Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Časopis Týden - speciál o golfu v prodeji

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Právě na stáncích.

image.jpg image.jpg
 
Za mě ano - na takovéto to pohodové přečtení do autobusu, čekárny atp.

Články jsou poměrně různorodé, nijak dlouhé, snadno čtivé. Takové "milé", což byl pravděpodobně záměr. A jak je to po dlouhé zimě a venku to ještě vypadá, jak vypadá, tak ta zelená celého časopisu (nejen fotky, ale i vizuál) působí docela blahodárně. Tady si ale neopustím drobnou kritiku ke grafikovi - když chci používat větší fotky, tak používám kvalitní zdroje a ne zvětšování z menších fotek - některé areály to asi moc nepotěší, když zjistí, že mají kostičkové stromy! Pro mě je na daném časopisu asi nejlepší, že to je časopis, kde se 90 procent obsahu netočí kolem konkrétních tréninkových tipů a golfového vybavení a nevyskakuje všude na vás reklama na golfové hole, míčky atp.

Takže ze zájmem jsem si přečetl. A nijak neurazilo. V ceně jednoho dražšího kafe (60 Kč) - bez problémů. Přijde mi to prima osvěžující aktivita a za mě dobré šíření pozitiv okolo golfu pro hobby golfisty a nováčky.

---

Z časopisu - 11 rad, jak si golf nenechat znechutit (str. 10)

  1. Udělejte si na golf dostatek času.
  2. Nehrajte s lidmi, které nemáte rádi.
  3. Nemějte na sebe přehnané nároky.
  4. Nesledujte zbytečně flight za sebou.
  5. Netrapte se, že jste s golfem začali pozdě.
  6. Buďte ve flightu tolerantní a smířliví.
  7. Okamžitě umlčte negativního soupeře.
  8. Berte partičku golfu jako odměnu za práci.
  9. Neakceptujte nabídky vysokých sázek.
  10. Nevztekejte se po nepovedených ranách.
  11. Nezapomeňte si přivonět k růžím.
:)
 
Za mě ano - na takovéto to pohodové přečtení do autobusu, čekárny atp.

Články jsou poměrně různorodé, nijak dlouhé, snadno čtivé. Takové "milé", což byl pravděpodobně záměr. A jak je to po dlouhé zimě a venku to ještě vypadá, jak vypadá, tak ta zelená celého časopisu (nejen fotky, ale i vizuál) působí docela blahodárně. Tady si ale neopustím drobnou kritiku ke grafikovi - když chci používat větší fotky, tak používám kvalitní zdroje a ne zvětšování z menších fotek - některé areály to asi moc nepotěší, když zjistí, že mají kostičkové stromy! Pro mě je na daném časopisu asi nejlepší, že to je časopis, kde se 90 procent obsahu netočí kolem konkrétních tréninkových tipů a golfového vybavení a nevyskakuje všude na vás reklama na golfové hole, míčky atp.

Takže ze zájmem jsem si přečetl. A nijak neurazilo. V ceně jednoho dražšího kafe (60 Kč) - bez problémů. Přijde mi to prima osvěžující aktivita a za mě dobré šíření pozitiv okolo golfu pro hobby golfisty a nováčky.

---

Z časopisu - 11 rad, jak si golf nenechat znechutit (str. 10)

  1. Udělejte si na golf dostatek času.
  2. Nehrajte s lidmi, které nemáte rádi.
  3. Nemějte na sebe přehnané nároky.
  4. Nesledujte zbytečně flight za sebou.
  5. Netrapte se, že jste s golfem začali pozdě.
  6. Buďte ve flightu tolerantní a smířliví.
  7. Okamžitě umlčte negativního soupeře.
  8. Berte partičku golfu jako odměnu za práci.
  9. Neakceptujte nabídky vysokých sázek.
  10. Nevztekejte se po nepovedených ranách.
  11. Nezapomeňte si přivonět k růžím.
:)
Hlavně ta 11. :D navrhnuu prezidentovi, aby vysadili růže u každýho greenu
 
Hodne by me zajimala 4ka...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom