Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

North Moravia summer swing

Plán je takový, že z větších či menších dálek vyrazíme na sever Moravy. Tam toho co nejvíc odehrajem a vychlastáme a pak se zas vrátíme hezky poslušně domů.

Termín: 25-28.6. 2020

Momentální zájemci :
Západ
@Jerry ... Most :up:
@Dana ... Česká Lípa :up:
Východ
@Marta ... Opočno u Dobrušky 😜 (Hradec Králové)
@Paudr ... Hradec králové :up:
Praha
@Jakub Guth ... Roztoky u Prahy
@NaBednu ... Praha
Brno
@Zdeněk ... Brno
@Radim ... Brno
Zbytek světa
@Francovka ... Potěmkinov u Vsetína 😜
@alda ... Vídeň

Kvůli sdílení dopravy jsem uvedl předpokládané místo startu tripu dle profilu. Prosím ostatní aby jej doplnili.

Moje předběžná představa je následující. Vyrazit ve čtvrtek po šichtě na místo M, kde si zařídíme ubytování. Popijeme a pojíme. V pátek dopoledne výprava na jedno hřiště (já osobně s buggy), oběd a přesun na odpolední hřiště (já osobně s buggy - ne přesun ale hra). Večer popijeme a pojíme. Sobota to samé. V neděli to samé, jen místo mejdanu odjezd.

Rozvrh:
Pátek bych navrhoval Čeladnou( pokud možno Old course) a Ostravici,
Sobota Ropice a Lipiny
Neděle Šilheřovice a Kravaře

Očekávám od místních, případně nemístních ale v těchto krajích zběhlých, připomínky a náměty na ubytování a hospody, nebo ještě lépe slušné ubytování s dobrou hospodou, případně jakékoliv další nápady a náměty.
potvrzuju a žádám palec
 

Přílohy

  • A2ADB87E-BD17-4329-834F-1C9B981F54E4.jpeg
    A2ADB87E-BD17-4329-834F-1C9B981F54E4.jpeg
    125,6 KB · Zobrazení: 368
Termin vůbec netuším, ale hlasim se, tuhle srandu bych si nerada nechala ujít.
Ti co se chtějí zúčastnit, ale netuší jestli jim to vyjde termínově, se musej spokojit s tím, že jsou v seznamu. Palec si ještě nezasloužili ... sorry jako ... 😜 😜 😜
 
Upraveno:
potvrzuju a žádám palec
Dobrá šprte , dostaneš dva palce (jeden navíc jako bonus za obrázek). ;)
 
Upraveno:
že bychom poskládali naši bulharskou partu? Tak mě tam připiš taky a mě můžeš dobrovolně bez palce :). Protože je to opravdu hodně dopředu. Ale do kalendáře dávám a tak by tam nic jiného nemuselo spadnout.:up:;)
 
Vzhledem k tomu, že žádný moravák nereagoval na mou prosbu o doporučení ubytování s restaurací musel jsem se pustit do výběru jen podle internetu.
Zamluvil jsem všechny pokoje s příslušenstvím v penzionu Kamenec http://www.penzionkamenec.cz
1578739429836.png
 
@Jerry moc mě to mrzí, ale jelikož se moc chci zúčastnit Requo cupu, dvě takové akce v jednom měsíci nedám. A pro klid doma, nechci dráždit hada bosou nohou. Takže se z téhle akce s přetěžkým srdcem musím odhlásit.:cry:
 
@Jerry moc mě to mrzí, ale jelikož se moc chci zúčastnit Requo cupu, dvě takové akce v jednom měsíci nedám. A pro klid doma, nechci dráždit hada bosou nohou. Takže se z téhle akce s přetěžkým srdcem musím odhlásit.:cry:

To se nedá nic dělat ... ale děláš chybu ... třeba to zrovna bude ten víkend, o které se jednou bude říkat, že byl legendární 😜
 
Ještě upozornění pro ostatní zájemce :
Kapacita ubytování je omezená. Zarezervované jsou veškeré pokoje s příslušenstvím. Pokud by byl větší zájem, v penzionu jsou dva pokoje bez příslušenství. Přednost při výběru ubytování bude uplatněna podle pořadí zdvižení palců.
 
Upraveno:
To se nedá nic dělat ... ale děláš chybu ... třeba to zrovna bude ten víkend, o které se jednou bude říkat, že byl legendární 😜
Toho se obávám, proto jsem to dlouho rozmýšlela 🤔
 
Ještě upozornění pro ostatní zájemce :
Kapacita ubytování je omezená. Zarezervované jsou veškeré pokoje s příslušenstvím. Pokud by byl větší zájem, v penzionu jsou dva pokoje bez příslušenství. Přednost při výběru ubytování bude uplatněna podle pořadí zdvižení palců.
já si prosím jednolůžák a jestli se do koupelky chodí přes chodbu, tak jo, i tak
ale lepší, kdybych měla příslušenství :)
 
Asi pozdě, ale poznámka k ubytování. Pokud chceme hrát Kravaře, pak je možné bydlet přímo tam a mají balíček s hrou za výhodnou cenu.
To samé Ostravice.
Z lokace ale usuzuji, ze plán je bydlet v jednom místě a odtud vyjizdet na jednotlivá hřiště?
 
Asi pozdě, ale poznámka k ubytování. Pokud chceme hrát Kravaře, pak je možné bydlet přímo tam a mají balíček s hrou za výhodnou cenu.
To samé Ostravice.
Z lokace ale usuzuji, ze plán je bydlet v jednom místě a odtud vyjizdet na jednotlivá hřiště?

Je to tak nějak. Mojí hlavní golfovou motivací a cílem uspořádání toho víkendu je odehrát všechna hřiště okolo převzdálené Ostravy. Z tohoto důvodu jsem balíčky hřišť nebral v úvahu. ;)
Negolfovým cílem pak ubytovat se někde kde to není zbytečně hogofogo a je tam restaurace s teráskou buď přímo součástí penzionu nebo velmi poblíž, abychom i večery si užili tak nějak pospolu a pohodově. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom