Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Je hotovo! Rahm podepsal LIV Golf

Doufal jsem, že k tomu nedojde, teď ještě Rory a nebo Hovland a začnu se dívat na kulečník
Vyrostou noví, možná ještě lepší, golfisté, na které bude radost se dívat 😉
 
0A31107E-340D-4BB4-8B20-70CDD2256112.jpeg
 
Doufal jsem, že k tomu nedojde, teď ještě Rory a nebo Hovland a začnu se dívat na kulečník
Budeme se holt víc dívat na LPGA, ty holky to hrajou taky pěkně.....a ještě u toho dobře vypadaj:)
 
Vyrostou noví, možná ještě lepší, golfisté, na které bude radost se dívat 😉
To určitě vyrostou, o tom žádná, ty dnešní hvězdy taky nějak vyrostly.......ale problém je, že to bude trvat nějakou dobu:(.......každej není jako Aberg:up:, i Tigerovi to svého času nějakou chvíli trvalo.....
 
Jeste chvili se budou hadat a pak se to propoji. Jen zatim netusim jak - trochu jsem doufal, ze LIV bude proste zhruba od konce srpna do ledna, kdy je na PGA hlucha sezona, do toho si da LIV dalsi treba 3 turnaje v prubehu tech zbylych mesicu tak, aby to moc nekolidovalo a zbytek necha PGA.... a dohodou se nejaky pravidla pro kvalifikace atd. Ale zatim to nevypada na ustupky z formatu na LIV, porad je to vic a vic prezentovane jako tymova soutez a to je uplne neco jineho.... chtelo by to nejaka cisla sledovanosti z USA, jestli tohle fakt tahle nejake cilove skupiny, mlade lidi a tak. Saudove tohle prece nedelaji jen tak, i kdyz u nich clovek nikdy nevi. Taky uz mi bezi saudska fotbalova liga v TV, je tam dost hvezd a byvalych hvezd a stejne se na to nedivam. Ale obavam se, ze my si myslime, ze jsme stred sveta (a Americane taky), ale realne uz trhy tvori nekdo jiny (arabske zeme, Cina, Indie, vyhledove lidnate africke zeme tim, jak se tam bude pomalu zvedat zivotni uroven). Po nazoru par set milionu Evropanu pak nikdo ani nestekne.
 
chtelo by to nejaka cisla sledovanosti z USA, jestli tohle fakt tahle nejake cilove skupiny, mlade lidi a tak.
Dle toho co jsem nasel, to byla asi 1/4 pga. Ale LIV to pak prestala zverejnovat.
 
Čistá spekulace: řekl bych, že má Rahm dostatečné informace o detailech spolupráce PGA Tour a LIV, takže si myslím, že nemá obavy o svoji účast na majorech, navíc má pravděpodobně v příštích několika letech, jako bývalý vítěz, místo ve startovní listině zajištěno a to mu stačí. Osobně mi Jon chybět nebude, ale jestli ten exodus bude pokračovat, tak nevím, na tv už asi moc koukat nebudu, LIV mě totiž vůbec nebaví.😤
 
Je zajimave, ze v jinych sportech (a v USA uz desitky let) to jde smerem nejakeho dramatu v zaveru - proste play off a finale - paralelni slalomy, v lyzovani sprinty, sjezdove lyzovani tymove zavody s finalovou dvojici, atd. V USA je to prakticky nutnost, musi tam byt nejaky naboj smerem ke sledovanosti a vrcholu okamziku i zaverecneho vykonu sportovce ve finale. Proto jsem cekal, ze golf pujde i kvuli TV cestou jamkovky.... ale zatim se to teda moc nedeje (pokud vim, tak jamkovku dokonce ubrali nejmin jednu). No a LIV snad ani jamkovku nema v programu, ale mozna se pletu.
 
Čistá spekulace: řekl bych, že má Rahm dostatečné informace o detailech spolupráce PGA Tour a LIV, takže si myslím, že nemá obavy o svoji účast na majorech, navíc má pravděpodobně v příštích několika letech, jako bývalý vítěz, místo ve startovní listině zajištěno a to mu stačí. Osobně mi Jon chybět nebude, ale jestli ten exodus bude pokračovat, tak nevím, na tv už asi moc koukat nebudu, LIV mě totiž vůbec nebaví.😤
Co se týká účasti na majorech, tak je Rahm v pohodě......Masters může hrát doživotně:), US Open má ještě garantovaný 8 let a zbývající 2 majory 5 let.

Já jsem spíš zvědavej na tu spolupráci PGA a LIV a nedovedu si to dost dobře představit.....To jako hráči PGA budou moci sem tam "hostovat" v uzavřené LIV? A co pak s týmovou soutěží?.....A nebo se hráči LIV budou moci účastnit nekolidujících turnajů PGA? Proč by ale to dělali?.....Snad jedině mě napadá Players jako tzv. "páty major".........no a nebo kvůli bodům do žebříčku, ale tady předpokládám, že se světovým žebříčkem, který je v současné podobě naprosto trapný a k smíchu (poslední kapkou byly body do něj za Woodsův 20-ti členný turnaj na pozvání:vomit::down:) se bude muset brzy něco zásadního udělat.
 
Je zajimave, ze v jinych sportech (a v USA uz desitky let) to jde smerem nejakeho dramatu v zaveru - proste play off a finale - paralelni slalomy, v lyzovani sprinty, sjezdove lyzovani tymove zavody s finalovou dvojici, atd. V USA je to prakticky nutnost, musi tam byt nejaky naboj smerem ke sledovanosti a vrcholu okamziku i zaverecneho vykonu sportovce ve finale. Proto jsem cekal, ze golf pujde i kvuli TV cestou jamkovky.... ale zatim se to teda moc nedeje (pokud vim, tak jamkovku dokonce ubrali nejmin jednu). No a LIV snad ani jamkovku nema v programu, ale mozna se pletu.
Jj, souhas........Na PGA byla jedna.....a nyní není nic:(. A LIV tam měla jen nějakou formu jamkovky u vyřazování v soutěži týmů ve čtvrtfinále a semifinále.....ale finále už bylo opět na rány.
 
Jj, souhas........Na PGA byla jedna.....a nyní není nic:(.
I proto je Ryder Cup tak populární 😉
 
Tak těch 600 mega $, o kterých se spekuluje, je pro Saudy jen takové „kapesné” 🙈

IMG_9282.jpeg
 
Vypada to na dalsiho sampiona
E663F4CD-6988-4774-82D5-86703D8204FD.png
 
Mne nejvíc mrzel plašan Garcia, tihle ostatní jsou mi tak nějak jedno. Dělají, co si myslí, že je nejlepší pro ně. Jsem zvědavá, jestli vůbec nějaká dohoda mezi PGA a LIV bude. Holt budu muset víc hrát a míň koukat na TV. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom