Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Prišel podnět, zdali by na 19.jamce nemohl byt zobrazeny aktualni zebricek hracu PGA a jeden ci dva nejblizsi turnaje. Nez to zrealizuji, napadne nekoho jeste neco, co by se hodilo jako rychle golfove info automaticky aktualizovane tu mit? Pripadne jakou formu? (popis, link, jak to nekde bezi...)?

Kalendar nejblizsich turnaju PGA i zebricek mi prijde fajn info. Jasne, da se najit i jinde... ale rychly prehled, proc ne.

Nazory?

Jako český?
 
Jako český?

Ne, měl jsem na mysli světové, celý žebříček, resp. prvních 10 (x). Ale pokud by se to podařilo, možná by se dalo sosat i český, ale nejsem si jist, jestli to všeobecně je tak zajímavé, resp. zábavné, než světové. :)
 
Novinka: Oficiální světový golfový žebříček - widget OWGR na 19.jamce

Pravý sloupec v plném zobrazení fóra (na PC atd) zobrazuje nyní OWGR, Oficiální světový golfový žebříček. Prvních deset hráčů. Data jsou čerpány z http://www.owgr.com/ Od tohoto okamžiku se nikdo z Jamkařů nemůže vymlouvat, že neví, kdo vede. Na společných akcích bude probíhat zkoušení! :)

Jinak, jak rating funguje, se dozvíte ve starším, ale pořád platném článku na http://www.golfee.cz/co-se-sustlo/v-golfu-ve-svete/komentar-ma-svetovy-golfovy-zebricek-svou-logiku/

Hodilo by se vam i na mobilu? Resp v mobilni verzi, nekde?
 
Upraveno moderátorem:
Proběhla technická aktualizace fóra. Xenforo 2.1.2 -> Xenforo 2.1.3. (change list) + aktualizace šablony a souvisejících pluginů. Pokud by něco někomu nefungovalo, dejte vědět. Nic zásadního se nezměnilo.
 
Upraveno moderátorem:
Mě osobně minimálně stejně (ne-li víc) zajímavý přijde pořadí FedEx. Hlavně terazky ke konci sezóny.
Nebylo, by vhodné pod čarou uvést , jak na tom jsou naši nejlepší?

Promyslím to. Čeští hráči by asi šli, fedex nejspíš taky. Pak máme ještě ženský žebříček a už jsem dostal i podnět na zobrazování programu golfchannelu. To už by se hodilo pak mít myslím spíše na titulní stránce dole místo ankety (tím by se to zobrazilo i na mobilu).
 
Promyslím to. Čeští hráči by asi šli, fedex nejspíš taky
Nešlo by pod tou čarou/desítkou uvést i země , které nejsou v top 10, abychom viděli jak jsou na tom i ostatní, tř. Slovensko? Stačí jen nejlepší z dané země.protože olympiáda se blíží a pokud budou stejné startovní kritéria , tak asi bohužel , opět bez nás, muži a žena pouze jedna KS.
 
Nešlo by pod tou čarou/desítkou uvést i země , které nejsou v top 10, abychom viděli jak jsou na tom i ostatní, tř. Slovensko? Stačí jen nejlepší z dané země.protože olympiáda se blíží a pokud budou stejné startovní kritéria , tak asi bohužel , opět bez nás, muži a žena pouze jedna KS.

Slovensko asi jo, dokážu si představit i další země. Kouknu už příští týden na to.

Co je jedna "KS"?
 
Cca 2,5 měsíce funguje na Jamce Deník her. Jedná se o část Jamky, která umožňuje delší formou zachovávat vzpomínku na svoji hru - podívejte se na příklady pod odkazem https://www.19jamka.cz/denik/. Další možností má být inspirace pro ostatní, plus subjektivní hodnocení. Bohužel vyjma mě se využívá velmi sporadicky, byť se sem tam něco objeví. Rád bych se zeptal na názory, případně nápady, co s tím (ono udržovat a rozvíjet něco, co se téměř nevyužívá není úplně efektivní využití čas, o zábavě nemluvě):

Tak pokud můžete zvážit a dát mi zpětnou vazbu k Deníku her, budu rád. Oblasti, co mě napadají:
  • ponechat, neponechat
  • co se mi na něm líbí/nelíbí
  • proč ho nepoužívám - nepíšu, moc dlouhé, nedostal jsem se k tomu atd
  • vlákno: jak jste naposledy hráli mi vyhovuje víc
  • cokoli, co vás k tomu napadne
  • udělej to jinak, jak?
Nejhorší je nulová zpětná vazba, takže kdo může a není vám 19jamka úplně ukradená, včetně její budoucí rozvoj a údržba, pomožte mi s tím. :)

Dík.
 
Dobře, doteď jsem se na to nekoukal. Tak jsem se podíval. Je to hezké, pro psavce...
Protože jsem systematický, mělo by to pro mě cenu jen v případě, že bych tam zaznamenal všechny své hry. Je to přece deník... A to je cca 60 her za rok. A to vím, že nedám.
Všechny své hry mám v aplikaci, kterou používám na hru, tam si pocity a poznámky psát můžu, stejne to nedělám.
Takhle, když mám chuť, napíšu příspěvek do "Jak jste hráli" bez pocitu, že musím..
Pro mě to tedy není...
 
Já to mám stejně jako @JardaK
 
Ok, chápu. Dobrovolná forma stylu Moje hry aká blog by to zlepšilo, pro poznamenání něčeho silnějšího, než běžné statistikové hry?

jinak díky za reakci, cením si toho a pomaha mi to zkusit vymyslet neco uzitecnejsiho. Nekdy staci i drobnost... ale musim tu reakci znat. ;)
 
Já na to i koukal, ale pro mě který hraje vlastně jen doma to jaksi nedává smysl, čísla si nepíšu, prakticky nefotím, plně mi vyhovuje jak jste naposledy hráli, když už se musím pochválit.. :) :) :)
 
Mám t. č. nějaký útlum. Duševní i golfový. Tendenci k psaní blogu jsem sice vždycky měla a když už jsem se dokopala, tak se to i líbilo. Ale nemám výdrž a navíc se potřebuju do psací nálady dostat, na což teď obtížně hledám čas. Takže za mě v současnosti ne. Ale jsou i jiná vlákna, která se nevětrají... A občas je někdo probudí.
 
Pomožte mi. Jak dál? :)
 
Moc bych to nehrotil a zatím nechal jak to je..:up:, moc tomu teď nenahrává počasí, a za chvíli bude zima..
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom