Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Davies Caddy vozik

Davies se skládá spíše na 2-3 placky oproti 1, když budu brát jako výchozí pozici složený JuCad .. ten se mi líbí, ale nejsem ochoten akceptovat cenu staršího, natož nového .. Davies Caddy je super volba, za Ty prachy hodně muziky ... ale taky jsem ho prodal, jelikož mě dost vadilo jeho ovládání a hlavně, pokud je někdo zvyklý na Clicgear a jeho odkládací prostory a super příslušenství, tak si bude těžko zvykat na "designové trubkové vozíky", kde nic není a pro vše člověk musí lézt do bagu .. mě to normálně s*alo :D .. takže mám zpět svůj dobrý Clicgear 8.0 a jsem spokojený .. i když jsem tak trochu OUT, protože "golfová móda" velí jasně :D
 
Davies se skládá spíše na 2-3 placky oproti 1, když budu brát jako výchozí pozici složený JuCad .. ten se mi líbí, ale nejsem ochoten akceptovat cenu staršího, natož nového .. Davies Caddy je super volba, za Ty prachy hodně muziky ... ale taky jsem ho prodal, jelikož mě dost vadilo jeho ovládání a hlavně, pokud je někdo zvyklý na Clicgear a jeho odkládací prostory a super příslušenství, tak si bude těžko zvykat na "designové trubkové vozíky", kde nic není a pro vše člověk musí lézt do bagu .. mě to normálně s*alo :D .. takže mám zpět svůj dobrý Clicgear 8.0 a jsem spokojený .. i když jsem tak trochu OUT, protože "golfová móda" velí jasně :D
Zde mohu pridat svou zkusenost, kde jsem opustil Motocaddy S1 Lite (ktery ma v dolni casti regulerni tasku, kam se toho vejde vice nez do celeho bagu) smerem na S1 Digital (elektricky)... a clovek najednou zjistil, ze obleceni lze tahat o dost mene. :D
 
Davies Caddy je obchodní značka českého distributora, s díly a reklamacemi není problém (máme obchodní zákoník), stránky dovozce jsou http://all4golf.cz/2048-davies-caddy-compact-electric-shiny-white-36-jamek-dhc (pan Kupka) .. nic méně, přímý prodejce je i p. Kunc, doporučuji nakupovat u něj .. www.golfuk.cz

Tak jsem si s panem Kupkou volal (btw. velmi ochotny a prijemny clovek) a vse mi promeril. Drzak Davis Caddy ma sirku 9,9mm. Muj JuCad ma cca 10,5mm, takze by to melo jit a jdu koupit.

Udajne nejsem zdaleka prvni, kdo si to od nich za timto ucelem koupil a vetsine to paslo. Nicmene pry ani JuCad nema ty otvory uplne vzdy stejne.

Diky za kontakt!
 
Svého času jsem bral vozíky pro kamarády a známé zde. http://shop.afterbuy.de/public/start.aspx?suid=5028&zid=0cea7feb-5c61-4bca-9ab3-2fb084dbbabb
Majitel vše stejně nakupuje z Číny ale za zboží ručí a má i veškeré náhradní díly a nikdy nebyl žádný problém.
Kdysi jsem vydrazil na ebay tento novy vozik. Docel dobry, jen mi praskla trubka co vede od hridele nahoru k rukojeti. Presne kde je vyvrtana dira pro kabel. Nastesti kolega mi nechal svarit hlinik, tak uvidime jak to bude drzet
 
Kdysi jsem vydrazil na ebay tento novy vozik. Docel dobry, jen mi praskla trubka co vede od hridele nahoru k rukojeti. Presne kde je vyvrtana dira pro kabel. Nastesti kolega mi nechal svarit hlinik, tak uvidime jak to bude drzet
Me napada, zda sem nechcete dat fotky tech starych praskajicich verzi, aby lidi vedeli...
 
Tak tady je foto mého Davies. První prasklina se objevila po čtvrt roce používání, díl nakonec vyměnili, ale nechali si ho zaplatit. Na vyměněném dílu (je vidět že je lesklý) se prasklina objevila znovu po dalších několika měsících používání. Nakonec mi ho zavařil kamarád a teď drží a funguje.Jen po dvou letech používání odešla lithiová baterie - prý by měla vydržet až 1500 nabití - i kdybych chodila každý den, byla by někde v polovině. No není, vydrží jen okolo 12 jamek. Kdyby ho někdo chtěl - je volný :)
Pořídila jsem si Motocaddy.
 

Přílohy

  • Davies.JPG
    Davies.JPG
    30 KB · Zobrazení: 460
  • Davies.caddy.jpg
    Davies.caddy.jpg
    62,8 KB · Zobrazení: 546
  • Davies caddy 1.jpg
    Davies caddy 1.jpg
    29 KB · Zobrazení: 489
takhle to praská, když to někdo za držadlo zvedá nahoru .. kolik za něj? Měl bych zájem...
 
Trosku uz off topic, ale mate zkusenosti i s jinymi voziky co "praskaji"?
 
Tak tady je foto mého Davies. První prasklina se objevila po čtvrt roce používání, díl nakonec vyměnili, ale nechali si ho zaplatit. Na vyměněném dílu (je vidět že je lesklý) se prasklina objevila znovu po dalších několika měsících používání. Nakonec mi ho zavařil kamarád a teď drží a funguje.Jen po dvou letech používání odešla lithiová baterie - prý by měla vydržet až 1500 nabití - i kdybych chodila každý den, byla by někde v polovině. No není, vydrží jen okolo 12 jamek. Kdyby ho někdo chtěl - je volný :)
Pořídila jsem si Motocaddy.
Rozhodoval jsem se letos v zimě mezi Motocaddy a Daviescaddy a když to vidím a čtu, jsem rád, že jsem se rozhodl pro Moto...
 
Trosku uz off topic, ale mate zkusenosti i s jinymi voziky co "praskaji"?
Mám nerezový 3 kolový vozík Baoer, vzhledově super, skladnost taky dobrá, ale už mi 2x praskl. Jednou se utrhlo uchycení osy se zadními koly (na 3. jamce a došel jsem v klidu celou 18ku), zavařeno a drží to dál. A teď naposledy se mi vylomilo i přední kolečko (opět na 3, ale tentokrát jsem z toho měl až do 18ky dvoukolák :D), takže taky půjde na zavaření. Ale až na to jsem s ním celkem spokojený, hole odveze a udělá i parádu (celkem často slýchám "to je Jucad?" :D).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Mám nerezový 3 kolový vozík Baoer, vzhledově super, skladnost taky dobrá, ale už mi 2x praskl. Jednou se utrhlo uchycení osy se zadními koly (na 3. jamce a došel jsem v klidu celou 18ku), zavařeno a drží to dál. A teď naposledy se mi vylomilo i přední kolečko (opět na 3, ale tentokrát jsem z toho měl až do 18ky dvoukolák :D), takže taky půjde na zavaření. Ale až na to jsem s ním celkem spokojený, hole odveze a udělá i parádu (celkem často slýchám "to je Jucad?" :D).
Na Baoer jsem presne myslel. Slysel jsem o nem mnohe... a mj. jeden jsem mel doma (drazil jsem neznamy predmet na aukru... doufajic, ze je to PG :) ) a pak jsem byl smutny, protoze k tomu neslo sehnat nahradni dily. Takze z elektriky se nakonec udelala manualni verze a vzal si ho znamy na pokusy (chtel si zkusit postavit vlastni, takze byl rad, ze ma motorky atp.). Ono asi ne nadarmo ta znacka zmizela, neb cenove to bylo super. V servisu mi tehda rikali, ze Jucad a PG-Power (poradi sedi) jsou opravdu technologicky jinde nez ostatni. Hodne se ty voziky pry kazi v oblasti tlacitek (tece do toho) nebo privodnich kabelu (vypadaji nebo blbne kontakt). Jucad je spicka hlavne v ramci velikosti ustroji, neb to umi narvat do nejtenci trubky. Dalsi issue pry jsou pneumatiky, kde u neznackovych se proste rychleji nici a muze byt problem je sehnat. Hladka kola pak jezdi dost blbe. Nicmene na me ten Baoer pusobil velmi solidnim dojmem z hlediska konstrukce (jen sroub na nastaveni madla mi prisel divny).

Snazil jsem se dohledat neco k nehodam Jucadu, ale nenasel jsem vubec nic. Ale ono to muze byt i o tom, ze majitel Jucada asi neresi opravu na forech. :D Nicmene treba zivotnost toho Carbonoveho voziku by me fakt zajimala... preci jen na to nahodis destnik a pak to muze dostat slusny kotel, i kdyz ses ohleduplny majitel.

Btw. mechanicke Baoer se ted dasi sehnat za uplne smesne penize... http://golf-vozik.cz/golfovy-vozik-baoer-deluxe-stainless-trolley-b

Mj. jeste jedna nezajimava informace: ty trubkove voziky se i lisi tim, jestli maji ridici elektroniku uvnitr nebo venku (modul u baterie). Pozna se to jednoduse podle konektoru: pokud je tam jen par vyvodu, je to ciste baterka. Baoer a spol tam meli 10+ pinu.
IMG_5964.JPG
 
takhle to praská, když to někdo za držadlo zvedá nahoru .. kolik za něj? Měl bych zájem...
To mi teda vysvetli jak by na prasknuti mohl mit vliv, ze to zvednes za madlo nahoru a vaha se opira o predni kolecko a pak s tim prastis dolu?
Navic teto cvik s vozikem urcite nedelam :)
 
To mi teda vysvetli jak by na prasknuti mohl mit vliv, ze to zvednes za madlo nahoru a vaha se opira o predni kolecko a pak s tim prastis dolu?
Navic teto cvik s vozikem urcite nedelam :)

je to obrovská páka, kterou působíš díky váze bagu na ne zrovna ideálně řešené místo sváru vozíku ... můžeš mi to věřit, nebo nemusíš, ale je to tak .. proto od modelového roku 2016 to mají v tomto místě zesílené a model Quick Fold to má řešeno úplně jinak a tam je to úplně bez problému
 
je to obrovská páka, kterou působíš díky váze bagu na ne zrovna ideálně řešené místo sváru vozíku ... můžeš mi to věřit, nebo nemusíš, ale je to tak .. proto od modelového roku 2016 to mají v tomto místě zesílené a model Quick Fold to má řešeno úplně jinak a tam je to úplně bez problému
Tak urcite je to +vaha motoru, tyce a baterky.... na druhou stranu vsude pisi, ze nosnost je 30 Kg, coz bezny bag nema. Takze spise proste konstrukcni bota nebo nekvalitne svareno...
 
já si posledně zvážil svůj bag po podzimním golfu a komplet měl 33kg .. je to mazec, co člověk všechno do tourovýho bagu nastěhuje .. už mi přišel těžkej :D

a ono když za to občas vezmeš i "do boku" a jezdíš všude možně jen ne po ferveji, tak to praskne jako prd, to je hned ... se to nezdá, ale ty páky na tak malej spoj jsou obrovský .. ale jak píšu, od loňska to tam už nepraská, vyřešili to :)
 
Davies Cady nedoporučuji, znám dva případy, kdy praskl rám. Oba myslím řešil právě zmiňovaný Honza Kupka (dříve Golfvozik.cz dnes all4golf.cz v Modřanech). Mám teď od něj Golfstream vozík, 100% anglická výroba a protože jsem už dědek :), tak na dálkový ovládání. Je to odpružená konstrukce, chytře vymyšlená s lithiovou baterií - mám to i na hraní :). Design sice nic moc, ale je to držák! A v autě když se složí je skoro neviditelnej... :)
dv8-side-on_cover_s.png
 
já si posledně zvážil svůj bag po podzimním golfu a komplet měl 33kg .. je to mazec, co člověk všechno do tourovýho bagu nastěhuje .. už mi přišel těžkej :D

a ono když za to občas vezmeš i "do boku" a jezdíš všude možně jen ne po ferveji, tak to praskne jako prd, to je hned ... se to nezdá, ale ty páky na tak malej spoj jsou obrovský .. ale jak píšu, od loňska to tam už nepraská, vyřešili to :)

33 kilo? To si děláš srandu, ne? :) Prosimtě, buď tak hodný a udělej seznam obsahu sem, https://www.19jamka.cz/threads/bordel-v-bagu.605 - to se tam bude vyjímat. :)
 
přesně, co najdu, to naložím :D .. kdybych měl vypsat, co vše jsem tam našel a vozil, tak by to bylo na A4 stranu a ještě by jste se mi smáli :D
 
přesně, co najdu, to naložím :D .. kdybych měl vypsat, co vše jsem tam našel a vozil, tak by to bylo na A4 stranu a ještě by jste se mi smáli :D

Nenech se přemlouvat, třeba nás inspiruješ. :) Mně by fakt zajímalo, co tam musíš mít, aby to vážilo 33 kilo, bych to nevytahl snad ani z auta, potom
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom