Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Driver Calaway Big Bertha nebo Cleveland Launcher XL

Jenda

Nováček+
HI (HCP)
19,8
Zdravím, mám na výběr z 2 driverů - Calaway Big Bertha B21 nebo Cleveland Launcher XL (používám železa Cleveland Launcher XL- spokojenost ) . Poradíte ?
 
Upraveno:
Já měl možnost Cleveland vyzkoušet a až si na něj našetřím, tak ho koupím. Za málo peněz, kvalitou srovnatelný s drivery jednou tak dražšími :up:
 
Já měl možnost Cleveland vyzkoušet a až si na něj našetřím, tak ho koupím. Za málo peněz, kvalitou srovnatelný s drivery jednou tak dražšími :up:
.....který - Launcher XL? Já mám železa a jsou skvělý.
 
Měl jsem v ruce XL a HB turbo. Oba pocitově i vzhledem jsou super. Jsou dost odpouštějící. S oběma jsem si zahrál pár ran, a musím říci, že mne hned dostaly. Mě se ale více zamlouvá HB Turbo. Oba jsou to pro mne super drivery, které jsou v hodnoceních srovnatelné s daleko dražšími. Za mne dobrá volba :up:
 
Nevím, zda to bude pro tebe relevantní zpráva. Tento pátek je na Kotlině v Terezíně fitink den Srixon a Cleveland.
 
Díky za info, do Terezína se nedostanu - ale určitě driver Cleveland někde vyzkouším a pak dám vědět. Železa jsou parádní. Dokonce Kepka měl wedge Cleveland Zipcore v bagu na Masters.
 
Tak jsem si pořídil driver Cleveland Launcher XL a byla to skvělá volba.

A jak to lítá? Rovně a daleko? :) Gratuluju k volbě, ať dobře slouží!
 
.....hrál jsem hodně "Gagarinů" a slice - upravil jsem loft na 11st, čímž se driver i trochu zavřel, srovnal trochu postoj a zpomalil švih (Coca-cola) a lítá to (7 z 10) rovně a o 30-40m dál. Driver má pocitově těžší hlavu, takže není potřeba přidávat sílu, ale nechat hrát hůl. Celková spokojenost. Eshop golfprovsechny.cz mi poslal několik holí na vyzkoušení (skvělý přístup eshopu) a Cleveland Launcher XL je vítěz.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom