Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Positive Impact Golf

jan řekl:
Mrkni sem: https://www.youtube.com/watch?v=tNkiOgb2-so
Je to cele o drivovani a typek tvrdi, ze tim strili 270-300y.
No, já tomu věřím, že když se někdo umí trefit do míčku, tak pak ať třeba u toho stojí na hlavě. :) Nu, zajímavé. Na tomhle videu je ale krásně vidět přínos, co se týče zátěže - podle tohodle videa bych řekl, že tenhle styl má něco do sebe.

 
Tak jsem to zkoušel a připadal si jako sekáč před nepokoseným lánem.
Je fakt, že ten pohyb je přirozenej a uvolněnej.. Trefit to jde a letí to rovně, jen mě chybí oproti standardnímu mému pa-švihu asi 30% vzdálenost..
 Ale na první pokus je to podle mého úspěch, že jsem se trefil.  Není u toho člověk tak udřenej.  :idea
 
Dobry! V te technice bude dost slozite, aby clovek mel super uvolneny grip a pekne rotoval celym telem. Jinak to nemuze fungovat. A nedrzet hlavu po impactu. 
 
Helldriver řekl:
Tak jsem to zkoušel a připadal si jako sekáč před nepokoseným lánem.
Je fakt, že ten pohyb je přirozenej a uvolněnej.. Trefit to jde a letí to rovně, jen mě chybí oproti standardnímu mému pa-švihu asi 30% vzdálenost..
 Ale na první pokus je to podle mého úspěch, že jsem se trefil.  Není u toho člověk tak udřenej.  :idea
To je moc pěkný. Ale proti "vzoru" si vynechal ten taneček, kdy máš držet hůl jako tác a dvakrát si to zkusit. :)
Já zkoušel včera na síti. Pocitově klidné, trochu problém s tím trefit míček - jak nefixuju hlavu, tak se zvednu. A až budu venku, zkusím, myslím, že u krátkých holí to fungovat může dobře a řekl bych, že i docela přesné, když se to člověk naučí, ale u delších holí tím vzdálenost člověk nenažene - resp. já. Ale zatím pocit. Na druhou stranu, přijde mi tu supr třeba pro začátečníky a nebo pro hráče s horšími pohybovými dispozicemi... :)
 
Pomohlo tohle někdy někomu? Podobných udělátek už tu bylo... [emoji16]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom