Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kanárské ostrovy

Gulas

Člen fóra
Klub
PCG
HI (HCP)
27.2
Ahoj, máte zkušenosti nebo tipy, jak se dostat k levnějším fee na Tenerife? Nebo alespoň nějaký ekvivalent Teetime appky?
Díval jsem se, že v Golfamore není ani jedno hřiště na Tenerife, tudy tedy cesta nevede.
Díky za všechny tipy.
 
Členové golf klubu Hluboká mají na osmnáctce Real Club de Golf během pobytu na Tenerife od pondělí do pátku dopoledne zvýhodněné fee, prvních pět dnů jen 5€/ hra, zbývajících 5 dnů 60€/hra. Tak zvaž členství;), mají toho recipročně docela dost, zejména v Rakousku.
 
Zkus server www.TeeOff.com, parádní na zahraniční golf, ale sehnal jsem tam i PGA NAtional Oaks za 1000 Kč;)
To mě taky napadlo zkusit, ale tam jsem nedokázal chytit ani jedno hřiště na Kanárech.
 
Nejlevneji vzdy pres online rezervaci daneho hriste...kdyz booknes online jsou tam slevy, ne moc velke, ale jsou...Tenerife neni uplne destinace na levny golf :)...dle doporuceni si zahraj Bueanvistu, Costa Adeje, krasna hriste. Abama je bomba, ale brutalne draha :)...u letiste jsou dve pohodove hriste Golf Del Sur a Amarilla, kousek vedle Las Americas, to me moc nenadchlo
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom