Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Geum Decolt - begovozík :)

Tak teď jsem se pobavil :D - přídavné kolečko, které má Motocaddy apod. je total shit, proč ho tím pádem nemá i JuCad, Kiffe apod, když je ta stabilita k ničemu :)?

O té skupině je to věc druhá, myslím si že každému může být jedno co kdo má. Stejně jako jestli přijedeš Ferrari nebo Octavkou :) prostě český malý rybníček plný závisti
Fajn, sice to jako vtip nebylo myšleno, ale co už.
Já vozík na dálku nemám, takže ani kolečko. A převrátil se mi už mnohokrát. I v Beřovicích, které nejsou nijak zvlášť kopcovité. Jen prodávám, jak jsem koupil, bez osobní zkušenosti s kolečkem nebo geum….
Rád bych geum zkusil na pár her, ale nějak myslím, že mi ho asi jen tak nepůjčí..
A k té skupině…no právě, může, ale není. Jak píšeš spousta závisti. Dokud jsem jezdil služebním superbem a pak kodiaqem, auta nevydržela bez šrámu ani dva měsíce. Rýha od klíčů, bouchanec od dveří na parkovišti apod. Teď malý “levný” soukromý hyundai a zatím nic. Lidi si bohužel všímají všeho, nerad bych zase jezdil do lakovny nebo řešil s pojišťovnou vykradený auto…
 
Fajn, sice to jako vtip nebylo myšleno, ale co už.
Já vozík na dálku nemám, takže ani kolečko. A převrátil se mi už mnohokrát. I v Beřovicích, které nejsou nijak zvlášť kopcovité. Jen prodávám, jak jsem koupil, bez osobní zkušenosti s kolečkem nebo geum….
Rád bych geum zkusil na pár her, ale nějak myslím, že mi ho asi jen tak nepůjčí..
A k té skupině…no právě, může, ale není. Jak píšeš spousta závisti. Dokud jsem jezdil služebním superbem a pak kodiaqem, auta nevydržela bez šrámu ani dva měsíce. Rýha od klíčů, bouchanec od dveří na parkovišti apod. Teď malý “levný” soukromý hyundai a zatím nic. Lidi si bohužel všímají všeho, nerad bych zase jezdil do lakovny nebo řešil s pojišťovnou vykradený auto…
Geum je právě zajímavý i tím vyvážením, tj. převrhnout by se neměl, při normálním užívání. To, že se každému přebrhne, protože nedávaš pozor v nějaké extrémnější situaci je jasné a mě se to stalo hned na čtvrté jamce, kdy jsem šel před ním a narazil do mě :-D

Ad skupina - rozumím ti, tomuhle se bohužel nevyhneš, málokdo třeba ví že sis na něco šetřil nebo sis chtěl po letech udělat radost, že makáš 12 hodin denně apod...na tohle jsem už rezignoval, nemá smysl to řešit
 
Tak teď jsem se pobavil :D - přídavné kolečko, které má Motocaddy apod. je total shit, proč ho tím pádem nemá i JuCad, Kiffe apod, když je ta stabilita k ničemu :)?
Já teda nejsem žádný statik či odborník před konstrukci vozíků, ale přijde mi, že porovnáváš neporovnatelné. MGI, Motocaddy a další mají přeci úplně jinou konstrukci než Jucad atd. A proto asi ti jiní zadní kolečko nepotřebují.
A upřímně, když vidím Jucad, bojím se, že se rozpadne (nadsázka) A podle mě to kolečko shit není, mě vyhovuje, mám vyzkoušeno, že to ten vozík i v celkem velkém kopci na 18ce na Slapech bez problémů udrží při použití dálkového ovládání (to že prokluzuje a jede jen po zadních, to je pravda)
 
tak ja tenhle vehement znam jen z "od pohledu" .. z fotek zde a pak jsem ho vcera na VV (Vlastni Voci) zahlidl na Kunce .. nijak extra jsem ho nestudoval, jen prosel kolem, a muj aktualni dojem je, ze to musi bejt neuveritelne funkci vec, ale jako fakt naprosto dokonale funkcni ... protoze je to tak strasne hnusny*, ze by to jinak nikdo nepouzival, nedejboze aby si to koupil za vlastni $$ :)

* ten termin "hnusny" berte z rezervou, bo je to pochopitelne ciste subjektivni nazor, ale me se to nelibi** ... ale jako fakt strasne nelibi ..
** a mozna se mi to nelibi, bo jsem si to poradne neprohlidl .. mozna kdybych to chvili studoval, tak bych zmenil nazor, ale aktualne fakt ne :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom