Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Bláznivý den na Havaji. Nevídaný kolaps, zázračný obrat a triumf Jona Rahma

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Bláznivý den na Havaji. Nevídaný kolaps, zázračný obrat a triumf Jona Rahma (GolfExtra.cz)

Sedm ran ztrácel Jon Rahm po třech kolech na lídra Turnaje šampionů na Havaji, přesto z ostrova Maui odjíždí z úvodního podniku roku PGA Tour s vítěznou trofejí. Pomohl mu k ní nejen skvělý výkon 10 ran pod par v závěrečné rundě, ale především kolaps do té doby vedoucího a suverénního Collina Morikawy.

Pokračovat ve čtení...
 
3 bogie na poslední 5 jamkách si hráč hrající o titul prostě nemůže ve finálovém kole dovolit. 😌
 
Já to teda nedokoukal, nevydržel jsem to celé (spíš s ohledem na dnešní produktivitu), ale toho krtka (tuším na 16ce) si Morikawa za rámeček asi nedá. A příliš čistě trefenou ránu v bunkru (dle AB), kdy ani nenabral ani zrnko písku, to mu taky moc nepomohlo.
Ale on je ještě mladý, on se z toho oklepe.
Možná by si ale měl zajet do Hořehled na kurz házení holí, lépe by to napětí uvolnil :D:D
 
Já to teda nedokoukal, nevydržel jsem to celé (spíš s ohledem na dnešní produktivitu), ale toho krtka (tuším na 16ce) si Morikawa za rámeček asi nedá. A příliš čistě trefenou ránu v bunkru (dle AB), kdy ani nenabral ani zrnko písku, to mu taky moc nepomohlo.
Ale on je ještě mladý, on se z toho oklepe.
Možná by si ale měl zajet do Hořehled na kurz házení holí, lépe by to napětí uvolnil :D:D
kdepak Alan, ten zase perlil, ta jeho neznalost a marnost používání cizích slov je naprosto trystní... a na jeho hlášku "chceteli"... sem už uplně alergickej. CHCEME Alane, aby než něco řekneš tak aby ses nad tím zamyslel a dořekl celou větu ( ani nemusí být složitá). Je tady ještě někdo kdo zejména kvůli němu přepíná do AJ. Za celé 4 kola Kapaluy řekl jedinou zajímavou věc a to ohledně normování hřiště a to to ještě nedořekl. A to mi vůbec nevadí základní vysvětlivky pro negolfisty.. ty ať tam klidně říká.
 
kdepak Alan, ten zase perlil, ta jeho neznalost a marnost používání cizích slov je naprosto trystní... a na jeho hlášku "chceteli"... sem už uplně alergickej. CHCEME Alane, aby než něco řekneš tak aby ses nad tím zamyslel a dořekl celou větu ( ani nemusí být složitá). Je tady ještě někdo kdo zejména kvůli němu přepíná do AJ. Za celé 4 kola Kapaluy řekl jedinou zajímavou věc a to ohledně normování hřiště a to to ještě nedořekl. A to mi vůbec nevadí základní vysvětlivky pro negolfisty.. ty ať tam klidně říká.
mě AB vůbec nevadí, naopak - někdy ho mám pouze a jen na poslech, … někdy teda zvedám obočí když triviálně vysvětluje některé pojmy negolfistům, ale co už

a musím uznat že pro negolfisty nebo začínající golfisty je jeho styl zřejmě přijatelný (odpozorováno doma)

několikrát sám řekl, že je analytik a ne komentátor, takže asi tak
 
kdepak Alan, ten zase perlil, ta jeho neznalost a marnost používání cizích slov je naprosto trystní... a na jeho hlášku "chceteli"... sem už uplně alergickej. CHCEME Alane, aby než něco řekneš tak aby ses nad tím zamyslel a dořekl celou větu ( ani nemusí být složitá). Je tady ještě někdo kdo zejména kvůli němu přepíná do AJ. Za celé 4 kola Kapaluy řekl jedinou zajímavou věc a to ohledně normování hřiště a to to ještě nedořekl. A to mi vůbec nevadí základní vysvětlivky pro negolfisty.. ty ať tam klidně říká.
se spolukomentováním AB je to u mne následovně. Když mám klid a čas se na televizi soustředit, tak rovněž po chvíli přepínám na AJ komentování. Na můj vkus až příliš často opakuje ty samé příhody, poučná vysvětlení apod. i v rámci jednoho víkendu. Jeho komentář o target bunkru (snad na 12 či 14), který neslouží jako past na míčky, ale k zaměřování rány z týčka, mi už funguje jako spouštěč tiků. Netuším kolikrát to zopakuje za víkend, ale dává to na této konkrétní jamce edukativně k dobrému každý rok. Má to snad ve scénáři.
Poněkud dosti mi vadí (ruší mne) i to jeho mluvení až do reklamy, která ho často ustřihne v půlce slova. Nevím nakolik je to chyba komentátorů, ale někde se to tady už řešilo (snad prý vědí, že následuje reklama).
Ale když mám golf na Eurosportu jen jako doplněk k další činnosti, tak vlastně ty jeho příběhy, jak se zná s tím a hrál s oním, nevnímám a je mi fuk, že to komentuje.
 
kdepak Alan, ten zase perlil, ta jeho neznalost a marnost používání cizích slov je naprosto trystní... a na jeho hlášku "chceteli"... sem už uplně alergickej. CHCEME Alane, aby než něco řekneš tak aby ses nad tím zamyslel a dořekl celou větu ( ani nemusí být složitá). Je tady ještě někdo kdo zejména kvůli němu přepíná do AJ. Za celé 4 kola Kapaluy řekl jedinou zajímavou věc a to ohledně normování hřiště a to to ještě nedořekl. A to mi vůbec nevadí základní vysvětlivky pro negolfisty.. ty ať tam klidně říká.
Mě AB vůbec nevadí, spíše naopak....ale tvůj názor ti neberu. Když ho ovšem chceš kritizovat za neznalost cizích slov, tak se je nejdříve nauč sám!!......TRISTNÍ
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom