko super nápad, podle mého. 3-PUTT je dobrý nápad pro šikovné herní rozšíření.

Základní balíček měnit ale nebudu, resp. ta 4 hřiště mají určité opodstatnění - protože se s nimi budou moci hrát jiné hry samostatně. Jedna z her je například kvarteto - jsou tak ty karty i chystány (proto mimo jiné mají i PAR3 a PAR5 na stejných místech, aby to opticky lépe sedělo - vyzkoušeno v praxi s dětmi). Příklady dalších hra, kterou zatím nejsou dopilovány jsou obdoby Mariáše a Kenta. Myšlenka základního herního balíčku je vlastně takové, že máš na výběr co a jak hrát a jak to modifikovat: tzn.

4 hřiště - 4*9 = 36 jamek vždy od 1-9 (x her, které se hrát podobně jako s kartami na Mariáš)
Hrací karty 72 + 5 speciálek - na hry golfjamky se zvoleným hřištěm

Ta hřiště jsou odstupňovaná dle vzdálenosti - kategorie A (DI do 60), B (61-65), C (66 - 70), D (71+). A bude možné si vytvořit i vlastní hřiště, případně zakomponovat jakékoli jiné existující hřiště, které "zapadne" do dané kategorie. Vzdálenosti se počítají ze standardních vzdáleností ze žlutých odpališť /40. Plus minus to vychází. Např. Hoře by měli něco kolem DI 62-64 (záleží, jak zaokrouhlíme jednotlivé Jamky). 18tky se pak dělí na dvě devítky atd.

Tím chci říct, že může docházet k různým modifikacím - i si každý bude moci vytvořit a třeba i časem stáhnout úplně jiná hřiště. A seskládat své "GolfJamky" jak uzná za vhodné a pro jaké hry se mu to bude hodit.

---

Tvůj nápad 3-PUTT je v tomto vhodný právě jako rozšiřující herní balíček, kdy je vhodné ho dát jako možnost navíc. Prostě modifikace. Zkoušel jsem to hrát a je to dobré, líbí se mi to. Tzn. hoďme to jako samostatný soubor k tomu navíc, kdo chce, stáhne si a hru upraví - jinak si jí seskládá. Navrhuji ti akorát několik změn - menší počet rozšiřující překážky na balíček. Podle mého je optimum 4 na tento počet karet. Více puttů je taky nutnost, vychází mi to na 4. Dále by na dané A4 měl být sepsána změnová pravidla a co s tím. Připravím tu šablonu ve wordu (k tomu jsem se zatím nedostal, ani k šabloně pro vytváření vlastního hřiště), aby se to dalo vhodně napasovat a bylo to stejné a probereme ještě spolu. Je to ale super nápad! Moc se mi to líbí!
 
Upraveno:
Aktualizace: Na GolfJamky.cz pravidla "nové" hry Singl 1.0

Na http://www.golfjamky.cz nově ke stažení
  • Pravidla "Singl" (1 hráč, 15-25 min) v 1.0
    • Upravené GolfJamky pro jednoho hráče volně inspirované karetní hrou Pasiáns
singl.jpg 1.JPG 2.JPG

vyjma toho ještě :

Výstřižek.JPG
 
Upraveno:
Aktualizace: Na GolfJamky.cz pravidla doplňkových dětských her

Na http://www.golfjamky.cz nově ke stažení
  • Pravidla "doplňkových" dětských her
    • Jamkyto (Kvarteto) - 3-6 hráčů, 10-20 min., 5+, v.1.0.
    • Lip-out (Černý Petr) - min 2 hráči, 15-30 min., 4+, v.1.0.
    • Brutto (Válka/Přebíjená) - min 2 hráči, 15-30 min., 4+, v.1.0.
PS: tyto hry jsou tři jednoduché z běžné praxe, které se velmi dobře hrají s kartičkami Jamek. Tzn. jen s kartičkami hřišť, v případě Lip-Out (Černého Petra) se žolíkem. Hry jsou pochopitelné a dobře hratelné i s těmi nejmenšími. My doma je hrajeme - je to dobrá vyplňovka a změna a pochopitelna i pro úplně malé caparty + učí nějaké náhledy na golf a budují určité povědomí velmi nenásilnou formou i tam, kde se klasické GolfJamky jako hra nechytají.

V tuto chvíli chybí z pravidel k finálního stavu startovací edice už jen dopracování zjednodušené verze pravidel GolfJamek pod názvem Akademie.


1587115496808.png
 
Trochu se to vleče, pravda, ale pomalými krůčky se to přeci jen blíží - ta první várka. Samolepky na obal kartiček jsou už doma. Díky @doktordee! Jsou parádní! :)

DC15BCDB-7D2C-4853-BDAB-DA03F9447D86.jpeg 06DD79BA-8B70-4235-964A-4DD96F1FD92E.jpeg
888076ED-69EB-4ED2-82A4-F8D23958923E.jpeg
5DD2A5BF-6DCB-4266-9F5E-A2CE2944194A.jpeg
 
Upraveno:
Muzu karty nekde koupit?

Bohužel, prozatím ne. V plánu to sice bylo, ale aby to dávalo smysl a byla nějaká rozumná cena, tak bych toho musel vyrobit kvanta a co pak s tím. Cílovka je malá. Takže kdo má chuť, může si stáhnout sám a vytisknout.

Ale pravděpodobně snad už udělám letos kompromis, kdy to bude připraveno k vystřižení. Dám vědět.
 
Upraveno:
Bohužel, prozatím ne. V plánu to sice bylo, ale aby to dávalo smysl a byla nějaká rozumná cena, tak bych toho musel vyrobit kvanta a co pak s tím. Cílovka je malá. Takže kdo má chuť, může si stáhnout sám a vytisknout.

Ale pravděpodobně snad už udělám letos kompromis, kdy to bude připraveno k vystřižení. Dám vědět.
Michale prosím nechceš vymyslet nějakou hru pro vlky samotáře ??? Něco pro mne,abych se během dlouhých zimních večerů nenudil ;)
 
Upraveno moderátorem:
Michale prosím nechceš vymyslet nějakou hru pro vlky samotáře ??? Něco pro mne,abych se během dlouhých zimních večerů nenudil ;)
Myslíš verzi pro schizofreniky?? Taky se hlásím, předběžná rezervace pro 2 osoby, po ránu býváme jen dva !!! :p
 
IMG_2205.jpeg


Včera dorazily - KARTIČKY, tedy archy kartiček několika desítek sad! 😍

Díky vstřícnosti Dragon Press Klatovy - to jsme takhle byli s Pepou Majerů jednou takhle na golfu, vyjma jiného nejenom hlavy Dragon Press Klatovy ale i hlavy Pošumavské golfové ligy a slovo dalo slovo... pivo dalo pivo... znáte to.

Tak už už se to blíží, už je to skoro tu... :)

PS: Musíme to doma s @kristyna seskládat (akorát teď genetický potenciál jede na tábor, tak chybí ruce - samozřejmě hlavně proto, že to procvičuje jemnou motoriku a tak a nechci dítka je o tento rozvoj ochudit...:-D ), a pak už nezbývá nic jiného, než to zájemcům nabídnout k dispozici. Bude jenom (nejdřív) verze k samostatnému vystřižení kartiček (12x A4) + návod, krabička - prostě verze HandMade, ale předvytištěna (v malém nákladu splněného snu to finančně nebylo možné jinak). Tak se těším! Snad už v září to konečně dokopu do finále! 😍
 
Upraveno:
header.png



GolfJamky.cz Classic - karetní golfová hra - vytištěné verze k dispozici k prodeji!
www.golfjamky.cz

Blíží se konec října 2022 a konečně po mnoha odkladech jsem dokončil do podoby, se kterou jsem spokojen, hru GolfJamky a připravil vyjma verze zdarma ke stažení i několik verzi dopředu vytištěných, případně v krabičce. Byla to dlouhá, několikaletá cesta okořeněna roky covidu, různými odklady a tak a tím, jak to je jen pro radost, tak vždy bylo něco důležitějšího na starosti... ALE hotovo. Hurá! Několik desítek předtištěných kusů golfjamek je k dispozici. A co že to vlastně GolfJamky jsou?
  • Originální KARETNÍ HRA volně inspirovaná golfem.
  • 2 až 5 hráčů, pro velké i pro předškoláky.
  • Doba hraní jedné hry je přibližně 25 - 40 minut.
  • Pro VŠECHNY nadšené golfisty i NEgolfisty...
  • Umožňuje hrát i další oblíbené hry, celkem k dispozici Pravidla pro:
  • Ke stažení ZDARMA pro domácí použití.
---

24248-9b35bf37f319d966193b953091951f90.jpg 24250-4e375208230b3c8c88e35fbdd44dbd12.jpg.png

Ceny, celkový popis a vlastně i všechno ostatní viz upravený a doplněný úvodní příspěvek.

PS: Moc jsem to chtěl dotáhnout do konce. Díky všem, co mi drželi palce! GolfJamky jsou na světě! Hotovo. Osobní závazek, slib a sen splněn. :)
 
Upraveno:
header.png



GolfJamky.cz Classic - karetní golfová hra - vytištěné verze k dispozici k prodeji!
www.golfjamky.cz

Blíží se konec října 2022 a konečně po mnoha odkladech jsem dokončil do podoby, se kterou jsem spokojen, hru GolfJamky a připravil vyjma verze zdarma ke stažení i několik verzi dopředu vytištěných, případně v krabičce. Byla to dlouhá, několikaletá cesta okořeněna roky covidu, různými odklady a tak a tím, jak to je jen pro radost, tak vždy bylo něco důležitějšího na starosti... ALE hotovo. Hurá! Několik desítek předtištěných kusů golfjamek je k dispozici. A co že to vlastně GolfJamky jsou?
  • Originální KARETNÍ HRA volně inspirovaná golfem.
  • 2 až 5 hráčů, pro velké i pro předškoláky.
  • Doba hraní jedné hry je přibližně 25 - 40 minut.
  • Pro VŠECHNY nadšené golfisty i NEgolfisty...
  • Umožňuje hrát i další oblíbené hry, celkem k dispozici Pravidla pro:
  • Ke stažení ZDARMA pro domácí použití.
---

Zobrazit přílohu 33235Zobrazit přílohu 33237

Ceny, celkový popis a vlastně i všechno ostatní viz upravený a doplněný úvodní příspěvek.

PS: Moc jsem to chtěl dotáhnout do konce. Díky všem, co mi drželi palce! GolfJamky jsou na světě! Hotovo. Osobní závazek, slib a sen splněn. :)

Dobře @requo .

Gratuluju. Mám jednu z předchozích verzí a snad jenom jednou jsem vyhrál. Ale využíváme s dětmi.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom