Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

qubusp WITB 2023

qubusp

Nováček+
Jméno
Yakob
Přijmení
Yakov
Klub
BestGolf
HI (HCP)
54
Driver:
Cleveland Launcher XL Driver
Drevo:
Callaway dřevo Epic Max 3
Hybrid:
Callaway hybrid Mavrik Max 3
Callaway hybrid Mavrik Max 5
Irons:
Cleveland Launcher XL Halo 5-P (prezdivka lopaty)
Wedge:
50 PM Callaway McDaddy
56 CBX Cleveland --> todle mi nevyhovuje uplne, a mozna bude vymenene za S z Launcher XL Halo.
60 PM Callaway McDaddy
Putter:
Odyssey Red 2-Ball Ten Triple Track
Bag: Bennington Stand Bag ZONE
Vozik: AXGLO Tri-360
Wedge mivam s jumbo gripem.
 
Update:
Drevo: bez
Wedge: +Lynx 64
Driver: bez, nehavam v aute aby nekousal.
 
Update:
Drevo: bez
Wedge: +Lynx 64
Driver: bez, nehavam v aute aby nekousal.
Ten driver v autě, to Tě fakt obdivuji, opravdu...nikdy, když prasím driver, jsem se nepřemluvil ho nevzít, nehrát a taky to tak vždy vypadalo...na pytel...klobouk dolů, že hraješ hlavou :up: upřímně zavidím...
 
Ten driver v autě, to Tě fakt obdivuji, opravdu...nikdy, když prasím driver, jsem se nepřemluvil ho nevzít, nehrát a taky to tak vždy vypadalo...na pytel...klobouk dolů, že hraješ hlavou :up: upřímně zavidím...
Jednou nebo dvakrát jsem taky zkusil bez driveru, ale prasit se dá vším a nepřijde mi, že bych hrál driverem nějak o moc hůře než ostatním. A když se to driverem povede, tak je to velká paráda a šance na dobré skóre. A věčně se mu vyhýbat je taky nesmysl.
 
S big dogem mam hroznej slajs, jako dalka dobra ale je to proste v p****. Kdyz se povede(1 z 20, hriste ma 18 jamek vetsinu) - ok, ale jinak nechci si kazit hru. Odpal s 3h nebo 5h nebo 5i je daleko bezpecnejsi pro me nez s leckterem drevem. Potrebuji proste jeste chvilku cvicit s tema zelezama a hybridama, abych mel normalne swing jak ma byt. Trpelivost v tom pripade se vyplati se mi zda. Rek jsem si ze v lete uz se k driveru vratim.
 
Update:
Drevo: bez
Wedge: +Lynx 64
Driver: bez, nehavam v aute aby nekousal.
64° wedge 🤔
Docela těžká hůl, ani nevím, na co bych ji použil.
 
64° wedge 🤔
Docela těžká hůl, ani nevím, na co bych ji použil.
ja ji vice mene pouzivam na velmy kratkej pitching, mam tendence prestrelovat s obycejnim SW.
 
ja ji vice mene pouzivam na velmy kratkej pitching, mam tendence prestrelovat s obycejnim SW.
Tvl 64° bych udělal do ozonu díru:D
 
!Update!
Set vypada uz nejak lepe:
Driver: Cleveland Launcher HALO XL
Driving iron: Taylormade Stealth UDI R-flex 2i
Irons: 5-P, 48 Bridgestone 213HF, forged, Stiff graphite(mam problemy se slachama, proto todle radej nez oceli)
Wedge: 52/12, 58/12 Cleveland CBX
Putter: Odyssey Red 2-Ball Ten Triple Track
Bag na zada: Bridgestone 14way, Navy Blue 2020
Bag na vozik: Ogio All Elements Cart Geo Fast
Zjistil jsem ze chuze spomaluje rychlost svichu.
Vic nosim nez vozim.
Stabilne se drzim 112 ran, v tohodle podani jsem dal uz 100ku na Hostivare na 18. 9ku jsem v tom podani schopen Zachrat pod 50. Problem je ta druha devitka.
Ubylo: jedna partnerka.
 
Upraveno:
Mám dotaz. Jak často používáš to drajvovací železo? A jak ho trefuješ? Měl jsem cukání si ho taky pořídit, ale bylo mi to prodejcem rozmluveno a následně jsem ho snad ani jednou na symulátoru netrefil čistě.
 
Mám dotaz. Jak často používáš to drajvovací železo? A jak ho trefuješ? Měl jsem cukání si ho taky pořídit, ale bylo mi to prodejcem rozmluveno a následně jsem ho snad ani jednou na symulátoru netrefil čistě.
Tak to muselo být tvrdé, na to symulatoru 🤪😜
 
Mám dotaz. Jak často používáš to drajvovací železo? A jak ho trefuješ? Měl jsem cukání si ho taky pořídit, ale bylo mi to prodejcem rozmluveno a následně jsem ho snad ani jednou na symulátoru netrefil čistě.
Hele jak kde, ale dost casto tim spise cipuji mimo fiarway kdyz jsem daleko a neverim si s nejakim zelezem nebo hybridem a ten uhel k ti jamce je blbej a nebo mam stromy pred sebou. Z fairwaye tak 3 krat za 18, z visoke trave tak 5-6. Dneska zrovna jsem to chtel chodit do Vltavu kdyz jsem hral Hodkoviček.
 
Driver: Ping G430 - Update
Driving iron: Srixon Utility 3i, Cleveland 4i HB XL Halo launcher, - Update
Irons: 5-P, 48 Bridgestone 213HF, forged, Stiff graphite(mam problemy se slachama, proto todle radej nez oceli)
Wedge: 52/12, 58/12, 60/8 Cleveland CBX
Putter: GG Antares
Bag na zada: Sunmountain 2.5+
Bag na vozik: Ogio All Elements Cart Geo Fast
Ubylo: jeste jedna partnerka.
Best score: 89 na Hostivare a 89 na Svachovce
Drzim se 100ky.
 
Update zima 2023/24:
Driver: Ping G430 10.5 nebo 12, 70g stock shaft, 10.5 na -1.5 pri tezkem vitru
Driving iron: 2i Taylormade Stealth UDI R-flex* todle pouzivam kdyz vim ze proste fouka, jinak v priznivejsi pocasi ho sebou neberu, spis 5h)
Hybrid: Ping G430 18/3 , 4/22, 70g Anser shaft (5h v lepsi pocasi)

Irons: 5-P, 48 Bridgestone 213HF, forged, Diamana 50BS Mitsubishi Chemical
Wedge: Vokey 54, Vokey 58, (disponuji s Vokey 60, ale pouzivam to zridka)
Putter: Ping Mundi
Bag na zada: Sun Mountain 2.5+
Bag na vozik: Sun Mountain
Best score: 89 na Hostivare a 89 na Svachovce
Vozik: Davies Smart

Zima travena ve Spanelsko s tamosnim trenerem. HCP nadale neresim. Doufam ze tento rok pujde vyrazne dolu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom