Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rakousko - golfová dovolená 2017

hrist je myslim 174, ale to uz je stary udaj, mas na ne nekde odkaz?? nemecky umim jen zaklady a jidlo :D
Jendo, pred rokem jsem se o tom bavil s kolegou z Vidne, jak ho uvidim, vyzpovidam ho. Mozna @alda bude vedet vic. To je nas "auslendr".
 
Tak jsem to spocital a je v Rakousku 159 klubu. Ale uz se mi nechtělo pocitat kolik je tam hrist .... :)

Potkal jsem se na hristi s jednim panem a rikal mi, ze Diamond bylo jeho poslední hriste a jinak ma obejite všechny hriste v Rakousku...
 
Tady by měl být přehled, teda jestli se to chce někomu počítat
emoji3.png

http://www.golf.at/golfclubs/bespielbare-plaetze/
Tak jsem to spocital a je v Rakousku 159 klubu. Ale uz se mi nechtělo pocitat kolik je tam hrist .... :)

Potkal jsem se na hristi s jednim panem a rikal mi, ze Diamond bylo jeho poslední hriste a jinak ma obejite všechny hriste v Rakousku...

Tak toho bohuzel ani @JanKostalCZE v živote neda.
Škoda no, asi se to zvladnout neda :(
Nic si z toho Jendo nedelej.
 
Tak toho bohuzel ani @JanKostalCZE v živote neda.
Škoda no, asi se to zvladnout neda :(
Nic si z toho Jendo nedelej.
dal bych to za dvoje prazdniny, jdu sehnat sponzory :D Kdo se hlasi?? :D uz mi chybi jen 137 hrist :D
 
Cena je ovsem silena :eek: :) na ruzne balicky jsem zanevrel pred nekolika lety :)
To bylo spis pro inspiraci na hriste. Take nejsem zastancem toho platit ruznym prostrednikum. Stejnou a jeste lepsi cenu si umi clovek vyjednat sam.
 
To bylo spis pro inspiraci na hriste. Take nejsem zastancem toho platit ruznym prostrednikum. Stejnou a jeste lepsi cenu si umi clovek vyjednat sam.
Vim, ze je uz asi po te avizovane dovolene, ale cena v AT (a castecne i v dalsich zenich okolo AT) se da resit i jinym zpusobem. Proto posilam uzitecny a osobne x-krat vyzkouseny tip - www.fairway2hotel.at . PF
 
Vim, ze je uz asi po te avizovane dovolene, ale cena v AT (a castecne i v dalsich zenich okolo AT) se da resit i jinym zpusobem. Proto posilam uzitecny a osobne x-krat vyzkouseny tip - www.fairway2hotel.at . PF
Něco jako jedno fee - dva hráči? Chápu to správně? S tím, že na stejném principu je i nocleh?
 
Tak to můžeš dát mě kocoure, já se budu tvářit překvapeně, neboj.....:cool:
Hm, myslím, že nejsi tak úplně jeho typ. ;)
 
Hm, myslím, že nejsi tak úplně jeho typ. ;)

:eek::eek: Bože, jak můžeš být tak bezcitná ... proč tu sakra chybí plačící smajlík

Michale @requo ... dělej s tím prosím něco ... potřebujem víc ksichtů ... chybí tu některé emoce ...
 
Něco jako jedno fee - dva hráči? Chápu to správně? S tím, že na stejném principu je i nocleh?
Ano, je to stejny princip s 2 rozdily:
- vetsina hrist akceptuje tyto vouchery cely tyden vcetne vikendu. A to i na hristich v CZ.
- knizka voucheru vyjde na cca 75EUR s postovnym a na kazde hriste jsou vouchery prave 2 (lze pouzit i ve stejny den pro 4 lidi ve flightu)
Hotely jsem pres fairway2hotel nekupoval, ale mely by to fungovat, ze za cenu singlu bydlite 2 (vyber hotelu je omezen v vetsine pripadu na pomerne drahe kousky a v AT se da najit pres booking nebo hotels.com rozumnejsi ubytovani).
Letos se mi to vratilo na feeckach cca 10x (dovolena v severni Italii).
PF
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom