Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čí je to odpovědnost?

to Francovka: no proto jsem to psal, ze to neni zbytecny produkt a ze to celkem funguje.... a trochu i na obranu lidi v bankach, tak zase z vlastni zkusenosti zevnitr tohohle systemu tam vetsina/spousta lidi fakt premysli, jak ty produkty udelat pro klienty a dost casto by na tom banka i prodelala, kdyby je nekdo vcas nezastavil - a to fakt neni cil zadne firmy na trhu prodelavat (uplne jine tema jsou nejake skryte nebo poloskryte poplatky nebo nejasne nebo nelogicke podminky, ale i v tomhle uz je bankovni trh celkem regulovan a kontrolovan, spotrebitelska prava jdou nekdy az do extremu, kdyz to uz muze i spotrebiteli skodit a stoji to spoustu zbytecnych penez navic .... zazil jsem spoustu kontrol, jestli je banka dost transparentni a jestli spotrebitel opravdu vi vsechno predem, cim dal tim vic se na to dba.... no a to, ze chce jakakoli firma na trhu vydelat penize a mit co nejvetsi marzi, pokud to trh dovoli
, to je snad normalni, to je zaklad souteze na trhu)
 
Já nechci aby to vyznělo nějak zle, mám s pojistkami veskrze pozitivní zkušenost. Bohužel to přikládám především tomu, že mám velmi dobré vztahy s oblastním ředitelem pojišťovny, kde jsme pojištěni. V posledních letech mne zarazili 3 věci, kde jsem si ověřil, že to není vše jak má být:

1. Pojistka na blbost vůči zaměstnavateli - řešil jsem ucpaný odpad v restaurační kuchyni a abych měl víc místa, odložil jsem napájecí trafo od bonovací tiskárny do dřezu, který nepoužíváme a ani nemá instalovanou vodovodní baterii. Samozřejmě jsem na to zapomněl při zkoušení odpadu se voda v trubkách zvedla a vyplavila se spodem i do tohohle dřezu. Vyhodilo to celej barák a vzalo to sebou nejen tiskárnu, ale i LED TV v restauraci a asi 6 žárovek. Ano, moje blbost, ale tak se ta pojistka přece jmenuje. Výsledkem bylo zamítnutí plnění a zrušení pojistky z důvodu pokusu o podvod.

2. Zásah bleskem - na hřišti jsme letos dostali pecku do stromu a zemí to projelo asi 10m, kde se to napojilo na elektřinu vedenou k vodárně. Komplet spálená elektrika ve vodárně, ale i třeba dataprojektor v konferenčním salonku. Přestože jsme doložili faktury se škodou přesahující 80 000 Kč, proplatili nám asi 12 000 Kč, protože vše už bylo staré. Dataprojektor byl starý asi 5 let...

3. Kolega Jirka Holec se zabil loni v autě, narval to pod kamion. Škoda cca 300 000 Kč. Výsledkem bylo proplacení škody a pokus o zrušení celé pojistky (platíme už 11 let víc jako 50 000 Kč/ ročně jen na povinných ručeních našich aut). Po intervenci makléře přehodnocení a navýšení pojistky na dvojnásobek. Teprve po intervenci ředitele ponechali původní cenu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom