Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Konference České golfové federace 2023 – změny stanov a výše poplatků

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Konference České golfové federace 2023 – změny stanov a výše poplatků (Golf.cz)

Řádná konference České golfové federace 2023 se tradičně uskutečnila v konferenčním sále partnerského hostelu Step.

Dorazilo 101 delegátů. Sál i program byly nabité. Po nezbytných formalitách se postoupilo k bodům programu. Bylo jich mnoho, přivítali se členové Síně slávy, schvalovali se formality, zprávy výboru a komisí.

Nejvýznamnější diskuse se rozvinuly okolo rozpočtu, okolo změny výše členských poplatků a úpravy stanov. Byla nově zvolena rozhodčí komise.
Několik delegátů navrhli změnu obchodního působení federace a změny ve využívání finančních prostředků.

Diskuse byla bohatá, bylo mnoho dotazů a změn. Z strany ČGF diskuse s rozvahou moderovali viceprezident Karel Čelikovský, generální sekretář Aleš Libecajt a hospodářka Marie Stilerová. Do diskuzí vstupoval i prezident federace Vratislav Janda. U poplatků apeloval na nutnost zvýšení s tím, že jsou již mnoho let na stejné výši. Argument podpořil také přítomný past prezident Zdeněk Kodejš.

Úprava stanov byla schválena v podobě, jak jí navrhl výbor federace. Diskuse okolo poplatků byly dlouhé, ale korektní. Nakonec byly navýšeny o stovku, na 400 korun u dospělého člena klubu.

Diskuse, projednávání návrhů a protinávrhů konferenci protáhlo. Delegáti se rozešli až po 17. hodině.​



The post Konference České golfové federace 2023 – změny stanov a výše poplatků appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Je to poměrně zásadní a revoluční a raději na to upozorním, protože by vám to při povrchním přečtení mohlo uniknout. Je to poprvé, co má 19. jamka jasný a nepopiratelný důkaz o přítomnosti svého delegáta na takovéto vrcholné akci ČGF.

Protože ta košile a sako vedle Petra Uhlíka patří mně!

BC9ACFFE-A113-4ED6-B43F-B18073A2D839.jpeg
 
Je to poměrně zásadní a revoluční a raději na to upozorním, protože by vám to při povrchním přečtení mohlo uniknout. Je to poprvé, co má 19. jamka jasný a nepopiratelný důkaz o přítomnosti svého delegáta na takovéto vrcholné akci ČGF.

Protože ta košile a sako vedle Petra Uhlíka patří mně!

Zobrazit přílohu 35244
a co ja? :D
Snímek obrazovky 2023-03-26 v 8.10.19.jpeg
 
Ale zase je potřeba ocenit, že se na to oblékl.
Možná overdress, ale :up:
 
Ale zase je potřeba ocenit, že se na to oblékl.
Možná overdress, ale :up:
koukni na dresscode vyboru a zamestnancu cgf, myslim, ze to bylo adekvatni :)
 
Sedel jsem takhle vzadu, aby ses musel otočit… a vidíš, teď máš díky mně takovou hezkou fotku z profilu 🙃
ale nepotřebuje se otáčet celý, lázně ani Pelhřimov nepotřebuje ;)
 
Rovnez je tam nova podminka, ze na hristi smi byt jen jeden Klub.
Takže i když má hřiště např. 3 devítky, tak jen jeden klub?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom