Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Elektronická skórekarta

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Dovolil jsem si založit toto vlákno. Myslím, že k tomu asi bude dost otázek.
ESK (Elektronická Skore Karta) už je implementována v aplikaci ČGF.
 

Přílohy

  • EEB36F6A-4893-426B-A655-1567A7723760.jpeg
    EEB36F6A-4893-426B-A655-1567A7723760.jpeg
    77,3 KB · Zobrazení: 239
Tak dnes ráno otevřu aplikaci ČGF a nestačím se divit.
Pro dnešní turnaj je k dispozici elektronická skórkarta.
Tak jsem zvědav, co nám k tomu na turnaji řeknou.
Pro zvědavce pár screen printů, jak to vypadá

IMG_8611.jpeg
IMG_8613.jpeg
IMG_8612.jpeg
IMG_8614.jpeg
 
Tak rok s rokem se sešel a kde nic tu nic.

Neví někdo, jestli se alespoň používala na nejvyšších federačních turnajích jako např. RB Czech Open apod.?
 
Ta elektronizace to má v golfu prostě těžké. :( Dokud se to nebude dít tak nějak plně automaticky (rozuměj "samo"), tak se obávám, že to bude furt velmi okrajová záležitost.
 
Ta elektronizace to má v golfu prostě těžké. :( Dokud se to nebude dít tak nějak plně automaticky (rozuměj "samo"), tak se obávám, že to bude furt velmi okrajová záležitost.
Proto si i myslím, že se to nějak extra netlačí. To masové využití by asi nepřišlo, hlavní hnací motor (covid) taky opadnul, respektive s ním spojená omezení. A asi tomu nepomáhá ani chystaná změna celého informačního systému, kde se tohle bude muset rovněž "přeprogramovat"...
 
Přátelé, je někde ten nový manuál k elektronické skórkartě na ČGF. Nemohu ho najít. Pomozte mi, díky.
Podle A. Libecajta měl být vydán 11.3.
 
Btw. na školení rozhodčích, kterého jsem se účastnil někdy těch 1č dní zpátky, nebo už to jsou tři týdny? No to je fuk. Tak myslím tam jsme v části věnované přípravě turnaje (nebo to bylo jinde ?) krafali tuším i o tom, že na té elektronické skóre je super, když by se to využilo i na malých hřištích, i pro obohacení běžného menšího turnaje.

Typicky... jak okořenit lidem čekání na výsledky, když první flajty dojdou a čekají, než dojdou ti další a měli by tak možnost mít na nějaké obrazovce v klubovně předběžné skóre ostatních hráčů. Případně, že by to někdo třeba i při postupném startu mohl z pomocníků sbírat od hráčů po devítce a zapisovat do průběžného pořadí.
 
Takže pro mne bez chytrého mobilu budou turnaje mimo? Nebo si jako jediný budu psát skóre na papírek :D:D
 
Řekl bych: koupíš si Smartphone.😏
To je ale diskriminace menšiny :D Budu jako ti LGBT+ další bambilion možností :D:D:D
 
Těším se, az si to vyzkouším. Ale za sebe se přiznám, že pociťuji aktuálně určitý odbor na každém odpalisti brát telefon a zapisovat tam skóre. Moc si nevěřím, ze dokážu pak myšlenkove ignorovat případně nepřijatý hovor, který na mě bude svítit atp.
 
Přátelé, je někde ten nový manuál k elektronické skórkartě na ČGF. Nemohu ho najít. Pomozte mi, díky.
Podle A. Libecajta měl být vydán 11.3.
Už se po něm pídím:)
 
Btw. na školení rozhodčích, kterého jsem se účastnil někdy těch 1č dní zpátky, nebo už to jsou tři týdny? No to je fuk. Tak myslím tam jsme v části věnované přípravě turnaje (nebo to bylo jinde ?) krafali tuším i o tom, že na té elektronické skóre je super, když by se to využilo i na malých hřištích, i pro obohacení běžného menšího turnaje.

Typicky... jak okořenit lidem čekání na výsledky, když první flajty dojdou a čekají, než dojdou ti další a měli by tak možnost mít na nějaké obrazovce v klubovně předběžné skóre ostatních hráčů. Případně, že by to někdo třeba i při postupném startu mohl z pomocníků sbírat od hráčů po devítce a zapisovat do průběžného pořadí.
Asi by k tomu neměla být potřeba ani nějaká obrazovka, dle mého by to mělo být viditelné rovnou na serveru/ v app...Byť vlastně taková funkcionalita tam již v podobě online scoringu roky je, jen ji tedy musí prozatím vyplňovat někdo externí...
 
Asi by k tomu neměla být potřeba ani nějaká obrazovka, dle mého by to mělo být viditelné rovnou na serveru/ v app...Byť vlastně taková funkcionalita tam již v podobě online scoringu roky je, jen ji tedy musí prozatím vyplňovat někdo externí...

Podle mě ale mít to jako průběžný společný scoreboarding tabuli v podobě obrazovky na nějaké terasce restaurace nebo klubovně má úplně jiný "feel", než když všichni čumí do toho svýho mobilu.
 
Upraveno:
Podle mě ale mít to jako průběžný společný scoreboarding tabuli v podobě obrazovky na nějaké terasce restaurace nebo klubovně na úplně jiný "feel", než když všichni čumí do toho svýho mobilu.
To souhlasim. Zaroven si pamatuju, jak jsme meli online propojeni na TV na recepci z TeeTime. Fungovalo to tak skvele, ze to po pul roce letelo cely z okna🤣
 
To souhlasim. Zaroven si pamatuju, jak jsme meli online propojeni na TV na recepci z TeeTime. Fungovalo to tak skvele, ze to po pul roce letelo cely z okna🤣

Chápu. :) Ono ale každá technologie má svůj čas a místo, kdy se může chytnout a zaujmout. X věcí na začátku, byť to skvěle vypadá, v praxi nefunguje, dokud k tomu "uživatelé" nedorostou (společnost si na to nezvykne). Před několika lety si málokdo dokázal přestavit, že esporty pofrčí a budou pro výraznou část společnosti atraktivnější, než na živo.

A pak pravda, ono x věcí nefunguje samo vlastně ve výsledku samo. Ale když to pak funguje a stará se o to někdo jinej - tak je to boží! :)
 
To souhlasim. Zaroven si pamatuju, jak jsme meli online propojeni na TV na recepci z TeeTime. Fungovalo to tak skvele, ze to po pul roce letelo cely z okna🤣
No ja bych se tedy primlouval mit obrazovku na kazde jamce, at vim, jak hodne jsem v pr...🤣🤣🤣
Ty rozvody, elektrikari budou mi zne 🤩🤩🤩
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom