Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

The Masters 2024

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Tak dnes od 21h na webu ČT a od 22h na ČT Sport

A zde PIN pozice pro dnešek

IMG_9778.jpeg
 
Tak hlavně, aby se na webu nenacházelo moc diváků, kteří by to jistojistě zahltili🤭
 
Tak hlavně, aby se na webu nenacházelo moc diváků, kteří by to jistojistě zahltili🤭
A hlavně na webu nepřijdeš o reklamy 🤭
Já myslel, že ČT nesmí do pořadů vkládat reklamy, ale to se evidentně netýká streamu. 🤨
 
A hlavně na webu nepřijdeš o reklamy 🤭
Já myslel, že ČT nesmí do pořadů vkládat reklamy, ale to se evidentně netýká streamu. 🤨
Sice jsem u toho usnul, ale za první 2 hodiny jsem ve streamu reklamu neviděl..
 
je tady este nejakej fanousek LIVu kteryho serou Bosakovy zavistny a nenavistny komentare.... viz komentar Meronka,. nechapu ze si to nemuze usetrit...
Bosáka mám jako komentátora rád........ale tohodle jsem si taky všimnul, to si mohl odpustit.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Sice jsem u toho usnul, ale za první 2 hodiny jsem ve streamu reklamu neviděl..
Tak ve středu při 3PAR Contest reklamy na ČT Sport Plus byly - každou chvíli tam kvičel ten zelenej skrček z Alzy 👎
 
Tak ve středu při 3PAR Contest reklamy na ČT Sport Plus byly - každou chvíli tam kvičel ten zelenej skrček z Alzy 👎
Zřejmě to není totéž, jako Masters. Jestli je tam zelenej skrček z alzy nebo malej blonďatej skrček, co se válí po greenu nebo jinej skrček, kterej se snaží vyvrátit vlajku je mě osobně asi fuk😁
 
je tady este nejakej fanousek LIVu kteryho serou Bosakovy zavistny a nenavistny komentare.... viz komentar Meronka,. nechapu ze si to nemuze usetrit...
Nejsem fanoušek LIV.
Jsem rád, že komentuje duo Lorenc/Bosák. Závistivý a nenávistný Bosákův komentář jsem nezaznamenal. Nebylo to v době, kdy se vysílal přenos jen na webu?
 
Já zaregistroval, že pomotal Theegalu a Finau, když tvrdil, jak má velkou rodinu...
Není tmavej jako tmavej.....;)

Navíc, mně vadilo, že jsem měl špatný zvuk komentáře. Alespoň, když to jelo přes zelené tlačítko
 
Já zaregistroval, že pomotal Theegalu a Finau, když tvrdil, jak má velkou rodinu...
Není tmavej jako tmavej.....;)

Navíc, mně vadilo, že jsem měl špatný zvuk komentáře. Alespoň, když to jelo přes zelené tlačítko
No jo........ty dva pomotal. Já přes zelený tlačítko zvuk v poho, ale zato obraz:down:........holt je už člověk (a hlavně jeho oči:D) zvyklej na HD jako na standart.
 
Jinak kdo neví, tak po přihlášení na www.masters.com můžete průběžně sledovat všechny rány svých oblíbených hráčů 😉
 
Jsem zvědav, jak to dneska odchodí Tiger, když teď dohrává a pak má jít hned na druhé kolo...
 
Všichni v mikinách nebo svetrech. I když svítí sluníčko, tak je tam zřejmě po ránu zima.
 
Jsem zvědav, jak to dneska odchodí Tiger, když teď dohrává a pak má jít hned na druhé kolo...
Ja jsem spis zvedavej, jestli da cut(doufam ze jo), jak na tom bude treti a ctvrty kolo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom