Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hořehledy píší historii

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
7,4
Cena Fair play Českého olympijského výboru pro Petra Juráše

…Petře, jsem nevyslovitelně rád, že jsi před těmi 5ti lety přišel na první trénink do tělocvičny. A děkuji ti, že mi svým přístupem a chováním pomáháš otisknout hlubokou hořehledskou stopu do historie klubu, českého golfu i sportu samotného. Jsem na tebe moc pyšný!

Je pondělí 28. srpna a v emailu mi cinká zpráva od Lukáše Švece, tatínka několikanásobné mistryně našeho klubu, Danči Vaníkové. V pár odstavcích popisuje Petrovo chování, když zjistil, že mu v turnaji v Podbořánkách omylem zadali lepší výsledek a jak ihned šel zjednat nápravu.

Chování pro golfistu zcela běžné a samozřejmé, přesto vlastně až výjimečně ušlechtilé a vzorné.

A protože na těchto neotřesitelných základech stojí má výchova i celý dětský hořehledský golf, informoval jsem o Petrově počínání Český olympijský výbor.

Jak říká prezident Golf Clubu Hořehledy Karel Čelikovský - Olympiáda je nad vším, neexistuje nic většího a hodnotnějšího!

Petr Juráš je historicky prvním golfistou České golfové federace, kterému bylo toto prestižní ocenění uděleno!

IMG_4806.jpeg
IMG_4795.jpeg
IMG_4807.jpeg
IMG_4808.jpeg
 
Máte-li možnost, pusťte si dnešní Branky, body, vteřiny. V poslední reportáži je tam speciálně zmíněn právě Petr!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom