Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf je jako život a proto se nesmí brát vážně.

D

DanKr

Neregistrovaný
Nějak mi nesedí lidé, kteří čekají na českých hřištích stejnou kvalitu 12 měsíců v roce, jako je v St.Andrews.
 
Tak to je docela zvláštní úvod a představení sebe sama, ale koneckonců, proč ne. :)

Vítej na 19.jamce, ať se ti mezi námi líbí. :up:

Prozradíš nám něco o sobě, třeba která hřiště máš rád, jak si se ke golfu dostal?
 
Bohumil nejsem. Ale přečetl jsem si, proč dostal ban. A jestli opravdu podporoval Putina, se mnou by si stejně nerozuměl.

Já mám hole v ruce cca od roku 2012. A jsem spíš na ty lidovky. Mám rád domácí Liberecko, kde je z čeho vybírat, ale třeba taky Hořehledy. Cca 45 českých hřišť už jsem obrazil. Jen neturnajuju. A ten úvod je kvůli tomu, že jsem nasraný ve chvíli, kdy se k někomu připojím nebo někdo ke mně a začnou litanie, jak jsou greeny nedokonalé, fairwaye špatně seknuté, v restauraci pomalá obsluha. A sám tam je nejspíš jen na slevovou kartu.
 
Kdyz jsou plesnive greeny, neopravene pitchmarky, pazit na greenu jako na fairwaji nemuze clovek rict ani slovo a pet chvalu?
Sorry, ale tohle výklad mých slov přesně tak, tak jsem to nemyslel. A ani mě nenapadlo, že se najde někdo, kdo to zrovna tady takhle hloupě obrátí.
 
A sám tam je nejspíš jen na slevovou kartu.
Takže když je tam někdo na „slevovou” kartu, tak nemusí hřiště mít kvalitu odpovídající plné ceně a nemá právo si na takový stav postěžovat?
 
Takže když je tam někdo na „slevovou” kartu, tak nemusí hřiště mít kvalitu odpovídající plné ceně a nemá právo si na takový stav postěžovat?
Další.
No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu, protože pár lidí má ve zvyku hledat jen hnidy a vymýšlet si výklady, které potom sami otočí proti tobě.

Takže díky. Tohle fórum opravdu není můj šálek kávy.
 
Další.
No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu, protože pár lidí má ve zvyku hledat jen hnidy a vymýšlet si výklady, které potom sami otočí proti tobě.

Takže díky. Tohle fórum opravdu není můj šálek kávy.

„Na hrubý pytel, hrubá záplata”

A pozdravuj Bohouše 🤭
 
  • To se mi nelíbí
Reactions: PFP
To je vostrej vstup na Jamku! :cool:
Nemám ve zvyku být diplomat. A když nějaké chování považuji za hloupé, řeknu to.

Hledal jsem skupinu, kde se lidé baví o golfu, ale neshazují se. A jdu hledat dál.

Vám ale děkuji za reakci, která mě rozhodně pozitivně pobavila.
 
„Na hrubý pytel, hrubá záplata”

A pozdravuj Bohouše 🤭
Sice ho neznám, ale když byl odsud vyhozen, začínám zpochybňovat názor, že udělal něco špatného.
Leda by to byl ještě víc sebestředný exot. I když jsi laťku nasadil hodně vysoko.

Sbohem a na neshledanou.
 
Tak by neškodilo se občas postavit před zrcadlo a trochu si sám se sebou pokecat ..... myslím že si fakt máte co říct !!!! :D:D
Koukám, že jste se někteří tady hledali, až jste se našli.
Gratuluju k "úspěchu".
 
Bohumil nejsem. Ale přečetl jsem si, proč dostal ban. A jestli opravdu podporoval Putina, se mnou by si stejně nerozuměl.

Já mám hole v ruce cca od roku 2012. A jsem spíš na ty lidovky. Mám rád domácí Liberecko, kde je z čeho vybírat, ale třeba taky Hořehledy. Cca 45 českých hřišť už jsem obrazil. Jen neturnajuju. A ten úvod je kvůli tomu, že jsem nasraný ve chvíli, kdy se k někomu připojím nebo někdo ke mně a začnou litanie, jak jsou greeny nedokonalé, fairwaye špatně seknuté, v restauraci pomalá obsluha. A sám tam je nejspíš jen na slevovou kartu.
@DanKr to uchopil poměrně nešťastně a považuji za kolegiálně správné (protože řekl že má rád Hořehledy) pomoci urovnat počáteční neshodu. Dan zjevně nemyslel, že člověk nemá právo si stěžovat. Chtěl jen poukázat na to, že je oblíbeným sportem českého golfisty mlátit hubou nad kdejakou suchou větví na fairwayi a nevzít v potaz okolnosti, za jakých hraje. A @Mirek_62 zase neměl v plánu prudit do nepřesně se vyjadřujícího nováčka (ve skutečnosti měl, ale my si na to už zvykli a navíc trpí přebytkem nevytlučené nenávisti z nemožnosti opravovat nebožtíka Bohumila), jen chtěl zdůraznit, že každý má právo na názor.

Tak, diplomaticky jsme to vyřešili a zeptám se Dana, proč si myslí, že jsou Hořehledy nejlepší hřiště na světě?!
 
@DanKr to uchopil poměrně nešťastně a považuji za kolegiálně správné (protože řekl že má rád Hořehledy) pomoci urovnat počáteční neshodu. Dan zjevně nemyslel, že člověk nemá právo si stěžovat. Chtěl jen poukázat na to, že je oblíbeným sportem českého golfisty mlátit hubou nad kdejakou suchou větví na fairwayi a nevzít v potaz okolnosti, za jakých hraje. A @Mirek_62 zase neměl v plánu prudit do nepřesně se vyjadřujícího nováčka (ve skutečnosti měl, ale my si na to už zvykli a navíc trpí přebytkem nevytlučené nenávisti z nemožnosti opravovat nebožtíka Bohumila), jen chtěl zdůraznit, že každý má právo na názor.

Tak, diplomaticky jsme to vyřešili a zeptám se Dana, proč si myslí, že jsou Hořehledy nejlepší hřiště na světě?!
Tak si přečti jeho odpověď zde ve vláknu i tak nekonfliktní osobě jako je @Marta

Myslím, že časem bys s ním měl problém i ty, protože jeho arogance z něj přímo stříká a takové chování ty, jak jsem tě zatím poznal, sneseš jen u sebe samého. 🤭
Bohužel už asi ztrácíš i svůj „briskní smysl pro humor”, proto tvoji zmínku o nevytlučené návisti přehlídnu, protože jinak bych tě musel poslat „na chuj”.

Možná se tě nedotklo jeho „bohorovné” prohlášení „No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu” by se mělo dotknout každého „jamkaře”, protože to je absolutní lež. Nebo snad máš pocit, že tu je málo témat skutečně se věnující golfu?

Už jen jeho „představení” bylo jak vystřižené z definice „počítačový troll”

Přeji hezký zbytek dne.
 
Tak si přečti jeho odpověď zde ve vláknu i tak nekonfliktní osobě jako je @Marta

Myslím, že časem bys s ním měl problém i ty, protože jeho arogance z něj přímo stříká a takové chování ty, jak jsem tě zatím poznal, sneseš jen u sebe samého. 🤭
Bohužel už asi ztrácíš i svůj „briskní smysl pro humor”, proto tvoji zmínku o nevytlučené návisti přehlídnu, protože jinak bych tě musel poslat „na chuj”.

Možná se tě nedotklo jeho „bohorovné” prohlášení „No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu” by se mělo dotknout každého „jamkaře”, protože to je absolutní lež. Nebo snad máš pocit, že tu je málo témat skutečně se věnující golfu?

Už jen jeho „představení” bylo jak vystřižené z definice „počítačový troll”

Přeji hezký zbytek dne.
Touché Mirku, touché.

Skutečně se mne nedotklo žádné prohlášení od anonymního člověka na internetu. Protože kdyby ano, užral bych se vzteky, nenávistí a sebelítostí k smrti už před 10ti lety, kdy jsem svou osobnost propojil s hořehledským resortem. A protože je dnes mnohem více než kdykoli před tím v mém životě veřejný prostor plný zloby, násilí, křivd, přizdisráčství a udavačství, chtěl jsem se nad to trochu povznést a v humoru to zlehčit. A dát tak oběma stranám příležitost nadechnout se a otupit ostří slov.

Jsem vlastně rád, že v tvém případě mé perly opět zasáhly svini přímo do oka, protože aspoň některé body jsou v současném vesmíru pevné a můžeme se o ně i přes atomové hrozby skálopevně opřít. A za to ti děkuji.

Uvidíme zda alespoň @DanKr podpoří vrtkavost současnosti. Koneckonců, podobné výrazyvo měl i Trenér, budiž mu země lehká...
 
Další.
No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu, protože pár lidí má ve zvyku hledat jen hnidy a vymýšlet si výklady, které potom sami otočí proti tobě.

Takže díky. Tohle fórum opravdu není můj šálek kávy.
Ale no tak 😉. Třeba to chce se nejdřív jen tak rozhlédnout.
 
Tak si přečti jeho odpověď zde ve vláknu i tak nekonfliktní osobě jako je @Marta

Myslím, že časem bys s ním měl problém i ty, protože jeho arogance z něj přímo stříká a takové chování ty, jak jsem tě zatím poznal, sneseš jen u sebe samého. 🤭
Bohužel už asi ztrácíš i svůj „briskní smysl pro humor”, proto tvoji zmínku o nevytlučené návisti přehlídnu, protože jinak bych tě musel poslat „na chuj”.

Možná se tě nedotklo jeho „bohorovné” prohlášení „No, dostal jsem varování, že si tady o golfu nepokecám a že si musím hlídat, co napíšu” by se mělo dotknout každého „jamkaře”, protože to je absolutní lež. Nebo snad máš pocit, že tu je málo témat skutečně se věnující golfu?

Už jen jeho „představení” bylo jak vystřižené z definice „počítačový troll”

Přeji hezký zbytek dne.
Jste vážně hlupák. Martě jsem vysvětlil, proč reaguji nediplomaticky na ta vaše přitroublá převracení toho, co kdo napíše, místo abyste se byť jen pokusil nejdřív zjistit, jak to pisatel opravdu myslel.
A koukám, že jsem jen zjistil rychle to, co jiní vidí už déle.

A ona jediná reagovala tak, že jsi ji za to poděkoval. Bez uvozovek a upřímně. Ale vy zjevně za vším vidíte něco jiného. Co tam vůbec není.
Vy musíte být na hřišti hrozně zákeřný a troufni si říct, že nejspíš si i pravidla upravujete podle sebe.
A kvůli takovým lidem nechodím na turnaje.
 
@DanKr to uchopil poměrně nešťastně a považuji za kolegiálně správné (protože řekl že má rád Hořehledy) pomoci urovnat počáteční neshodu. Dan zjevně nemyslel, že člověk nemá právo si stěžovat. Chtěl jen poukázat na to, že je oblíbeným sportem českého golfisty mlátit hubou nad kdejakou suchou větví na fairwayi a nevzít v potaz okolnosti, za jakých hraje. A @Mirek_62 zase neměl v plánu prudit do nepřesně se vyjadřujícího nováčka (ve skutečnosti měl, ale my si na to už zvykli a navíc trpí přebytkem nevytlučené nenávisti z nemožnosti opravovat nebožtíka Bohumila), jen chtěl zdůraznit, že každý má právo na názor.

Tak, diplomaticky jsme to vyřešili a zeptám se Dana, proč si myslí, že jsou Hořehledy nejlepší hřiště na světě?!
Sorry, ale nemyslím si to. Šel jsem je všehovšudy asi čtyřikrát, když jsem byl pracovně na Plzeňsku. Ale pokaždé jsem byl spokojený. I při suchu, i při zapískovaných greenech. A byl jsem spokojený právě kvůli tomu, že to nebylo dokonalé. Stejně jako je nedokonalá moje hra.

Proto mám taky radši u nás Ještěd i se všemi jeho podobnostmi, než Ypsilonku.

A hlavně na každém hřišti mám rád, když vidím charakter těch, kdo se o ně snaží pečovat. I když nemají ideální podmínky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom