Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Asi máš takovou zkušenost, ostatně s Dácií to zřejmě nefunguje...

Dobrý marketér by název Dacia přelepil na nějaký honosný. Což tak Romanian National Car, po vzoru tvé Czech National Golf Academy, www.cnga.cz. Ta akademie rozšířila mé obzory, až dnes jsem se totiž dozvěděl, že golf je anglická hra.
Anketní otázka pro ostatní. Objednali byste si trénink u trenéra, který se prezentuje jako nažehlený bonvián s nápojem a brčkem? Kdo chce odpovědět musí pro foto na stránky www.cnga.cz. Zajímá mne názor bez emočního vztahu ke konkrétní osobě ( tady Trenéra). Má se trenér prezentovat spíše jako sportovec nebo jako úspěšný manažer?
 
Zajímá mne názor bez emočního vztahu ke konkrétní osobě ( tady Trenéra)

Muhe...he...hehe...huaaahaaaaahahahahahahahaaaaaaaa
 
Dobrý marketér by název Dacia přelepil na nějaký honosný. Což tak Romanian National Car, po vzoru tvé Czech National Golf Academy, www.cnga.cz. Ta akademie rozšířila mé obzory, až dnes jsem se totiž dozvěděl, že golf je anglická hra.
Anketní otázka pro ostatní. Objednali byste si trénink u trenéra, který se prezentuje jako nažehlený bonvián s nápojem a brčkem? Kdo chce odpovědět musí pro foto na stránky www.cnga.cz. Zajímá mne názor bez emočního vztahu ke konkrétní osobě ( tady Trenéra). Má se trenér prezentovat spíše jako sportovec nebo jako úspěšný manažer?

To máte asi stejné, jako jsou Hořehledy "PLZEŇSKÝ RESORT", nicméně DACIE, je "Romanian National car", tak proč ne? Ovšem co se týče tréninku a oblečení, dost povrchní hodnocení podle brčka... Jinak děkuji za sdílení prezentace, každá reklama je dobrá, trenér se má prezentovat jako trenér, bez blue jeans to může být i "casual businnes outfit".

Dodnes nelze určit jestli hra pochází ze Skotska, Anglie či Holandska (kolfen)...

Nicméně bychom se měli vrátit k tématu Pražské hrací karty a vynechat nějaké osobní útoky... ;-) Pražské hřiště se rozhodly bojovat proti virtuálním klubům, což nevím proč. Vždyť majitelé (organizátoři) těchto klubů mají docela hoňku o ovečky a je to jedna z cest jak přivést lidi na hřiště. Nemám problém z žádným virtuálním klubem a naopak to beru jako vhodnou alternativu pro hráče, kteří rádi za golfem cestují a snaha manažerů těchto virtuálů jim umožní hrát levněji po celé republice.

Nicméně kartu pro pražská hřiště beru také vstřícně, určitě také najde své klienty.

P. S. Lepčí brčko, než žádná profilovka...
 
Upraveno:
To máte asi stejné, jako jsou Hořehledy "PLZEŇSKÝ RESORT"

Tomuhle nerozumím...
 
To máte asi stejné, jako jsou Hořehledy "PLZEŇSKÝ RESORT", nicméně DACIE, je "Romanian National car", tak proč ne? Ovšem co se týče tréninku a oblečení, dost povrchní hodnocení podle brčka... Jinak děkuji za sdílení prezentace, každá reklama je dobrá.

P. S. Lepčí brčko, než žádná profilovka...


Za fotku jsem Tě nijak nekritizoval, lidé se ale obvykle rozhodují povrchně podle fotek a referencí. Netvrdím, že Tvoje foto-prezentace musí být nutně chybná, to ukáže čas.

Na serveru mi však přijde dost zvláštní několik věcí
1.Podobně jako ty vidím souvislost Dacie ve spojení s Romanian National Car... Podobně vidím souvislost Hořehledy s Plzeňským resortem a to jsem tam nikdy nebyl.
Nevidím ji ale u Tebe ve spojení se souslovím CZECH NATIONAL. Podle mne je tento název úmyslně matoucí.
2. cizí reference - máš tam dvě s fotkami od hezkých dam. Bohužel ta první se nikdy nestala členem ČGF, což je poměrně neobvyklé, ale jistě, může se brouzdat po trávě i bez členství a dokonce i bez holí. Druhá dáma stejného jména sice na serveru je ( nevím jestli jde o shodu ), ale zkoušku na ZK nedělala u Tebe. Jako hezké dekorace dobrý, ale jako profesní reference ?
3. Tvé vlastní reference - http://cnga.cz/treneri-golfu/jiri-danek/. Popis úspěchů od roku 2012 mi připomněl, ani nevím proč scénku z Kouzelníka
( ideálně od cca 1:45 ). Jinak, gratuluji, že jsi stihl vystudovat komplet SŠ mezi roky 2014 a 15. Obvykle to trvá roky 4.
4. pokud si myslíš, že golf je anglický sport, pak nejezdi do Skotska
 
Za fotku jsem Tě nijak nekritizoval, lidé se ale obvykle rozhodují povrchně podle fotek a referencí. Netvrdím, že Tvoje foto-prezentace musí být nutně chybná, to ukáže čas.

Na serveru mi však přijde dost zvláštní několik věcí
1.Podobně jako ty vidím souvislost Dacie ve spojení s Romanian National Car... Podobně vidím souvislost Hořehledy s Plzeňským resortem a to jsem tam nikdy nebyl.
Nevidím ji ale u Tebe ve spojení se souslovím CZECH NATIONAL. Podle mne je tento název úmyslně matoucí.
2. cizí reference - máš tam dvě s fotkami od hezkých dam. Bohužel ta první se nikdy nestala členem ČGF, což je poměrně neobvyklé, ale jistě, může se brouzdat po trávě i bez členství a dokonce i bez holí. Druhá dáma stejného jména sice na serveru je ( nevím jestli jde o shodu ), ale zkoušku na ZK nedělala u Tebe. Jako hezké dekorace dobrý, ale jako profesní reference ?
3. Tvé vlastní reference - http://cnga.cz/treneri-golfu/jiri-danek/. Popis úspěchů od roku 2012 mi připomněl, ani nevím proč scénku z Kouzelníka
( ideálně od cca 1:45 ). Jinak, gratuluji, že jsi stihl vystudovat komplet SŠ mezi roky 2014 a 15. Obvykle to trvá roky 4.
4. pokud si myslíš, že golf je anglický sport, pak nejezdi do Skotska
„Druhou radostí byl ve Skalici Tomáš Beck. Jednou mi řekl, že to chce zvládnout jako já, zvládl, měl dobrého trenéra.”
Takže u @Trenér nakonec netrénoval? 🤭
 
Za fotku jsem Tě nijak nekritizoval, lidé se ale obvykle rozhodují povrchně podle fotek a referencí. Netvrdím, že Tvoje foto-prezentace musí být nutně chybná, to ukáže čas.

Na serveru mi však přijde dost zvláštní několik věcí
1.Podobně jako ty vidím souvislost Dacie ve spojení s Romanian National Car... Podobně vidím souvislost Hořehledy s Plzeňským resortem a to jsem tam nikdy nebyl.
Nevidím ji ale u Tebe ve spojení se souslovím CZECH NATIONAL. Podle mne je tento název úmyslně matoucí.
2. cizí reference - máš tam dvě s fotkami od hezkých dam. Bohužel ta první se nikdy nestala členem ČGF, což je poměrně neobvyklé, ale jistě, může se brouzdat po trávě i bez členství a dokonce i bez holí. Druhá dáma stejného jména sice na serveru je ( nevím jestli jde o shodu ), ale zkoušku na ZK nedělala u Tebe. Jako hezké dekorace dobrý, ale jako profesní reference ?
3. Tvé vlastní reference - http://cnga.cz/treneri-golfu/jiri-danek/. Popis úspěchů od roku 2012 mi připomněl, ani nevím proč scénku z Kouzelníka
( ideálně od cca 1:45 ). Jinak, gratuluji, že jsi stihl vystudovat komplet SŠ mezi roky 2014 a 15. Obvykle to trvá roky 4.
4. pokud si myslíš, že golf je anglický sport, pak nejezdi do Skotska

Nevím proč je tento spam ve vlákně o PGC, nicméně ti vadí věci, které jsou reálné a zrovna u referencí jsi bohužel vedle, první si udělala kartu a chodí střídavě na tréninky. Na hřiště chodí do Mstětic se svou partou, asi to tam mají domluvené, druhá je členka Čechie a Vinoře. HCP ji zapisovali v Čechii s mým certifikátem. Tak to bychom měly pomluvy... Profesní reference by mohl být třeba Tomáš Beck kolega a reprezentat PGA Česká republika. Ten u mne dělal HCP v roce 2010 za rok singl později profesionál, potřebuješ další informace?

Škola jasně, proč ne, s povolením ministerstva školství to je možné, tyto výjimky dostávají nadaní studenti po přezkoušení, vcelku bez problémů. Ostatně státní maturitu, bez toho aby jsi ji udělal, nedostaneš.

Původ golfu jsem ti již vysvětlil. Pokud takto chápeš psaný text, tak pro tebe bude záhadou i jízdní řád MHD.

Závěrem bych poprosil admina, aby tuto komunikaci přesunul tam, kam patří, děkuji.
 
Upraveno:
Škola jasně, proč ne, s povolením ministerstva školství to je možné, tyto vyjímky dostávají nadaní studenti po přezkoušení, vcelku bez problémů.
Já si pamatuji, jak za totáče u nás na gymplu si dělali maturitu příslušníci VB.
Zmákli to za rok (asi extra nadaní) a měli opravdu středoškolské vzdělání - chodili totiž jen ve středu 🤭
 
Tak jsem se stal hrdým držitelem PGC-víkendového. Při ceně, kterou mám a za podmínek, které to nyní umožňují, je to pro mě akceptovatelné a to zejména s ohledem na kvality hřišť a jejich polohu.
Ještě ho vložit do obálky a budu se na něj těšit pod stromečkem🎄
 
Upraveno:
Tak určitě. A ty asi patříš mezi ty vypelichaný strejdy, kteří se snaží sbalit ženskou na auto...
ten "vypelichaný strejda" zabodoval...... jeho úspěšnost bude jistě větší, pokud dorazí s Dacii Duster !!!!! 😜😜😜😜😜😜
 
Nevím proč je tento spam ve vlákně o PGC, nicméně ti vadí věci, které jsou reálné a zrovna u referencí jsi bohužel vedle, první si udělala kartu a chodí střídavě na tréninky. Na hřiště chodí do Mstětic se svou partou, asi to tam mají domluvené, druhá je členka Čechie a Vinoře. HCP ji zapisovali v Čechii s mým certifikátem. Tak to bychom měly pomluvy... Profesní reference by mohl být třeba Tomáš Beck kolega a reprezentat PGA Česká republika. Ten u mne dělal HCP v roce 2010 za rok singl později profesionál, potřebuješ další informace?

Škola jasně, proč ne, s povolením ministerstva školství to je možné, tyto výjimky dostávají nadaní studenti po přezkoušení, vcelku bez problémů. Ostatně státní maturitu, bez toho aby jsi ji udělal, nedostaneš.

Původ golfu jsem ti již vysvětlil. Pokud takto chápeš psaný text, tak pro tebe bude záhadou i jízdní řád MHD.

Závěrem bych poprosil admina, aby tuto komunikaci přesunul tam, kam patří, děkuji.
Kdysi jsem zaslechl větu: "Úspěšní oznamují, neúspěšní vysvětlují nebo se vymlouvají." Nevím, proč mě napadla právě nyní... 🤔
 
Admin note: Prosím nadále všechny diskutující, aby se drželi tématu vlákna - tzn. Prague Golf Card. Příspěvky, které nadále budou mimo téma, budou přesunuty do Stoky. Diskuse se samozřejmě může rozvíjet a mírně odbočit, ale ústřední téma je dané.
 
Tak jsem se stal hrdým držitelem PGC-víkendového. Při ceně, kterou mám a za podmínek, které to nyní umožňují, je to pro mě akceptovatelné a to zejména s ohledem na kvality hřišť a jejich polohu.
Ještě ho vložit do obálky a budu se na něj těšit pod stromečkem🎄

Taky o tom uvažuju. Za prvé se mi ta aktivita líbí, za druhé mi to dává smysl a líbí se mi i, jak se produkt vyvíjí. Konkrétně vzhledem k tomu, že příští rok asi nezvládnu nějakou větší dovolenou, tak si říkám, že na letní sezónu by to nemuselo být špatné. Líbí se mi totiž i tahle podmínka pro domácí větší "potěr"

• Přes letní prázdniny dokoupíte fee pro dítě ve flightu za 1 Kč
 
Taky o tom uvažuju. Za prvé se mi ta aktivita líbí, za druhé mi to dává smysl a líbí se mi i, jak se produkt vyvíjí. Konkrétně vzhledem k tomu, že příští rok asi nezvládnu nějakou větší dovolenou, tak si říkám, že na letní sezónu by to nemuselo být špatné. Líbí se mi totiž i tahle podmínka pro domácí větší "potěr"

• Přes letní prázdniny dokoupíte fee pro dítě ve flightu za 1 Kč
To s dětma je fakt dobrý tah!
 
toto mají na Černém Mostě pravidelně již několik let
 
Taky o tom uvažuju. Za prvé se mi ta aktivita líbí, za druhé mi to dává smysl a líbí se mi i, jak se produkt vyvíjí. Konkrétně vzhledem k tomu, že příští rok asi nezvládnu nějakou větší dovolenou, tak si říkám, že na letní sezónu by to nemuselo být špatné. Líbí se mi totiž i tahle podmínka pro domácí větší "potěr"

• Přes letní prázdniny dokoupíte fee pro dítě ve flightu za 1 Kč
to mi přijde super i pro naše nehrající/možná začínající prcky. Pár jamek v autíčku, občas odpal a k tomu patování by mohli skoro brát jako dobrou zábavu a ne jako prudu s rodiči :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom