Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Farmers Insurance Open

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Farmers Insurance Open (Golf.cz)

PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornie, USA
(25 – 28.1.2023, -9 hodin)


Farmers Insurance Open je druhým turnajem West coast swing, tříčlenné série na západním pobřeží USA. Hraje se od roku 1952, tehdy jako San Diego Open. Dlouhá léta nesl turnaj název Buick Invitational, jehož hostitelem býval Tiger Woods.

Turnaj je skvěle obsazen. Hraje pět hráčů z první desítky žebříčku. Rahm který bude bojovat o třetí letošní vítězství, dále Schauffele, Zalatoris, Morikawa a Thomas. Dále hrají Finau, Fowler, S.W. Kim, Matsuyama a Davis Thompson, mladý hrdina minulého The American Express. Jasným favoritem expertů PGA Tour i sázkových kanceláří je Jon Rahm před Xanderem Scahuufele a Tony Finauem.

Hraje se střídavě na dvou hřištích, South a Norh Course resortu Torrey Pines, s nádhernými výhledy na Tichý oceán. Po dvou kolech bude proveden cut a závěrečná kola se odehrají na South Course.​

Odměny jsou ve výši 8,7 milionu dolarů. Loni zvítězil Luke List v rozehrávce s Wilem Zalatorisem (-15).

Leaderboard

Odkazy: Torrey Pines Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství

Sestřih loňského finálového kola​

The post Farmers Insurance Open appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Na tom odkazu na satelitní mapě jsou na hřišti zajímavé ty kruhové fleky.
Nevím o co jde, ale připomíná mi to jednu houbovitou chorobu co jsem měl kdysi na trávníku na zahradě, i když toto vypadá spíše uměle vytvořené dle té pravidelnosti. :oops:
 
Na tom odkazu na satelitní mapě jsou na hřišti zajímavé ty kruhové fleky.
Nevím o co jde, ale připomíná mi to jednu houbovitou chorobu co jsem měl kdysi na trávníku na zahradě, i když toto vypadá spíše uměle vytvořené dle té pravidelnosti. :oops:
Také mne to zaujalo. A protože je to dost pravidelné co do rozložení, řekl jsem si, že to bude závlaha/springlery. Ale třeba se pletu
 
Také mne to zaujalo. A protože je to dost pravidelné co do rozložení, řekl jsem si, že to bude závlaha/springlery. Ale třeba se pletu
Těsně kolem sprinkleru nic, pak zelená travička a tam kde nedostříkne sucho. To asi bude ono. :up:
 
Nebourejte jim jejich kruhy... :) Každopádně, Torrey Pines je nádherné hřiště. Resp. které ne, když se najde hezký úhel a světlo pro fotku. :)


Torrey-Pines-Feat.jpg
 
Na tom odkazu na satelitní mapě jsou na hřišti zajímavé ty kruhové fleky.
Nevím o co jde, ale připomíná mi to jednu houbovitou chorobu co jsem měl kdysi na trávníku na zahradě, i když toto vypadá spíše uměle vytvořené dle té pravidelnosti. :oops:
Tu houbu bys dle mého v takovém rozlišení neviděl, tohle jsou sprinklery.
 
Tak jsem speciálně pro @DJHolmes dnes vyfotil houbu. Máš to z 10ti a pak cca 80ti metrů:)

7EACE971-F68A-4AEE-8C34-5BBEB3465D5D.jpeg
222E77AD-905D-46DE-9D3F-44C903A9E71D.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom