Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Děkujeme!

Proč závist??? Já žádnému golfovému hřišti nešéfuji, nemám důvod Hořehledům závidět...
Když ale nedávno pomáhal(stále pomáhá) Teetime včetně některých hřišť s nimi spolupracujících, čuchali jste parazity na sto honů... Když to někoho napadne u vašeho kamaráda, nic takového se zmínit nesmí???
TT v puvodni verzi neuvadel zadane detaily, komu pomoc bude, jak je s penezi nakladano, proto byla kritika opravnena, ted jiz konkretni jsou a maji moji plnou podporu
 
Takže si nepřipadáš, že jsi hned ryl a hledal negativa u někoho, kdo pomáhal??? Protože za to tady někoho zkoušíš peskovat...:-D
 
Takže si nepřipadáš, že jsi hned ryl a hledal negativa u někoho, kdo pomáhal??? Protože za to tady někoho zkoušíš peskovat...:-D
Putinova úderka a trolí farma už dorazila i sem :mad:
Co kdybys šel rozeštvávat jinam?
 
Takže si nepřipadáš, že jsi hned ryl a hledal negativa u někoho, kdo pomáhal??? Protože za to tady někoho zkoušíš peskovat...:-D
ano, pomahali, velmi netransparentne a toho nejsem podporovatel, @mkopcak primo napsal, co a jak, nezada o zadne penize, pouze sdelil, jake vyhody da urcitym profesim za jejich pomoc, nechapu co resis...
 
Co nechápeš je tvoje věc... Čeho nejsi nebo jsi podporovatel, je také tvoje věc... Já se ptám, jestli jsi tu,, navzdory nedostatku informací, ryl a kritizoval něčí snahu pomáhat, nebo ne... Zvládneš odpovědět???
Nepoměřuji způsob pomoci, MKopčák sice nežádá peníze, ale ostatně proč také, když rozdává co nekupuje, že?
OK, takže nezvládneš... To mi stačí...
 
Upraveno moderátorem:
Jo, funkce printscreen je fajn.
 
Nepoměřuji způsob pomoci, MKopčák sice nežádá peníze, ale ostatně proč také, když rozdává co nekupuje, že?

...jojo, já ti šel takhle kolem Hořehled a čumim jak kráva - uplně hotový golfový hřiště a nikdo ho nechce. Tak jsem si ho vzal a teď rejžuju...

Argumenty máš velmi solidní, ale tady to kulhá na obě nohy...
 
Co nechápeš je tvoje věc... Čeho nejsi nebo jsi podporovatel, je také tvoje věc... Já se ptám, jestli jsi tu,, navzdory nedostatku informací, ryl a kritizoval něčí snahu pomáhat, nebo ne... Zvládneš odpovědět???
Nepoměřuji způsob pomoci, MKopčák sice nežádá peníze, ale ostatně proč také, když rozdává co nekupuje, že?
OK, takže nezvládneš... To mi stačí...
Hele, je fakt škoda, že člověk, co má něco v hlavě (a to ty rozhodně máš), vede debatu stylem, že místo k věci dost rychle přejde k diskutujícímu.
Všimla jsem si toho u svého vlákna k rameni. Místo debaty o rameni, jsi zpochybňoval mě a nakonec i lékaře. K rameni jsi neporadil nic.
Tenhle styl diskuse je buď nevédomý (a to by bylo prima) anebo to děláš schválně, a to je škoda. Tohle nejde dělat v reálu, to jde jen na síti a i tam se člověk nakonec ocitne v outu (kdo má náladu si nechat furt nadávat).
Ale možná se pletu, možná to mají chlapi jinak...

Mě by zajímaly argumenty v té věci TeeTime, dívala jsem se na stránky a jsou tam na mý gusto podivnosti ohledně té pomoci. Jenže se ptát už nebudu, protože by se to zvrtlo a pustil by ses do mě (nejlépe nějakým dotazem s třemi otazníky).
Tak si jen ještě jednou postěžuju, že je to škoda.
 
Upraveno:
Jakmile dáš něco všeobecně zdarma, tak se to vždy setká s negativní odezvou u těch, co plně platili. To je prosté fungování lidské psychiky, které nelze změnit. Je nutné to řádně zdůvodnit, aby lidská duše našla klidu. To doporučuji vzhledem ke zkušenostem za dlouhá léta poskytování služeb.

Proto jsem se zarazil nad poslední větou. Cituji tě: "Golf je založen na férovosti, čestnosti a dodržování pravidel. Proto nebudeme nijak kontrolovat ani lustrovat zájemce o naše poděkování, protože věříme, že každý z nich si ho zaslouží." Je to v rozporu s tvým názorem z pátku: "Az bude ceska mentalita na urovni te rakouske, muzeme takova opatreni cinit. Kazdy den (ano, kazdy) se ve svem svete potkavam s lidmi, kteri chteji domluvena pravidla obchazet a porusovat."

Pořád se nemohu zbavit dojmu, že spojujete a mícháte dohromady víc věcí. Já nikoho nelákám na věc zadarmo, já nepropaguju svoje služby nějakou zběsilou marketingovou akcí. Já chci poděkovat způsobem, který mám k dispozici, lidem, o kterých si myslím, že si to zaslouží. Přirovnal bych to k tomu, že když mám firmu na šití roušek, tak je ušiju a odvezu do nemocnic a tam je rozdám.

Specifikum mých služeb je v tom, že je nemohu "odfiremnit", tzn. každý musí vědět, kde jsou a co je to zač. Zatímco roušky mohu anonymně položit v igelitce na vrátnici.

A zároveň nemám (a nebo jsem na něj nepřišel) způsob, jak zhodnotit toho kterého zájemce, abych je filtroval podle zásluh. A zásadně se tomu chci vyhnout, protože takové hodnocení mi nepřísluší. Ano, nechci rozdávat své služby vyžírkům a podvodníkům a proto jsem to tam zmínil. A přesně tak to zafungovalo - ozval se mi člověk, co ví, že podmínky nesplňuje, ale členství a hru chce, protože se mu u nás líbí. Tak jsme se domluvili jinak. Nezneužil toho, byť mohl.
 
Co těch 2900,- Czk?
to je 50% sleva na sluzbu, nezada penize na provoz teto akce
 
Pořád se nemohu zbavit dojmu, že spojujete a mícháte dohromady víc věcí. Já nikoho nelákám na věc zadarmo, já nepropaguju svoje služby nějakou zběsilou marketingovou akcí. Já chci poděkovat způsobem, který mám k dispozici, lidem, o kterých si myslím, že si to zaslouží. Přirovnal bych to k tomu, že když mám firmu na šití roušek, tak je ušiju a odvezu do nemocnic a tam je rozdám.

Specifikum mých služeb je v tom, že je nemohu "odfiremnit", tzn. každý musí vědět, kde jsou a co je to zač. Zatímco roušky mohu anonymně položit v igelitce na vrátnici.

A zároveň nemám (a nebo jsem na něj nepřišel) způsob, jak zhodnotit toho kterého zájemce, abych je filtroval podle zásluh. A zásadně se tomu chci vyhnout, protože takové hodnocení mi nepřísluší. Ano, nechci rozdávat své služby vyžírkům a podvodníkům a proto jsem to tam zmínil. A přesně tak to zafungovalo - ozval se mi člověk, co ví, že podmínky nesplňuje, ale členství a hru chce, protože se mu u nás líbí. Tak jsme se domluvili jinak. Nezneužil toho, byť mohl.

Každá marketingová akce ( i zdarma ) cílí na nějak velikou skupinu. Cílem bývá z této skupiny získat, co nejvíce ohlasů/ zájemců a měla by mít i etické hledisko, kdy např. nejsou poškozeny zájmy jiných zákazníků Tato konkrétní akce cílí na obrovskou skupinu lidí. Takže má teoretický potenciál velkého ohlasu. Takže se musí počítat i s variantou ( a být za ní rád ), že zájem bude veliký.
Problémy vidím tyto tom, že :
1. jedinou skupinu, kterou si ze svého poděkování "odfiltroval" jsou vlastní ( pomáhající v krizi ) členové. Jasně, službu(y) mají již dispozici, ale pokud je odfiltrovaná jen a pouze skupina, která nemůže v budoucnu přinést zisk, protože je už podchycená, pak je již těžké uvěřit nějakému ušlechtilému záměru. V případě velkého zájmu budou členové poškozeni kromě toho, že platili, co jiný dostal zdarma, podle naprosto vágních pravidel, tak i tím, že se pro ně sníží počet tee timů .
2. je v rozporu s Tvými postoji jinde na fóru. A kromě toho, co již uvedl Jarek, např. kritizuješ akci TeeTimu těmito konkrétními slovy
Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.
Já s Tvým hodnocením akce TeeTimu souhlasím, ale ta akce Hořehled je v tomto ohledu ještě horší. Nabízíš tuto akci potencionálně obrovské skupině lidí. Pokud je myšlena nabídka upřímně a byl by o ní zájem, nikdy tento zájem neuspokojíš, takže i tato akce se dá hodnotit určitě jako závazný neférový slib, který možná nebudete schopni splnit... To, že o akci bude zájem minimální ( jak sám predikuješ ) je sice asi pravděpodobné, nicméně je koncipována jako akce zamířenou na velice širokou skupinu lidí, takže se musí počítat i s velkým ohlasem a zájmem. Přece nekoncipuješ akci jako plánovaný propadák...
3. To, že je nabídka tzv. zdarma je podružné. Měl jsem zdarma na měsíc HBO+ a nikdo se přitom netvářil, že to mám jako nějaké poděkování. Bylo to obyčejné férové lákání nového zákazníka. Asi to funguje, HBO+ jsem si nechal. Vaší akci vidím jako něco velice obdobného.
 
Každá marketingová akce ( i zdarma ) cílí na nějak velikou skupinu. Cílem bývá z této skupiny získat, co nejvíce ohlasů/ zájemců a měla by mít i etické hledisko, kdy např. nejsou poškozeny zájmy jiných zákazníků Tato konkrétní akce cílí na obrovskou skupinu lidí. Takže má teoretický potenciál velkého ohlasu. Takže se musí počítat i s variantou ( a být za ní rád ), že zájem bude veliký.
Problémy vidím tyto tom, že :
1. jedinou skupinu, kterou si ze svého poděkování "odfiltroval" jsou vlastní ( pomáhající v krizi ) členové. Jasně, službu(y) mají již dispozici, ale pokud je odfiltrovaná jen a pouze skupina, která nemůže v budoucnu přinést zisk, protože je už podchycená, pak je již těžké uvěřit nějakému ušlechtilému záměru. V případě velkého zájmu budou členové poškozeni kromě toho, že platili, co jiný dostal zdarma, podle naprosto vágních pravidel, tak i tím, že se pro ně sníží počet tee timů .
2. je v rozporu s Tvými postoji jinde na fóru. A kromě toho, co již uvedl Jarek, např. kritizuješ akci TeeTimu těmito konkrétními slovy
Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.
Já s Tvým hodnocením akce TeeTimu souhlasím, ale ta akce Hořehled je v tomto ohledu ještě horší. Nabízíš tuto akci potencionálně obrovské skupině lidí. Pokud je myšlena nabídka upřímně a byl by o ní zájem, nikdy tento zájem neuspokojíš, takže i tato akce se dá hodnotit určitě jako závazný neférový slib, který možná nebudete schopni splnit... To, že o akci bude zájem minimální ( jak sám predikuješ ) je sice asi pravděpodobné, nicméně je koncipována jako akce zamířenou na velice širokou skupinu lidí, takže se musí počítat i s velkým ohlasem a zájmem. Přece nekoncipuješ akci jako plánovaný propadák...
3. To, že je nabídka tzv. zdarma je podružné. Měl jsem zdarma na měsíc HBO+ a nikdo se přitom netvářil, že to mám jako nějaké poděkování. Bylo to obyčejné férové lákání nového zákazníka. Asi to funguje, HBO+ jsem si nechal. Vaší akci vidím jako něco velice obdobného.
Asi by stálo za to být fér, nemyslíš? @mkopcak tu psal, že pro členy taky něco vymýšlí, a ty tvrdíš, že budou poškozeni. Škoda, že tam z důvodu vzdálenosti již členem nejsem. Protože to bych tě mohl s klidným svědomím poslat k šípku, protože bych byl rád členem komunity, která se snaží aspoň takhle. Nemluv za členy, pokud jim nejsi. Btw. Když jsem z Hořehled odcházel, členství jsem ukončil a ani ho nezkoušel prodat. Takže já o nic nepřišel ani tehdy, a nepřišel bych ani teď.
Pokud se podíváš na mapu, kde Hořehledy leží, snadno pochopíš, že se tam nenarvou stovky nových členů na základě této akce. To je jen tvoje konstrukce, abys měl důvod vymýšlet proč je to špatně.
 
Každá marketingová akce ( i zdarma ) cílí na nějak velikou skupinu.

Dle mého schválně ignoruješ to, co píšu - má nabídka není marketingová akce. Kdyby byla, byla by postavena zcela jinak a respektovala určitě z části to, co popisuješ. Ale není, takže nerespektuje.

jedinou skupinu, kterou si ze svého poděkování "odfiltroval" jsou vlastní ( pomáhající v krizi ) členové

Hned v první odpovědi jsem ti napsal, že členové budou řešení jinak. Tzn. opět záměrně ignoruješ mou odpověď a pouze se cosi domníváš. Není bez zajímavosti, že "problém" s nabídkou mají lidé, kterých se nijak nedotýká. Zatímco samotní členové ji podporují, děkuji za ni a sdílí ji.

2. je v rozporu s Tvými postoji jinde na fóru. A kromě toho, co již uvedl Jarek, např. kritizuješ akci TeeTimu těmito konkrétními slovy
Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.

Můj postoj nemusí korespondovat s tím, co jako resort nabízíme. Máme řadu služeb, které mě osobně nevyhovují nebo bych je dělal jinak. Ale neprovozuji si to tu jako OSVČ, jsem zaměstnanec. Ano, mám mnoho rozhodovacích pravomocí, ale vždy je to kompromis.

Zároveň mám, narozdíl od tebe, velkou zkušenost s hořehledským provozem. A dokáži odhadnout, jak se která akce bude vyvíjet. Loni jsme např. nabídli hru zdarma komukoli, kdo o ni projeví zájem. Je tedy poměrně odvážné mi bez znalosti souvstažností tvrdit, co mám jak dělat.

Snažíš se mne napasovat do tabulek a šablon, které jsou možná v jiných provozech zvykem. A to mi nevyhovuje. Kdyby se Hořehledy řídily zažitými představami a postupy, už dávno tu nejsou. Ale protože často přicházíme s nápady a způsoby, kteří jiní odsuzují nebo "se jim nelíbí", tak jsme tu furt. Ano, občas šlápneme vedle a rozhodně nejsme bezchybní. Ale už jen to, že si tu s vámi pravidelně povídám, možná ukazuje, že to prostě dělám jinak než ostatní...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom