Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

The Masters 2024

Ja jsem spis zvedavej, jestli da cut(doufam ze jo), jak na tom bude treti a ctvrty kolo.
zatím se drží, ale byť bych mu to přál, tak v to nevěřím
 
Dohrávka teď jede LIVE na ČT sport plus
 
Quadruple bogie, aneb jak si „odstřelit” turnaj The Masters 🙈

IMG_9784.jpeg
 
Nejsem fanoušek LIV.
Jsem rád, že komentuje duo Lorenc/Bosák. Závistivý a nenávistný Bosákův komentář jsem nezaznamenal. Nebylo to v době, kdy se vysílal přenos jen na webu?
je to možné.... dále jeho české názvy květin podle kterých jsou pojmenovány jamky neříkám říct jednou dvakrat za přenos ale opakuje to furt dokola jak mamlas..... na to jakej je to dobrej komentátor tak to co tam pláca sráží tu kvalitu komentáře na úroveň Banického kterej neumí dokončit jednoduchou větu marož složenou. ... nyní koukám na celý přenos od 14 hod a v AJ je to uplně jiná liga! bohužel :(
 
je to možné.... dále jeho české názvy květin podle kterých jsou pojmenovány jamky neříkám říct jednou dvakrat za přenos ale opakuje to furt dokola jak mamlas..... na to jakej je to dobrej komentátor tak to co tam pláca sráží tu kvalitu komentáře na úroveň Banického kterej neumí dokončit jednoduchou větu marož složenou. ... nyní koukám na celý přenos od 14 hod a v AJ je to uplně jiná liga! bohužel :(
Nesouhlasím, ale to je jedno. Každej máme svoje oblíbence. Janouch, Ščerba a z mého pohledu nejlepší dvojice Lorenc/Bosák. Ostatní nejmenovaní jsou o třídu a více horší.
 
Dvojice pro dnešní 3. kolo

IMG_9786.png
 
PIN pozice - 3.kolo

IMG_9791.jpeg
 
Většina z vás sleduje Masters na televizní obrazovce ;) Péťa si udělal radost, a třetí kolo viděl naživo přímo na Masters :D Ano není to vtip. Byl jsem se podívat za kamarády a kamarádkou, kteří se ho zúčastní. Je to Grabmasters. Hřiště je v super kondici za poslední roky. Při té příležitosti jsem osobně Honzíkovi @HonzaS pogratuloval k jeho kulatinám, a přivítal ho mezi seniory ;)
 

Přílohy

  • IMG_20240413_104941.jpg
    IMG_20240413_104941.jpg
    131,9 KB · Zobrazení: 47
  • IMG_20240413_112207.jpg
    IMG_20240413_112207.jpg
    250,6 KB · Zobrazení: 47
  • IMG_20240413_120622.jpg
    IMG_20240413_120622.jpg
    123,3 KB · Zobrazení: 46
  • IMG_20240413_150915.jpg
    IMG_20240413_150915.jpg
    171,4 KB · Zobrazení: 49
Dvojice pro dnešní finálové kolo

IMG_9792.jpeg
 
je tady este nejakej fanousek LIVu kteryho serou Bosakovy zavistny a nenavistny komentare.... viz komentar Meronka,. nechapu ze si to nemuze usetrit...
Souhlas. Bosak by se mel venovat fotbalu a golf nechat nekomu jinemu, jeho komentar hroznej.
 
Komu například?😀
Komukoliv protoze ty jeho kecy jsou hrozny stejne tak jako Babickej na Eurosportu.
 
Ja bych jen otocil pomer v komentovani mezi nim a Lorencem. Ten komentuje vyborne, fundovane a zna spoustu golfove historie. Ale chapu ze Bosak je spis pro tu sirsi verejnost.
 
PIN pozice pro finále

IMG_9799.jpeg
 
Na netu jsem zahlédl informaci (já to nepočítal), že hráči LIV na letošním The Masters měli dohromady celkové skóre +54 🤭
„Náhoda? Nemyslím si.”

Je vidět, že Saudové mají ten marketing dobře zvládnutý 😂
 
Na netu jsem zahlédl informaci (já to nepočítal), že hráči LIV na letošním The Masters měli dohromady celkové skóre +54 🤭
„Náhoda? Nemyslím si.”

Je vidět, že Saudové mají ten marketing dobře zvládnutý 😂
Sám woods měl +16.
Asi by bylo seriózní sem dát spíš průměrné skóre hráčů LIV a těch ostatních, nebo procento kolik jich prošlo cutem z těch co tam byli nebo jiný porovnatelný údaj. Když už teda někdo myslí, že je potřeba to porovnávat. Takto je to jen👎
Nebýt LIV, neměl by Bosák a spol o čem blábolit jak jsem včera slyšel.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom