Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

Tak oni zas takovy chudaci nejsou😉

Zobrazit přílohu 41817

To je varianta B, koupím virtuál a začnu hrát více po okolí, Karlštejn a Albatross už by měli otevírat, takže když nechytnu pro mě dobrý čas doma, půjdu jinam.
Tu valnou hromadu nakonec nedám, "zapomněl" jsem, že má dnes žena narozeniny, takže potřebuji být v tu dobu někde jinde.
 
Nejenom to! Ale možnost hrát jen o víkendech je strašně omezující. A můžeme být rádi, že zatím není zaveden středoevropský čas!
Nějak nechápu. Bavíme se o víkendech, protože to je plno. V týdnu můžu hrát kdy mě napadne, snad jen pátek bývá plnější. Ale ještě jsem nevymyslel, jak vůbec nepracovat a jen hrát…
Já to pořád vidím jako problém tempa hry, který je ze strany hřiště řešitelný. A zrovna Beřovice se nemusí bát, že rázný maršál popohánějící šneky připraví hřiště o peníze. To spíš současný stav…
Když půjdu o víkendu v 10 nebo v 11 a budu vědět, že hra bude trvat max. 4 hodiny, nebudu mít nerva a potřebu se cpát do prvního flajtu. A myslím, že to tak má většina z těch, co o ty první flajty furt bojujeme..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom