Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČSOB Premium - pro golf

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Protože ty pětistovky na ulici úplně nenacházím, tak uvažuji o tom, že bych si převedl příjmy k ČSOB. Cílem je Premium konto, samozřejmě hlavně z důvodu levnějších fee. Vy co máte, funguje vám to bez problémů? Dá se někde sehnat seznam hřišť, pro které daná sleva platí?

Když byste porovnali ČSOB premium a dokupy ČGK?
Resp. ČSOB premium funguje podobně, nebo je to prostě na libovolné fee koupené i více dopředu?

Jestli tomu rozumím správně, tak pro premium konto a "aktivaci" golf slev je nutný měsíční příjem zasílaný do ČSOB nad 50K?
 
Mám, ale nikdy jsem nekupoval pro více lidí, takže to netuším, jak se dá udělat, protože je to spárované s TeeTimem a tvou osobou. Při potvrzení rezervace, to nabídne možnost uhradit, viz níže a zaptaíš jejich kartou.
Nesjou tam teda úplně všechna hřiště, například Hořehledy....



Screenshot_20230905_124148_TeeTime.jpg
 
Super, díky za info @macdav a @Jirka_S i za přímý link.

---

Tak počkám, jak se to bude vyvíjet pro příští rok a kdo u TT zbude, pokud akce bude pořád platná a nebude nějaký větší exodus hřišť ke golferisu a jeho Týčku, tak bych k jiné bance přejít mohl, resp. založit si další účet. :)
 
Super, díky za info @macdav a @Jirka_S i za přímý link.

---

Tak počkám, jak se to bude vyvíjet pro příští rok a kdo u TT zbude, pokud akce bude pořád platná a nebude nějaký větší exodus hřišť ke golferisu a jeho Týčku, tak bych k jiné bance přejít mohl, resp. založit si další účet. :)
Taky jsem to resil, jsou tam nejaké podminky pro Premum ucet zdarma: 50K mesicne na ucet + aktivni pouzivani (nejaky pocet plateb kartou za mesic, nekolikrat se prihlasit do aplikace apod.)
 
Taky jsem to resil, jsou tam nejaké podminky pro Premum ucet zdarma: 50K mesicne na ucet + aktivni pouzivani (nejaky pocet plateb kartou za mesic, nekolikrat se prihlasit do aplikace apod.)
nebo mít hypotéku
 
nebo mít hypotéku

Uvažoval jsem o tom, ale nevím, jestli mi to projde, si koupit nový byt/dům, abych měl levnějších pět fíček za rok. Ale zauvažuju ;)

---

Ale abych jen netrolil vlákno, pro případné zájemce ještě link na konkurenci Erste Premier u ČS, tam je sleva na některá hřiště 40%, na další 15%... ale podmínky jsou výrazně horší vyjma slabší nabídky "slevy", větší příjem na účet (70k), i větší půjčka... vice o programu ČS Erste Premier pro golf tu https://cdn0.erstegroup.com/content...podminky-benefitniho-programu-golf-cut-ep.pdf (včetně seznamu hřišť).
 
Upraveno:
Já jen doplním, zme jsem slevu dostal, i když jsem to zaplatil uplně jinou kartou:).
 
Ahojte, pro shrnutí je to jak říkáte. Točit 50K měsíčně na účtu. Jinak slevy jsou ve standartu 5x50% fee a zbytek 15%. Lze použít 50% i na spoluhráče ve flightu. Jinak pokud natrefíš na šikovného bankéře tak se dá navýšit i na více než 5x za rok 50% :).
 
Ahojte, pro shrnutí je to jak říkáte. Točit 50K měsíčně na účtu. Jinak slevy jsou ve standartu 5x50% fee a zbytek 15%. Lze použít 50% i na spoluhráče ve flightu. Jinak pokud natrefíš na šikovného bankéře tak se dá navýšit i na více než 5x za rok 50% :).
Spoluhráče na 50% mi to nikdy nedovolilo, tak mám asi blbého bankéře :( nebo dělám něco špatně.
 
Spoluhráče na 50% mi to nikdy nedovolilo, tak mám asi blbého bankéře :( nebo dělám něco špatně.
Pokud máš jen 5xza rok, tak je možné, že z toho balíčku to nebere. Protože v tee time jsou tyto slevy rozdělené 15procent, 5x za rok a já mám další balíček, ze kterého to asi čerpá pro spoluhráče. Ale ruku do ohně za to nedám, jakmile půjdu příště hrát s ženou tak to prokoumám.
 
Já mám ještě dotaz, jak je to s turnajovým fee?
Bohužel, jsem 54 turnaje jsem zatím neplatil :)
 
Hele to s tou spořkou je super. To sem nevěděl a du si to hned zaktivovat.
 
Tak ono té u spořky neni zase tak jednoduché jak jsem si mylslel.:) No jestli mi to nakonec daji tak to bude s odřenýma ušima.:)
 
Co se týče ČSOB, tak stačí ať na účet přijde každý měsíc 50 tisíc a myslím aktuálně 3 platby kartou. Je jedno odkud, protože se to nijak nekontroluje. Takže funguje i přeposílání tam a zpět. Vůbec to nemusí tedy být hlavní účet. Co se týče her, tak 5x sleva 50% a neomezeně 15%. Lze požádat bankéře o navýšení a dávají ještě 6x 50% navíc. Jak tu někdo psal, tak někteří bankéři snad dokážou i neomezeně, ale to moje bankéřka nedohledala.

Mezi další výhody, které jsou často ještě praktičtější. Hodně dobré cestovní pojištění pro držitele a rodinu. Pak si lze vybrat z dalších pojištění zdarma. Jedno je na odpovědnost. Druhé na ztrátu karty a osobních věcí ztracených s kartou (znám případy kdy zaplatili dost drahou peněženku, výměnu klíčů a nový iPhone). Další zpříjemnění je možnost neomezeného vstupu do Mastercard lounge na letištích. Dále pak 4x vstup zdarma i do jiných salónků.

Za mě doporučuji mít oba. Jak ČSOB, tak Erste. Tam však hodně záleží na bankéři. Erste má sice taky nějaké základní podmínky 70k příchozí platba, alespoň jeden den v měsíci depozit 250 tisíc. Bohužel jsou klienti často nucení do nějakých investic, protože se předpokládá aktivnější přístup klienta. Při nespolupráci pak často převedou na běžný účet.
 
Obecne u nekterych bank (nerikam, ze v tomto pripade u CSOB) se pri tom preposilani muze kontrolovat automaticky jmeno, takze je lepsi to posilat treba z uctu jineho clena rodiny takovym koleckem. Uz jsem videl i u jedne akce podminku, ze prijem musi byt od pravnicke osoby, resp. od ICO.... ale banky jsou v tomhle obecne vstricne a nechteji prijit o klienty, takze treba podminky minimalnich zustatku na uctech se resi spis individualne nez ze by to banky automaticky vyhazovaly z nejakeho segmentu a zacaly zpoplatnovat atd. (zejmena u malych bank). Takze pokud nastavujete kolecko plateb, spis volte jina jmena z rodiny atd.
 
Mam ERSTE, a do zadnych investic me nikdo nenuti :) ty podminky pro Premier ucet sem tam meni, ale mam ho 8 let a nikdy jsem neresil problem…obecne jsou si ty ucty hodne podobne, me hlavne bavi ty pridruzene sluzby, jakomjw cestovni pojisteni pro rodinu, kdy neresim vubec nic a nemusi jezdit ani se mnou aby pojisteni byly. Golf je prijemny benefit, salonky na letistich taky, hlavne ten ve Vidni je bomba
 
Mam ERSTE, a do zadnych investic me nikdo nenuti :) ty podminky pro Premier ucet sem tam meni, ale mam ho 8 let a nikdy jsem neresil problem…obecne jsou si ty ucty hodne podobne, me hlavne bavi ty pridruzene sluzby, jakomjw cestovni pojisteni pro rodinu, kdy neresim vubec nic a nemusi jezdit ani se mnou aby pojisteni byly. Golf je prijemny benefit, salonky na letistich taky, hlavne ten ve Vidni je bomba
Potvrzuji, stejná zkušenost cca 6 let. Navíc GEORGE (aplikace) je hodně vychytaný, automaticky tvořené a ihned ukončené virtuální karty pro platby na internetu, cash back apod.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom