Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Driver na shaftu 3. dřeva

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Ahoj,

nemá s tím někdo zkušenosti ? Zaujalo mně to v jednom videu na YT. Cvičně sem to doma zkusil přendat a přišlo mi to celkem pohodlné ( driver s kratším shaftem ).

Dle toho videa by měl shaft ze dřeva použitý na driveru být tužší, takže z R by bylo něco blíže S.
Asi tomu dám na drivingu šanci, s driverem se dlouhodobě peru a tak se chytám každého nápadu :)
 
No já ti nevím..Jde o to jestli bude na Driveru i dřevu stejný druh shaftu... Když ti budou dělat shaft na dřevo, tak odshora zkrátí shaft na driver.. To znamená že když si čapneš driver o dva palce níž na gripu tak nemusíš nic přehazovat.. A jinak já mám na driveru i dřevu stejně dlouhé shafty a podle nálady je přehazuju(stiff a reg), každej jiná značka. Zjištění je že konkrétně u mně mám délku prakticky stejnou carry, teď když je sucho tak má stiff delší doběh(nižší trajektorie). Toť moje zkušenost, odborníci mně můžou rozsápat...:):):). Jinak parametry svých shaftů ani neznám, reg mám Project x PXV orig Callaway, Stiff Grafoloy vyrobený pro Snake Eyes..( oba jsou bez gramáže na shaftu a hledat se mi to ani nechce)
 
Pokud je shaft origo na drevo, pak by flex mel stale odpovidat. Urcite to neni o stupen jinde.
Dva totozne shafty, ten kratsi bude tuzsi... nicmene zas hlava driveru je tezsi nez dreva.

Nicmene zkusit kratsi shaft je dobry pokus. Nekdy -1/2" muze udelat hotovy zazrak... a zacit uchopem nize je tez dobre reseni, neb to nic nestoji.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom