Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin 42 mm

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Zdravím děvčata a chlapci,

četl jsem si Vaše chvalozpěvy na Garminy Approach S70, až jsem začal pochybovat, leč ....
  • Z dob, kdy jsem běhával 120-160 km měsíčně, mám Forerunner 45, nic jinýho než běh moc neumí, ale jsou 42 mm, mám úzké zápěstí
  • Zkusil jsem si S70 a luneta 47 mm mi skoro přečuhuje přes ruku, nic, co bych mohl nosit i běžně, a to je podmínka
  • S70 se dělají i 42 mm, ale dámsky šedé, anebo 4% bílé, tudy zajíc neběží
Tak co si mám sakra koupit?

epix™ Pro (Gen 2) – Sapphire Edition | 42 mm?? Bože, proč mne nutíš utrácet o 8.500,-- víc ...

 
...
Tak co si mám sakra koupit?

epix™ Pro (Gen 2) – Sapphire Edition | 42 mm?? Bože, proč mne nutíš utrácet o 8.500,-- víc ...

S koženým páskem si je budeš moc vzít i na jednání ;)
 
Ja mám Fenix6 (saphire, 42) a spokojenost. Kolo, golf, lyze, chůze atd… a vypadají Ok. 2 různé pásky a je to 😊
 
Myslel jsem hodinky :-D
Aha - tak pokud chceš OLED display (ten hezky svítící), tak Epix Pro G2, pokud ti stačí transreflexní display, tak Fenix7.
 
No, co to čtu , tak bud Fenix s TFT, nebo epix s Amoledem. Nějaké další osobní zkušenosti? @Mirek_62 díky
Mám už téměř 3 roky Fénix6, bez problému 👍
 
Ja mam epix2 a spokojenost maximalni.
 
Ještě mne tak napadá, že, jak nosím brýle na dálku, tak by mohl být Amoled výhodou, kvůli kontrastu.
Kdo má Amoled - štve vás něco?
Taky nosím brýle a čtu ciferník bez problému.
 
Perou se ve mně dvě věci:
  1. chci vs potřebuji
  2. zjistil jsem že 42 mm nevidím úplně nejlíp, když mám brýle (na dálku, takže na golfu nezbytnost) 47 mm na moje jemné dámské zápěstí nesednou, a pak jsem zjistil že Venu 3 dělají 45 mmm, a tam jsem se zasekl (z hlediska funkcí by mi asi dostačovaly), asi se budu muset zastavit na Černým mostě.
 
Venu 3 jsem měl nedávno v ruce a velmi mě zklamala kvalita 🙁 Jako když vylezly z 3D tiskárny, každé tlačítko jiná odezva, atd. O nových Vivoactive 5 nemluvě... měl jsem předchozí Vivoactive 4 "do terénu" a s těmi jsem byl velmi spokojen. Prakticky jsem je nešetřil a jsou jako nové (Venu 3 jsou vlastně nástupci Vivoactive 4). Ale nechci výběr kazit, třeba se budou líbit. Sám jsem se na nedávném vybírání strašně zasekl a nakonec jsem velmi spokojený s S62.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom