Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Do vlastních IT řad se kopat nemá. Vím. Ale aby tohle nefungovalo na běžných prohlížečích na internetu - bez ohledu na OS, považuju za neuvěřitelný. Dokazu si představit, že to zlobí na některých prohlížečích... Sem tam. Ale aby to nefungovalo vůbec. Vodafone, styď se!

Tak velká firma, tak velké zdroje. To bych fakt brečel.
 
Upraveno:
... na březích prohlížečích na internetu -...
Tak třeba až ty prohlížeče vrhnou a nebudou březí, tak to půjde 🤭😂

Ty automatické opravy 🙈
 
No, naštěstí díky tomu, že nám domů konečně zavedli CETIN, tak výměna operátora pro tohle bude myslím poměrně snadná.
 
Ahoj, nevíte, prosím, kdo bude letos v ČR v TV vysílat Masters?
Díky za info!
Mám dojem, že opět ČT, ale program bude až za týden.
 
Tak už je v programu na středu 3 par contest v 9 večer 🙂
A dále pak je v programu ČT Sport:
ČT 21:55 - 1:30 (ale přerušeno na 45 min. sestřihem z fotbalu - Evropská a Konferenční liga)
PÁ 21:35 - 1:30
SO 21:50 - 1:30
NA 20:00 - 1:00
.......takže rozsah víceméně jako každý rok:)
 
Sledovali jste na Eurosportu 2 PGA - aktuálně Children Texas? Vyhrál Jeager, druhý Scheffler. Docela mě zaujalo, jak to tentokrát bylo hodně vyrovnané. Přeci jen 5 hráčů na T2 o jednu ránu (-11), pak další 4 na T3 o celkově dvě rány (-10). Hřiště se mi docela líbilo, poměrně málo bunkerů, ale ty homole grýnů, to bylo fakt přísný a někdy až frustrující.

Na druhou stranu jsem si říkal, že mě to vlastně až tak moc nebaví - koukali jsme poctivě na 3 a finálové kolo. Přišlo mi to tentokrát spíše o tom, kdo udělá méně chyb. Vlastně skutečně agresivní hra po fangli byla dle mého hodně často docela trestána. Jasně, je to sport a dalo se tomu přizpůsobit, ale těch 18 jamek mi vlastně přišlo až na vzácné vyjimky vlastně furt stejný. Nepočítám ten krátký přípar, to byla hodně přísná akademická výzva dokola obehnaná tribunami!

Jinak, fandili jsme Schefflerovi, ale Jeager byl striktně metodický a vyhrál asi zaslouženě. Tím, jako to bylo vyrovnané, tak to fakt až do konce bylo pro cca 10 hráčů fakt jen o jednu ránu.
 
Upraveno:
Valero Texas Open byla naprostá pecka. Bhatia to celou dobu držel pevně v rukou, náskok 5-6 ran, to je prostě luxus. Akorát to nesmíte mít ve flajtu Dennyho McCarthyho a "klíčová" 10.jamka finálového kola, kde do té doby bezchybný Bhatia bogey a McCarthy birdie. A to byl prosím jen nádech k brutální a nemilosrdné stíhací jízdě, protože McCarthy od 12. do 18. jamky 6 birdie v řadě a stáhnul celý luxusní náskok suverénně vedoucího Bhatiu, který jen nevěřícně zíral... to musely být nervy. Oba -20! Na 18. jamce zahráli oba birdie a tribuny vybouchly! Jsem rád, že Bhatia ale vyhrál, za průběh turnaje si to podle mě on zasloužil víc, než kdokoli jiný. Jo a jeho styl patování, když je to ze předu - tak s tím dlouhým putterem, a jak se hodně předklání, mi to připomíná žirafu, když se potřebuje natáhnout k vodě. :-D Každopádně, je to mega borec! :)

Máme se na Masters na co těšit! :) Kdo to finálové kolo neviděl, pusťte si druhou půlku ze záznamu, stojí to za to.

Btw. a konečně i McIllroy se chytnul, 3. místo... super. I když z pozic, odkud hrál... nc. prostě si to chtěl udělat zábavný! :)

---

Btw. taky se vám v půlce přenosu na Eurosportu přepnula grafika do jiného stylu - někdy kolem 8,9. jamky... ?
 
Valero Texas Open byla naprostá pecka. Bhatia to celou dobu držel pevně v rukou, náskok 5-6 ran, to je prostě luxus. Akorát to nesmíte mít ve flajtu Dennyho McCarthyho a "klíčová" 10.jamka finálového kola, kde do té doby bezchybný Bhatia bogey a McCarthy birdie. A to byl prosím jen nádech k brutální a nemilosrdné stíhací jízdě, protože McCarthy od 12. do 18. jamky 6 birdie v řadě a stáhnul celý luxusní náskok suverénně vedoucího Bhatiu, který jen nevěřícně zíral... to musely být nervy. Oba -20! Na 18. jamce zahráli oba birdie a tribuny vybouchly! Jsem rád, že Bhatia ale vyhrál, za průběh turnaje si to podle mě on zasloužil víc, než kdokoli jiný. Jo a jeho styl patování, když je to ze předu - tak s tím dlouhým putterem, a jak se hodně předklání, mi to připomíná žirafu, když se potřebuje natáhnout k vodě. :-D Každopádně, je to mega borec! :)

Máme se na Masters na co těšit! :) Kdo to finálové kolo neviděl, pusťte si druhou půlku ze záznamu, stojí to za to.

Btw. a konečně i McIllroy se chytnul, 3. místo... super. I když z pozic, odkud hrál... nc. prostě si to chtěl udělat zábavný! :)

---

Btw. taky se vám v půlce přenosu na Eurosportu přepnula grafika do jiného stylu - někdy kolem 8,9. jamky... ?
Neviděl jsem, podívám se.
Koukal jsem ale na Nelly - taky dobrý, momentálně je suverénní 👏
 
Ve stejnou chvíli play off na PGA i na LIV. Garcia potřetí prohrál v PO, na vítězství si musí dál počkat.
Jj......na PGA strhující souboj dvou hráčů, kteří si hráli "svůj turnaj":) s následným play-off ..............a na LIV rovněž strhující souboj jednotlivců (taky play-off) a i týmů, Rahmův tým vedl už o 9 ran, aby nakonec horkotěžko vyhrál o pouhou ránu. A k tomu Nelly:up:.........kdo to má všechno stíhat😀
 
No kdybyste to tady všechno nevyžvanili, mohl jsem to v klidu vše vidět zpětně. Nebo kdybych si zakázal to tady číst, když hrozí nebezpečí spoileru..
 
No kdybyste to tady všechno nevyžvanili, mohl jsem to v klidu vše vidět zpětně. Nebo kdybych si zakázal to tady číst, když hrozí nebezpečí spoileru..
Za B) Jaroušku, přeci o tom tady nebudeme žvanit, až nám v červnu nahlásíš, žes to konečně viděl ... :p
 
Btw. ad PGA... viděli jste tuhle situaci Spietha?


Jako jasný, každá rána se počítá, ale zabrzdit hru na 20 minut... :-D
 
Za B) Jaroušku, přeci o tom tady nebudeme žvanit, až nám v červnu nahlásíš, žes to konečně viděl ... :p
Ale to si klidně žvaňte kdy chcete, zapomněl jsem tam přidat smajlíka, tak bylo jasný, že to někdo bude komentovat....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom