Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Podcast Jak jsem přišel ke GOLFU? | ROVNÝ & DLOUHÝ #1

sucháč

Člen fóra
Klub
Prague Citi Golf Club
HI (HCP)
9,2
Upraveno moderátorem:
Petře pecka, moc se mi to líbilo!

Jen poopravím info o zisku "zelené karty". Dnes (od roku 2021) už žádné takové podmínky neplatí, udělení "Osvědčení pro hru hřišti" (jak se ZK správně jmenuje) je ryze na garantovi daného klubu. Je však doporučováno, aby bylo podloženo uhraným výsledkem, který může být jakýkoli. Od tohoto postupu se mimo jiné očekávalo, že se eliminují "skandální" score, kdy hráči se zadrženým HCP válcovali turnaje. Zda se to osvědčilo, nevím. Zde takové osvědčení:
Snímek obrazovky 2024-02-26 v 19.03.18.png
 
Děkuji Martine. Nejsem určitě "Vševěd", chyby budou a o některých vím již v okamžiku vydání. Myslím ale, že je lepší začít s chybami, než nezačít vůbec. Navíc zapnutý mikrofon a kamera okamžitě spouští nervozitu. Jsem a budu velmi rád, když mě budete opravovat a diskutovat. Hlavně budeme "kecat" o golfu. A vo to jde.... !!!
 
Super,moc mě bavilo, hlavně prosím vydržte.Zvlašť ta pasáž o podvodech pro nic mi mluví z duše.Už se těším na pokračování! 👍
 
Objevil jsem asi před dvěma týdny toto krásné povídání o golfu a od té doby poctivě sleduji každý příspěvek. Držím palce a těším se na další z mnoha pokračování. Jako začátečníkovi (doufám, že letos ten HCP už budu snižovat) mi to hodně dává. Přeji všem HEZKOU HRU 👍🏌️
 
Objevil jsem asi před dvěma týdny toto krásné povídání o golfu a od té doby poctivě sleduji každý příspěvek. Držím palce a těším se na další z mnoha pokračování. Jako začátečníkovi (doufám, že letos ten HCP už budu snižovat) mi to hodně dává. Přeji všem HEZKOU HRU 👍🏌️
Opravdu moc děkuji. I když vím, že je to hodně nedokonalé, syrové a mnohdy i trapné, věřím že se budeme zlepšovat. Fakt děkuji a přivítám jskýkoli podnět, zájem, nápad.
 
Mně se to právě líbí, jak je to syrové, nedokonalé...ono si sednout před kameru a mluvit není legrace...za mě klobouček...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom