Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Další ze severu ...

Aspoň dva flajtíky...hele, ale když bych vzala celou naší rodinu, jsme jeden flajt - 4 kousky.;)
 
No jo, celých 5. Abychom se vůbec vešli...:)
Tak pozor! Přepočítala jsem to. Se mnou 7. :-D
 
Aspoň dva flajtíky...hele, ale když bych vzala celou naší rodinu, jsme jeden flajt - 4 kousky.;)
Už přestávám počítat ;) 11 nebo 12?
 
Koukala jsem do kalendáře na rozpis turnajů u nás a moc volných dnů o víkendech tam nezbylo...Ale dobrý, tematický, ceny jsou vždycky na turnaji "Vzpomínka na night club", to je 1.10., tak byste se mohli přidat :p
 

Přílohy

  • DSC_2265.JPG
    DSC_2265.JPG
    125,6 KB · Zobrazení: 293
@Dana: Akce i s ubytováním by byla sice fajn, ale to je na déle, co to udělat jednoduše, prostě společná hra, navrhnout dva termíny někdy ve všední den a kdo bude moci, tak přijede, je to takhle nejjednodušší. Když se podaří vyjednat pak nějaká drobná sleva za fee, bude to sympatické. Já, pokud to alespoň trochu půjde - samozřejmě dle data, tak se rád účastním. A vymyslíme k tomu i nějaký drobné ceny pro vítěze, když bude chuť a čas. Viděl bych to takto. V akcích se do dá navrhnout, možnost ankety na datum tam je, čímž se ověří reálný zájem a podle toho se s tím dá pracovat. :) A místní nám připraví nějaké místní specialitky. :)
 
@Dana: Akce i s ubytováním by byla sice fajn, ale to je na déle, co to udělat jednoduše, prostě společná hra, navrhnout dva termíny někdy ve všední den a kdo bude moci, tak přijede, je to takhle nejjednodušší. Když se podaří vyjednat pak nějaká drobná sleva za fee, bude to sympatické. Já, pokud to alespoň trochu půjde - samozřejmě dle data, tak se rád účastním. A vymyslíme k tomu i nějaký drobné ceny pro vítěze, když bude chuť a čas. Viděl bych to takto. V akcích se do dá navrhnout, možnost ankety na datum tam je, čímž se ověří reálný zájem a podle toho se s tím dá pracovat. :) A místní nám připraví nějaké místní specialitky. :)
nadhozené termíny neznamenaly nic konkrétního, ani představu o tom, jak by to mělo být nemám, taky jsem o tom "u nás doma" zatím s nikým nemluvila... a taky netuším, jak to kdo s všedními dny máte, já třeba můžu jen v pátek ( většinou)
 
Já jsem schopna ve všechní den se "urvat", ale to pak bez rodiny. Manžel je normálně pracující člověk, kluci chodí do školy a na to jim tedy omluvenky dávat nebudu.:cool: Víkendy jsou fajn, ale...kluci mají dětskou tour, to je prakticky každý nebo ob týden. Do toho nějaké naše turnaje, na které chceme jít. A do toho manžel jednou za 14 dní drží v sobotu hotovost, takže se nemůže vzdálit z dojezdu.
Možná že bych ve všechní den ukecala někoho ze svých golfových přátel, když by nevadilo, že nejsou z 19. jamky.;)
 
Já jsem schopna ve všechní den se "urvat", ale to pak bez rodiny. Manžel je normálně pracující člověk, kluci chodí do školy a na to jim tedy omluvenky dávat nebudu.:cool: Víkendy jsou fajn, ale...kluci mají dětskou tour, to je prakticky každý nebo ob týden. Do toho nějaké naše turnaje, na které chceme jít. A do toho manžel jednou za 14 dní drží v sobotu hotovost, takže se nemůže vzdálit z dojezdu.
Možná že bych ve všechní den ukecala někoho ze svých golfových přátel, když by nevadilo, že nejsou z 19. jamky.;)
Ta dětská je u nás 24.9. asi, ne?
 
Ta dětská je u nás 24.9. asi, ne?
Ano - je. Mám to v kalendáři a na tu rozhodně chceme jet. Jak píši - mám v Novém Boru příbuzné, tak to vidím, že "zabiju" dvě mouchy jednou ranou. Kdoví jaké budou mít hcp kluci v září, ale zatím je to tak, že starší má hcp 34,5 a mladší základní 54, takže starší bude startovat už jako dorostenec někdy ráno a mladší půjde až v poslední skupině, často až po obědě. Což značí strávit na tom resortu fakt celý den. Ale jak píšu - předpokládám, že v září už budou oba se svými hcp trochu jinde.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom