Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Numero Numero #10 - 3 jamky, které mi fakt nejdou

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
# - numero10.png

Numero #10 - 3 jamky, které mi fakt nejdou
...z diskusního seriálu 19.jamky plný těch skutečných, našich a pravých golfových čísel

Každý máme nějaké jamky, které nám dlouhodobě nejdou, nesednou a kde jsme zpravidla rádi, když je máme za sebou. To neznamená, že se nám tam nikdy nezadaří, ale prostě necítíme se na nich komfortně. Zkusme si každý vzpomenout na tyto naše neoblíbené konkrétní jamky a zkuste popsat, co se nám na nich osobně nepozdává... :)
 
U mě to jsou zcela jasně třípary s vodou!.......Jednoznačně vede Č.Lípa 17, nedávno tam prý dělali výlov, údajně cca 2000 míčků....a já směle můžu říct, že zhruba každý stý je můj:(:D. Dále tak namátkou - bez udání pořadí - Benátky 7 a Konopiště-Radecký 6............Horkým kandidátem do budoucna je určitě Machnín nová 10.
 
Zkusim pridat jamky z trochu lehciho a kratsiho hriste, ale presto jsou dost neprijemne - Hodkovicky c.1 (les vpravo) a c.4. Porad hledam cestu, jak aspon jednou zahrat tuhle devitku v paru a tyhle dve jamky mi vetsinou zkazi tenhle cil hned v prvni polovine devitky (jednou jsem tedy stal s -1 na odpalisti osmicky a zkazil jsem to a to hodne na te osmicce).
 
Pro mne je nejtěžší na zahrané skóre jamka č. 3 na Kotlině, potom asi jamka č. 2 a 18 v České Lípě. U mne, pokud hraji svůj golf není problém zahrát dobře jakoukoli jamku. Na druhou stranu zase i tu nejjednodušší jamku dokážu totálně pokazit. Asi nejtěžší jamky které jsem hrál, na přesnost a přesné metry je jamka 9 na Horalu a jamka 2 na Svratce
 
Jeje těch by bylo! Lehce bych vyjmenoval 10 a po kratším přemýšlení určitě dalších 10.:vomit:
A tak to omezím na hřiště, která jsem hrál aspoň více než 10 x:
Jednoznačná jednička je číslo 15 na Ypsilonce. Donedávna jsem měl na ní pouze jeden více méně náhodný par. Přesně si pamatuju moji první hru na ní ( pravda, byl jsem zelenáč :(), vykouzlil jsem tam luxusní šestipat - návrt byl uprostřed greenu. Obvykle jsem maximálně spokojen, když tam zahraju dvě rány nad par. Rána z týčka musí být přesná a dostatečně dlouhá, ale ne moc, aby se míček nedostal do rokle. Druhá rána přes to údolí s břízou uprostřed, se mi většinou nepovede, mám to už v hlavě a i když se zadaří, tak ta třetí do greenu, který je mělký, skloněný a obklopený bunkery taky není zrovna lehká. No a patování? Viz. výše: no coment.:mad:
Dvojka je další patnáctka, která je "ozdobou" Mladé Boleslavi. Tady jsem určitě par ještě nikdy nezahrál. Dostat se na green v regulaci je pro mě nesmysl, navíc skoro vždycky tady fouká proti a borovice už taky nepřipomínají kleč v Krkonoších!:p Ideálně to chce tři skvostné rány po fw a chip k tyči, což se mi na tomto monstru jěště nepodařilo.
Třetí jamka už se mi vybírá těžko. Nemám v lásce dlouhé třípary a čtyřpary a to bez ohledu, co se vyskytuje okolo nich. Takže volím Mstětice 13.
Ale musím zdůraznit, že všechny tyto tři jamky mám rád a pokaždé se na ně těším!;)
 
Česká Lípa č. 6 - dlouhý 4PAR, kde se velmi špatně míří na fervej. Navíc grýn také není úplně jednoduchý.
Černý Most č. 3 - ať ji hraju konzervativně nebo útočně, tak obvykle odcházím s double nebo hůř.
Terezín č. 9 - nějak neumím dostat první ránu do pozice tak, abych mohl bezpečně útočit na grýn.
 
No tak dobře, taky to zkusím
Slapy - 5 - ta voda mě tam přitahuje a vzhledem k tomu, že hraje roli v první až třetí ráně, je tam u mě velká pravděpodobnost, že tam skončím. A aut vlevo také není úplně mimo hru
Hořehledy - 6 - aut vpravo a před na dostřel. vlevo křoví. tam to dost často končí špatně
Líšnice - 7 - nějaké asi špatné vibrace, lítá mi to tam fakt různě, i když většinou první rána není špatná
No a pak následuje mnoho dalších, které jsou na stejné úrovni s třetí příčkou. Třeba 4 a 18 na Slapech (18 hlavně kvůli tomu výstupu), 5 na Líšnici atd. atd.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom