Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Elektronická skórekarta

Ja mam ty technologie rad, furt se to snazim zavadet a zlepsovat. O to vic me ale pak vytaci ty situace, kdy to z nejakeho duvodu nejede - tento vyrobce tiskarny neni podporovan, tento sw nelze na tomto hw instalovat,…
 
Tvl, to bude muset velkovezír (nebo jak se tituluje) nakoupit obrazovky/TV/promítací plátna a promítne to do ceny fee....:rolleyes:

Jj, bacha, já jeho sultanstvu jedno plátno nabízel a výsostvo to odmítlo, že prej moc malý!
 
To souhlasim. Zaroven si pamatuju, jak jsme meli online propojeni na TV na recepci z TeeTime. Fungovalo to tak skvele, ze to po pul roce letelo cely z okna🤣
Ti nevím, v Beřovicích to je a funguje ro skoro vždy😁
 
Klasika...
Ti nevím, v Beřovicích to je a funguje ro skoro vždy😁
Líbí se mi tam to "skoro"...
 
Osobně se na el.scorku těším, bylo by super vidět, jak hrají kamarádi...na zápis si člověk zvykne...to není problém...jen na dost turnajích jsou zamčené výsledky před vyhlášením, aby zůstalo co nejvíce lidí na vyhlášení...to si myslím může být problém...
 
Můžete sledovat průběh Grabmasters. Používají el. skorekartu
 
Včera Grabmasters za 109, dnes 94. Nic ke komentování, ale Grabmasters jako první turnaj otestoval online scoring ČGF Zatím mi to přijde super a jednoduché, papír je samozřejmě nadále jistota, ale eliminace chyb při přepisování skóre do systému, automatický součet a rychlý přehled ve flightu 🤔 Stačí když píše jeden hráč celý flight, pak se jen potvrdí. Skvělé když má někdo vozík s držákem, horší když se nosí bag na zádech, možná pruda když prší, ale pořád se mi to líbí 👍
Abych nezas…. vlákno, „jak jste hráli”, tak pokračuji v reakci na ESC zde.

Tak určitě je to svým způsobem krok vpřed.

To, že může zapisovat ve flajtu jen jeden je asi ok. Otázkou je, nakolik to dotyčného bude rozptylovat.

Další věc, která mne napadá, je kontrola ESC před odevzdáním. Ne každý si bude pamatovat, na jaké jamce kolik hrál a stejně si to bude muset nejspíš psát „někam stranou”.

A ještě jedna věc, pokud se ESC začne používat i v komerčních turnajích, tak se obávám dalšího zdržování. Už vidím, jak se členové flajtu na právě dohraném grýnu dohadují, kdo kolik zahrál a pak vytahují mobily a výdledky zadávají. Ne, že by se toto nedělo už teď, ale ten zápis „do papíru” je asi rychlejší. 🙈
A donutit hráče, aby po dohrání jamky urychleně opustili grýn a skóre si spočitali cestou k dalšímu odpališti a tam jej zapsali, mi přijde jako nadlidský úkol. 🤔
 
Upraveno:
A to nemluve o vybitem iphone. Cíleně mluvim o jablku, být jsem jeho příznivcem. Přeci jen, není v tom úplně na špici. Nic. Místo všude psací tuzky a papíru... Budeme pro jistotu Vozit powerbanku u sebe. A až zrovna přijde Neokladna aktualizace systému, protože svět je rychlý... Tak sousloví "Modrá smrt" (i když to zase spíše spadá pod Okna) budou teprve náporem na mentální rozpoložení hráčů. :)

Trochu přehráním. Jsem hodně velkým fanouškem technologií. Ale přesně a možná právě proto mám hodně rád věci, které fungují vždy a všude "bez pohonu, protože fyzika". :)
 
Já se na ESC těším...proč jet na koni, když mohu jet autem...k zápisu na greenu či u greenu- kdo je jelito s papírem, bude jelito s telefonem...ostatně spousta lidí si již dnes zapisuje výsledky do různých aplikací...já se těším :up:
 
Dnes jsem naživo viděl v praxi zápis do elektronické skórkarty na turnaji. Ten nejchytřejší a nejschopnější ve flajtu to zadával :D. Přesto všichni ještě psali klasicky na skórky. Já budu vždy ve flajtu ten nejblbější, abych to nemusel zapisovat :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom