Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z Ypsilonky

Na Ypsilonce chybí jezdící schody od parkoviště k recepci! :)) Každopádně vítej na Jamce. Vzpomeneš si ještě, jaké byly tvé golfové začátky? A jak vůbec si přičichnul ke golfu? A když takhle Ypsilonka - které jamky hraješ na Ypsilonce dlouhodobě nejhůř? :-D A čím to? :)

A práskni prosím nějaké novinky, jestli jsou! :)

Ještě jednou vítej a ať se Ti mezi námi líbí. :up:
 
Na Ypsilonce chybí jezdící schody od parkoviště k recepci! :)) Každopádně vítej na Jamce. Vzpomeneš si ještě, jaké byly tvé golfové začátky? A jak vůbec si přičichnul ke golfu? A když takhle Ypsilonka - které jamky hraješ na Ypsilonce dlouhodobě nejhůř? :-D A čím to? :)

A práskni prosím nějaké novinky, jestli jsou! :)

Ještě jednou vítej a ať se Ti mezi námi líbí. :up:
😅tak to máš pravdu😅 schody navrhnu😅

Děkuju. No moje začátky se tradují někde do roku 2003🙈kdy moje teta a její tehdejší manžel jeli za kamarádem do Poděbrad ( tehdy byl driving ještě na začátku s proshopem ) vyzkoušet golf😅 mě vzali taky. No odpálil jsem asi 4 košíky až jsem měl rozedřený ruce😅a Honzovi jsem tehdá udělal ostudu v Poděbradech protože mi 7 vylítla z ruky někam do půlky drivingu😂
No okamžitě jsem musel k Vánocům mít set. První byl z makra Verdict😅 Dědovi jsem zvoral celou zahradu během zimy a bylo😅 jelikož jsem rozený Smíchovák tak moje první kroky byly do Hodkoviček ( v té době 6 jamek pouze, unibuňka, čaj z pytlíku a párky na tácku😂) a svoje první opravdový hole jsem kupoval u Roberta Ondračky tehdy měl krám u nás na Smíchově/ Anděl a byli to Wilson Deep red tour 2 neskutečný žiletky asi za 11500🙈😅 takhle jak to píšu tak už si připadám jako kronikář😂 jo a málem bych zapomněl na svůj první turnaj. Bylo to v roce 2005 Merry tour na Molitorovu a tehdy jsem zahrál asi 70 stbl. ( klasickej zadrženej)😂🙈

Ypsilonka no asi nejhůř se mi hraje dvojka. Za mě absolutně nejtěžšší jamka. Ať ze žlutých nebo bilých musí první rána bejt fakt dobrá a dlouhá jinak neni šance jít druhou na green a ani druhá rána není bůh ví jak easy😅

No z novinek máme nový válec od lonška tak je to pomalu znát😅 a hlavně nový Vertidrain. Loni na podzim jsem s ním už některé FW děroval a letos bych rád udělal všechny ať se tam dostane vzduch a jsou zase o chlup lepší než letos💪😇u nás je blbé to počasí. Protože i prostě v půlce května vstáváš ráno do práce do 4-5 stupňů nad nulou a to není úplně ideální pro trávu. Tak, ale snažíme se, co to dá💪
 
Ypsilonka letos suveréně nejlepší greeny za poslední roky...co jste změnili, že jsou mnohem lepší?
Ahoj,

Děkujeme. Jak jsem psal nový válec, ale primárně jsme se snažili zatočit s Lipnicí a dál je v plánu jí vytlačovat. Já osobně nemám rád když nejsou greeny spravedlivý. Myšleno vidim break, hraju break a ono to tak jede. A to byl dřív velký problém Ypsu. I když byli rychlé nebyli spravedlivé a teď jsem rád, že se to pomalu a postupně mění💪😇
 
Na Ypsilonce chybí jezdící schody od parkoviště k recepci! :)) Každopádně vítej na Jamce. Vzpomeneš si ještě, jaké byly tvé golfové začátky? A jak vůbec si přičichnul ke golfu? A když takhle Ypsilonka - které jamky hraješ na Ypsilonce dlouhodobě nejhůř? :-D A čím to? :)

A práskni prosím nějaké novinky, jestli jsou! :)

Ještě jednou vítej a ať se Ti mezi námi líbí. :up:
Na jezdící schody (v tomto případě jezdící pás) je možno se jet podívat pro inspiraci do Golfclub Maria Theresia Haag am Hausruck. https://www.gcmariatheresia.at/ Fakt ho tam mají, nevěřil jsem vlastním očím ......
 

Přílohy

  • WhatsApp Image 2023-06-30 at 20.24.38.jpg
    WhatsApp Image 2023-06-30 at 20.24.38.jpg
    101,3 KB · Zobrazení: 102
  • Picture2.jpg
    Picture2.jpg
    118,2 KB · Zobrazení: 104
Ypsilonka letos opravdu ve vynikající kondici, kvalitní povrchy i během velkých dešťů.
Byli jsem tam v červnu po 2 letech a opravdu velké zlepšení hlavně v oblasti greenů.
Díky!
 
Ypsilonka letos opravdu ve vynikající kondici, kvalitní povrchy i během velkých dešťů.
Byli jsem tam v červnu po 2 letech a opravdu velké zlepšení hlavně v oblasti greenů.
Díky!
Děkujume. Tohle vždycky potěší a doufám, že přijedete dřív jak za 2 roky zase😅
 
Na jezdící schody (v tomto případě jezdící pás) je možno se jet podívat pro inspiraci do Golfclub Maria Theresia Haag am Hausruck. https://www.gcmariatheresia.at/ Fakt ho tam mají, nevěřil jsem vlastním očím ......
No tak to je, ale úlet😅jak na sjezdovkách. Já myslím, že na ten náš sklon by bylo potřeba spíš eskalátory😅
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
Ahoj,

Děkujeme. Jak jsem psal nový válec, ale primárně jsme se snažili zatočit s Lipnicí a dál je v plánu jí vytlačovat. Já osobně nemám rád když nejsou greeny spravedlivý. Myšleno vidim break, hraju break a ono to tak jede. A to byl dřív velký problém Ypsu. I když byli rychlé nebyli spravedlivé a teď jsem rád, že se to pomalu a postupně mění💪😇

Ahoj, mohu potvrdit rozdil 👍 dnes me greeny na Ypsilonce staly lepsi vysledek (na trojputty a ctyrputty si zkratka doma nezvyknu 😄)
Oproti me minule hre z lonskeho mesice je rozdil markantni a jak rikas, greeny jsou spravedlive ve smyslu vidim break = hraji break 👍
Cele hriste je v super kondici vzhledem k prevazujicimu suchu, jako flight jsme si ho pochvalovali. Mas me diky za udrzbu 👏Vsiml jsem si i znacneho narustu hracu z Nemecka a Polska.
Libi se mi, ze se na hristi stale neco zlepsuje (cesty, lavka, greeny, prace s detmi, otevrene treninky, na parkovisti probiha nejaka priprava na nabijeci stanice na el. vozy?) Martinove to dobre vedou 👍
V minulosti jsem slysel, ze bylo v planu i zastresit jednu terasu drivingu, je to jeste aktualni?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom