Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf je jako život a proto se nesmí brát vážně.

Jste vážně hlupák. Martě jsem vysvětlil, proč reaguji nediplomaticky na ta vaše přitroublá převracení toho, co kdo napíše, místo abyste se byť jen pokusil nejdřív zjistit, jak to pisatel opravdu myslel.
A koukám, že jsem jen zjistil rychle to, co jiní vidí už déle.

A ona jediná reagovala tak, že jsi ji za to poděkoval. Bez uvozovek a upřímně. Ale vy zjevně za vším vidíte něco jiného. Co tam vůbec není.
Vy musíte být na hřišti hrozně zákeřný a troufni si říct, že nejspíš si i pravidla upravujete podle sebe.
A kvůli takovým lidem nechodím na turnaje.
S @Mirek_62 se neshodnu skoro nikdy. Ale ty sem přinášíš fakt zábavu😁
Nejdřív nadávka “hlupák”, potom analýza “zákeřný” a největší pecka na závěr: obvinit zavilého bojovníka za dodržování pravidel (hlavně proti vyhozenému Bohumilovi) z jejich “upravování”, to vše v jednom příspěvku. Fakt dobrý, už tady byla nuda😁😁😁
 
Jste vážně hlupák. Martě jsem vysvětlil, proč reaguji nediplomaticky na ta vaše přitroublá převracení toho, co kdo napíše, místo abyste se byť jen pokusil nejdřív zjistit, jak to pisatel opravdu myslel.
A koukám, že jsem jen zjistil rychle to, co jiní vidí už déle.

A ona jediná reagovala tak, že jsi ji za to poděkoval. Bez uvozovek a upřímně. Ale vy zjevně za vším vidíte něco jiného. Co tam vůbec není.
Vy musíte být na hřišti hrozně zákeřný a troufni si říct, že nejspíš si i pravidla upravujete podle sebe.
A kvůli takovým lidem nechodím na turnaje.
70935DA1-08E4-49A6-8B4D-4CBAF968A63D.jpeg
 
A kvůli takovým lidem nechodím na turnaje.
To je jedině dobře, protože by s tebou nikdo ve flajtu stejně nevydržel déle než 1 jamku.

A takový tu byl klid po tom, co byl Bohouš odejit. I když byl svým způsobem podivín, tak na tebe nemá ani za mák.

HOWGH.
 
To je jedině dobře, protože by s tebou nikdo ve flajtu stejně nevydržel déle než 1 jamku.

A takový tu byl klid po tom, co byl Bohouš odejit. I když byl svým způsobem podivín, tak na tebe nemá ani za mák.

HOWGH.
Tohle může vážně bez osobní zkušenosti napsat jen pitomec.

Ale díky za názor. Admin mi zatím neodpověděl, jak zrušit účet, tak se jen utvrzuji v tom, že nejlepší bude si čistě golfové fórum vytvořit, než se připojovat někam, kde někteří diskutovat nechtějí.
 
@Admin nebylo by lepší celé vlákno hodit „do stoky”? 🙈
 
Tohle může vážně bez osobní zkušenosti napsat jen pitomec.

Ale díky za názor. Admin mi zatím neodpověděl, jak zrušit účet, tak se jen utvrzuji v tom, že nejlepší bude si čistě golfové fórum vytvořit, než se připojovat někam, kde někteří diskutovat nechtějí.
Jestli jsi s námi na jamce chtěl diskutovat, tak jsi se určitě mohl připojit do jakéhokoliv vlákna a diskutovat. Vlákno, které si založil, na mne jako tebou vytvořený prostor pro diskuzi, moc nepřipadá.
Každopádně Ti přeji hezkou hru:up: Neodpustím si však jizlivou poznámku. Až založíš své golfové fórum, dej mi prosím vědět. Rád bych se přiučil, jak má správně golfové fórum vypadat.
Ja zatím zůstanu tady, na 19.jamce. Jsem tu spokojený a musím uznat, že mne 19.jamka baví ačkoliv moc nedebatuji. 19.jamka mne naučila dvakrát číst co napíši abych nikoho neurazil nebo nebyl špatně pochopen, naučila mne i určité toleranci, která mnohým lidem nejen ve virtuálním světě schází;)
 
Další.
No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu, protože pár lidí má ve zvyku hledat jen hnidy a vymýšlet si výklady, které potom sami otočí proti tobě.

Takže díky. Tohle fórum opravdu není můj šálek kávy.
No.....když pominu tvůj úvodní příspěvek, kde neumíš ani pozdravit a představit se (což už samo o sobě o tobě mnohé vypovídá).....tak hned ve třetím příspěvku říct, že tady si o golfu nepokecáš, aniž by jsi se o nějakou diskuzi pokusil v X vláknech na XX témat!.........tak to jsi mě - jak už tu i někdo psal - fakt pobavil:D.
 
No.....když pominu tvůj úvodní příspěvek, kde neumíš ani pozdravit a představit se (což už samo o sobě o tobě mnohé vypovídá).....tak hned ve třetím příspěvku říct, že tady si o golfu nepokecáš, aniž by jsi se o nějakou diskuzi pokusil v X vláknech na XX témat!.........tak to jsi mě - jak už tu i někdo psal - fakt pobavil:D.
Jestli všechna vlákně nováčků musejí vypadat stejně, tak to se omlouvám. Vzor jsem nedostal.

A kromě konstatování, Requa, který reagoval naprosto normálně. Jen se podivil, že se neuvádím zrovna standardně. Alda a Mirek_62 si hned vymysleli výklad, který šel přímo proti smyslu toho, co jsem napsal.

A protože jsem dostal varování, že tady jsou takoví rozesírači, kterého jsem ale nedbal, neberu si servítky. Ať vidí, co je to, když potkají někoho, kdo jim řekne, co si o nich opravdu myslí. A vidím, že nejsem sám, kdo si to myslí. Jen je prostě větší diplomat.
 
@Admin nebylo by lepší celé vlákno hodit „do stoky”? 🙈

😂😂😂

Dobrý nápad. Dozvěděl jste se, že jsou lidé, kteří si troufnou vám napsat přímo, co si o vás myslí, tak šup s tím do popelnice.
 
Admin note: uživateli @DanKr jsem odkaz v odpovědi na jeho dotaz na smazání účtu poslal. Každý má tuto možnost tak učinit sám a dohledat si ho ve svém Nastavení.

@DanKr: Je mi tedy taky poměrně podezřelé, že někdo během jedné interace využije částečně anonymního prostoru k rozvíjení hateování lidi, které nejspíš vůbec nezná bez jakéhokoli náznaku hledat u sebe, jako nováčka v nějaké zaběhnuté skupině, určitou pokoru, snahu zapadnout a postupně se rozkoukávat. Pokud jsi přišel na Jamku s cílem nalézt tu do budoucna golfové přátele, tipy a info a konstruktivně, tzn. bez urážení rozdílných názoru ostatních, se zapojit do golfových diskusi, jsi vítán a pak je to celé tady jen poměrně nešťastné vyústění několika vět. Pokud však tvým cílem je nás tady urážet a sdělit, jací jsme všichni blbci - ok, to už zaznělo, řekl si, co si chtěl. Asi nemá smysl to dal rozebírat, vyber si sám. Jak se opouští fórum (ono tedy stačí jen neodpovídat, to funguje úplně stejně dobře bez onoho dramatizujicího patosu), kde dveře jsou, už víš. ;)
 
Upraveno:
😂😂😂

Dobrý nápad. Dozvěděl jste se, že jsou lidé, kteří si troufnou vám napsat přímo, co si o vás myslí, tak šup s tím do popelnice.
„Stoka” je vlákno, do kterého se hází příspěvky, které jsou mimo rámec slušné diskuze.
Takže zase jsi vedle.

Jinak si o mě mysli, co chceš. Je mi to jedno, nikdy jsem nedal na to, co si o mě lidé myslí, je mi to fuk a nemám problém říct komukoliv, co si myslím já o něm - ostatně k tobě už jsem se vyjádřil.


D19CA8EF-4605-476B-85B3-5F6B0DF558F4.jpeg
 
Tak si přečti jeho odpověď zde ve vláknu i tak nekonfliktní osobě jako je @Marta

Myslím, že časem bys s ním měl problém i ty, protože jeho arogance z něj přímo stříká a takové chování ty, jak jsem tě zatím poznal, sneseš jen u sebe samého. 🤭
Bohužel už asi ztrácíš i svůj „briskní smysl pro humor”, proto tvoji zmínku o nevytlučené návisti přehlídnu, protože jinak bych tě musel poslat „na chuj”.

Možná se tě nedotklo jeho „bohorovné” prohlášení „No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu” by se mělo dotknout každého „jamkaře”, protože to je absolutní lež. Nebo snad máš pocit, že tu je málo témat skutečně se věnující golfu?

Už jen jeho „představení” bylo jak vystřižené z definice „počítačový troll”

Přeji hezký zbytek dne.
Čoveče mě se ale jeho reakce vůbec nedotkla, a žádný útok v ní necítím. ;)
 
Nemám ve zvyku být diplomat. A když nějaké chování považuji za hloupé, řeknu to.

Hledal jsem skupinu, kde se lidé baví o golfu, ale neshazují se. A jdu hledat dál.

Vám ale děkuji za reakci, která mě rozhodně pozitivně pobavila.
Ono se tu o golfu, ale kecá vážně dost. ;) A někdy se názory i trochu vytříbí no...a někdy si lidi prostě nesednou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom