Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Koupíte nějaký vánoční golf voucher? A jaký?

Koupíte nějaký vánoční golf voucher? A jaký?


  • Hlasovalo
    30

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
voucher.png


Blíží se to. Dá se to ignorovat, ale ne moc dlouho. Pravděpodobně i vám, stejně jako mě, přistávají v emailů různé "neodolatelné" vánoční golfové nabídky v podobě voucherů ... ať už na fee, členství, zvýhodněné pobyty, slevy, balíčky a kdo ví co ještě. Budete letos sobě nebo svým blízkým něco konkrétního kupovat? Viz anketa, plus podělte se o tipy, co koupíte (ideálně s odkazem).

:up:
 
Tedy, pokud bych měl sledovat výsledky ankety a zájem o ně, tak koukám, že naprostá většina z nás žádný vánoční golf voucher nekoupí. A takovou práci s tím určitě všude mají něco vymyslet! :p
 
Tedy, pokud bych měl sledovat výsledky ankety a zájem o ně, tak koukám, že naprostá většina z nás žádný vánoční golf voucher nekoupí. A takovou práci s tím určitě všude mají něco vymyslet! :p
Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal!
 
Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal!
Chtěl jsem Ježíška požádat o tvůj kurz „hodu golfovou holí”, ale nebudu si na stará kolena kazit svůj styl. 🤭
 
Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal!

Vždyť sis nabral v pohodě inspirací tady na Jamce! ;)

Btw kupují se u Tebe vánoční balíčky?
 
Vždyť sis nabral v pohodě inspirací tady na Jamce! ;)

Btw kupují se u Tebe vánoční balíčky?
Tak něco málo běží...ale určitě to není žádnej zázrak:)

Snímek obrazovky 2022-11-20 v 11.59.36.png
 
Já už nic nekupuji, strašně to svazuje a člověk pak někam musí jen proto, aby ten voucher využil. Ověřeno letos na Karlštejně.
Podle inzerátů na konci sezóny jsem nebyl jediný, kdo s tím bojoval :)
 
Já už nic nekupuji, strašně to svazuje a člověk pak někam musí jen proto, aby ten voucher využil. Ověřeno letos na Karlštejně.
Podle inzerátů na konci sezóny jsem nebyl jediný, kdo s tím bojoval :)
Letos je to uplný extrém - sešlo se mi asi 50 žádostí o převedení voucheru do dalšího roku…
 
Já už nic nekupuji, strašně to svazuje a člověk pak někam musí jen proto, aby ten voucher využil. Ověřeno letos na Karlštejně.
Podle inzerátů na konci sezóny jsem nebyl jediný, kdo s tím bojoval :)
Dostal jsem k narozeninám voucher na Kácov, byl problém ho uplatnit, resp. naplánovat si cestu, volno, ubytování atd. nebot' v momentě, kdy jsem si chtěl objednat tee time (nebylo možno dříve než 14 dní předem), tak jsem zjistil, že tam jsou dva turnaje. Jen nevím, proč se na serveru ČGF objevily tak pozdě. :mad:

Takže vouchery na hru opravdu ne.
 
Nekupuji, ale narazil jsem na toto:
 
Nekupuji, ale narazil jsem na toto:
Jojo, bejvalo to za 990 Kc, nez se toho chopil TeeTime.
 
ANO, máte pravdu bylo to tak. Cena 990 Kč před vstupem TeeTime SE.
Zdravím pánové :) jsem tvůrce nového eshopu a celé myšlenky projektu JDU NA GOLF s Decathlonem.
Náš cíl byl jasný, aby projekt dál žil a přivedl nové golfisty na green. Bořil mýty o tom, že golf je drahý a pro snoby. Chceme podpořit také hřiště i samotné trenéry a segmenty s golfem spojené.
Proto také spojení se značkou Decathlon, který má stejnou filozofii. Dělat sport dostupný.
Rozumím tomu, že se divíte částce, nicméně jsme překopali nabídku a odstranili balíček za 990,-Kč Proč? Odpověď je velice jednoduchá :) 990,-Kč nestojí ani ty hole, které nový hráč dostane v daném balíčku. Vy sami víte lépe, než kdokoliv jiný, kolik stojí hole, kolik stojí trenér a operativa spojená s realizací tohoto projektu. Nejde tedy ziskový projekt.
 
2590.- součet prodejní ceny těch 2 holí , 2 hodin trenéra průměrné cenové kategorie a zapůjčených driving míčků zadarmo.
Sponzorovaný projekt to tedy asi není, spíše normální balíček.
Když si to koupím zvlášť, tak dám prakticky stejnou částku. Nesmím ale jít k trenérovi co bere 400,- - to bych pak i ušetřil.;)
 
ANO, máte pravdu bylo to tak. Cena 990 Kč před vstupem TeeTime SE.
Zdravím pánové :) jsem tvůrce nového eshopu a celé myšlenky projektu JDU NA GOLF s Decathlonem.
Náš cíl byl jasný, aby projekt dál žil a přivedl nové golfisty na green. Bořil mýty o tom, že golf je drahý a pro snoby. Chceme podpořit také hřiště i samotné trenéry a segmenty s golfem spojené.
Proto také spojení se značkou Decathlon, který má stejnou filozofii. Dělat sport dostupný.
Rozumím tomu, že se divíte částce, nicméně jsme překopali nabídku a odstranili balíček za 990,-Kč Proč? Odpověď je velice jednoduchá :) 990,-Kč nestojí ani ty hole, které nový hráč dostane v daném balíčku. Vy sami víte lépe, než kdokoliv jiný, kolik stojí hole, kolik stojí trenér a operativa spojená s realizací tohoto projektu. Nejde tedy ziskový projekt.
Mohu se zeptat, kolik z te castky dostane hriste a trener, kteri tu akci podpori?
 
Mohu se zeptat, kolik z te castky dostane hriste a trener, kteri tu akci podpori?
Vážený pane Kopčáku,
nyní jsem prověřoval, že Vám odcházela nabídka na spolupráci s touto akci nicméně jsem nyní požádal pana Srba, aby se s Vámi v pondělí spojil a vše s Vámi detailně probral, pokud byste se rád s Vaším hřištěm do akce zapojil.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom