Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HrejGolf.cz Budoucnost golfu je spíš chmurná

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Budoucnost golfu je spíš chmurná (HrejGolf.cz)

Vláda už zase vyhrožuje lockdownem. Po jarní stopce je to pro golf další špatná zpráva, na druhou stranu díky první vlně už víme, že právě díky tomu, že jde spíš o individuální sport venku, úplného zákazu se asi bát nemusíme. Ale co čeká golf ve vzdálenější budoucnosti tváří tvář současným hrozbám?

Článek Budoucnost golfu je spíš chmurná vydal magazín HrejGolf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
to, co nam podle me realne hrozi, je zase hra ve flightech po dvou,

snad to ale nechaji po ctyrech
 
to, co nam podle me realne hrozi, je zase hra ve flightech po dvou,

snad to ale nechaji po ctyrech
Obávám se, že nám v brzké době reálně hrozí, že budeme golf moci jen sledovat v TV. :mad:
 
Článek jako úvaha se mi líbí. Prima. Zaujala mě třeba i tato část:

Profesionální golf bude pokračovat ve svém „odepínání“ od reálného života. Generace stárnoucích ekonomicky zajištěných mužů jako hlavních hráčů a fanoušků ještě nějakou dobu udrží golf ve sponzorské sféře zájmů, takže o své oblíbené přenosy PGA Tour se nemusíte obávat. To, co se bude odehrávat na obrazovce, se nicméně stále více bude vzdalovat tomu, co znáte z vlastních hřišť. Progres profesionálních golfistů je díky specializaci a propracovanějšímu tréninku natolik velký, že amatérští hráči nezvládají držet krok a hra ‒ ve srovnání s tím, co znají amatéři z televize nebo turnajů ‒ je stále více a více frustrující. Speciálně na hřištích, která se kvůli profíkům prodlužují. Tolik říkají průzkumy mezi golfisty.

Na druhou stranu - z amatérů se profíci rekrutují. :)
 
Článek jako úvaha se mi líbí. Prima. Zaujala mě třeba i tato část:

Profesionální golf bude pokračovat ve svém „odepínání“ od reálného života. Generace stárnoucích ekonomicky zajištěných mužů jako hlavních hráčů a fanoušků ještě nějakou dobu udrží golf ve sponzorské sféře zájmů, takže o své oblíbené přenosy PGA Tour se nemusíte obávat. To, co se bude odehrávat na obrazovce, se nicméně stále více bude vzdalovat tomu, co znáte z vlastních hřišť. Progres profesionálních golfistů je díky specializaci a propracovanějšímu tréninku natolik velký, že amatérští hráči nezvládají držet krok a hra ‒ ve srovnání s tím, co znají amatéři z televize nebo turnajů ‒ je stále více a více frustrující. Speciálně na hřištích, která se kvůli profíkům prodlužují. Tolik říkají průzkumy mezi golfisty.

Na druhou stranu - z amatérů se profíci rekrutují. :)
... tak to je hrozná kravina, ten odstavec z článku ... jako bývalého fotbalistu mě taky nikdy neštvalo že nedržím krok z Nedvědem, Rosickým nebo Kollerem, to je holt profi sport, vždy jsem ale mohl dát stejně krásný gól nebo přihrávku na gól ... a stejně je to s golfem

autor asi bude golfový nešika, ale i nešika může dát svoje HIO dříve než profi hráč
 
Tak třeba tento článek nějaké nové členy přitáhne 🤔
No, nevím...bezva hlod "golfové oblečení může být v jejím podání i sexy" ( jak kdyby oblečení na golf byly nějaké hrozné mundůry) a pod obrázkem, kde je na golfu - "živí se tím, co jí baví". :rolleyes:
A jedna fotka je jak reklama na ty divný begovozíky...
 
No, nevím...bezva hlod "golfové oblečení může být v jejím podání i sexy" ( jak kdyby oblečení na golf byly nějaké hrozné mundůry) a pod obrázkem, kde je na golfu - "živí se tím, co jí baví". :rolleyes:
A jedna fotka je jak reklama na ty divný begovozíky...
Ale je to jeden z mála článků v negolfovém periodiku, který golf prvoplánově neukazuje jako něco špatného.
Navíc jako hlavní „message” článku na mne půdobí, že se hraním golfu dá zhubnout. A to by mohlo část populace oslovit, aby to alespoň zkusila.
 
Ale je to jeden z mála článků v negolfovém periodiku, který golf prvoplánově neukazuje jako něco špatného.
Navíc jako hlavní „message” článku na mne půdobí, že se hraním golfu dá zhubnout. A to by mohlo část populace oslovit, aby to alespoň zkusila.
Hm. Nějak jsem si na sobě toho efektu zatím nevšimla. :oops:
 
Hm. Nějak jsem si na sobě toho efektu zatím nevšimla. :oops:
já před časem potkal Halinu Pawlowskou, a musím říct, že asi nehraje golf, nebo není ta část populace, kterou měl článek oslovit :) :)
 
Hm. Nějak jsem si na sobě toho efektu zatím nevšimla. :oops:
Já přes zimu (a hlavně Vánoce), tak 4-5kg přiberu. Na jaře, jak „vlezu” na hřiště, tak jsem během měsíce zpět na své hmotnosti ;)
 
Já přes zimu (a hlavně Vánoce), tak 4-5kg přiberu. Na jaře, jak „vlezu” na hřiště, tak jsem během měsíce zpět na své hmotnosti ;)
Jak můžeš přibrat, když jsi uváděl , kolik času trávíš na simulátoru , dej si k tomu steper a budeš mít simulaci úplnou.
 
Hubne se v kuchyni, takže z větší části je to o jídle. Měl sem teď víkendu ve flajtu člověka, který za 4 měsíce shodil 50kg jen drastickou změnou stravy ze 140 na 90kg.
Příjem < výdej = hubneš.
 
Jak můžeš přibrat, když jsi uváděl , kolik času trávíš na simulátoru , dej si k tomu steper a budeš mít simulaci úplnou.
1) na simulátoru toho tolik nenachodím a strávím tam méně času než na hřisťi => mám víc času žrát 🤭
2) stačí mi „simulovat” golfovou hru, nepřebuju si k tomu ničit kolena na steperu
 
Hubne se v kuchyni, takže z větší části je to o jídle. Měl sem teď víkendu ve flajtu člověka, který za 4 měsíce shodil 50kg jen drastickou změnou stravy ze 140 na 90kg.
Příjem < výdej = hubneš.
Taky mám takového kamaráda , co udělal s tou kůží, viděl jsi ho ? Já ano, hrajeme spolu hobyhokej. Doporučené je max 2-3kg/m tj strop 30 /rok
1) na simulátoru toho tolik nenachodím a strávím tam méně času než na hřisťi => mám víc času žrát 🤭
2) stačí mi „simulovat” golfovou hru, nepřebuju si k tomu ničit kolena na steperu
Abys neničili kolena, tak si tam dej kolo.
 
Abys neničili kolena, tak si tam dej kolo.
Starej se o svá kila, kvůli tobě si budu pořizovat cyklotrenažér, na kterém kolena trpí zrovna tak.
Takže prosím už žadné tvé rady.
 
M
Já přes zimu (a hlavně Vánoce), tak 4-5kg přiberu. Na jaře, jak „vlezu” na hřiště, tak jsem během měsíce zpět na své hmotnosti ;)
Mám to podobně 😃
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom