Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisti

RobertSlajs

Guru fóra
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
Ahoj golfisti, vzhledem k tomu, že už asi přes rok tady na vás koukám, bych se taky asi měl představit. Jmenuju se Robert, začal jsem hrát s kolegy z práce asi před 5 lety a od té doby se snažím každý rok hrát víc a víc. Hraju pro radost, pro dobrý pocit z každé povedené rány :) Rád poznávám nová hřiště a doufám, že letos už se dostanu i někam mimo ČR.
 
Vítej na jamce.

Btw. To jsem zvědav, kolik tady ještě takových "pozorovatelů" je. Je pravda, že tedy mám dojem,
že si mě při mých občasných návštěvách par lidí na hřištích nenápadně prohlíží...
 
Vítej na jamce.

Btw. To jsem zvědav, kolik tady ještě takových "pozorovatelů" je. Je pravda, že tedy mám dojem,
že si mě při mých občasných návštěvách par lidí na hřištích nenápadně prohlíží...
No dobře, možná jsem to špatně napsal, nekoukám po vás, ale po vašich příspěvcích :)
Však oni se postupně ukážou, neboj;-) No vidíš, to mě nenapadlo, kouknout se, kde budeš hrát a pak si tě nenápadně prohlížet :)
 
Vítej na jamce.

Btw. To jsem zvědav, kolik tady ještě takových "pozorovatelů" je. Je pravda, že tedy mám dojem,
že si mě při mých občasných návštěvách par lidí na hřištích nenápadně prohlíží...
tebe si prohlizej kvuli voziku :D
 
Většinou to tak je, člověk od toho nic nečeká, nikam se netlačí a...vyhraje :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom