Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj. Jsem Evžen, s golfem začínám

Mrol799

Nováček
Ahoj jmenuji se Evžen. Díky za přijetí. S golfem začínám a zítra absolvuji "zkoušku" na HCP na Ypsilonce. Sice mi táhne na 50, ale v golfu jsem našel novou vášeň a už ted se teším na turnaje na příští rok a snad i na mé zlepšování hry :)
 
Přeji hodně štěstí.
 
Budem držet place.
 
Ahoj Evžene, vítej na 19.jamce a držíme všichni palce, ať ti to dobře dopadne. :) Dej vědět!
 
Ahoj , mockrát děkuji všem a dnes se zadařilo, HCP je doma a už to muže začít:eek:. A lítalo to opravdu všude, občas i tam kam jsem chtěl.:D...ale spokojenost, začínám golfu přicházet na chut víc a víc. ještě jednou všem díky
 
... A lítalo to opravdu všude, občas i tam kam jsem chtěl.:D...
Tak a přes zimu zapracovat na tom, aby z občas bylo většinou ;)

Tak ať to lítá a láska ke golfu ti vydrží i přes mnohá příkoří, které ti golf přinese.
Ale když vydržíš, tak ti nakonec přinese víc radosti, než toho příkoří.

Golf je totiž žena (či milenka) velmi náladová a je třeba trpělivosti a občas i hodně přemáhání, abys to s ní vydržel a neposlal ji k vodě. ;)
 
Tak a přes zimu zapracovat na tom, aby z občas bylo většinou ;)

Tak ať to lítá a láska ke golfu ti vydrží i přes mnohá příkoří, které ti golf přinese.
Ale když vydržíš, tak ti nakonec přinese víc radosti, než toho příkoří.

Golf je totiž žena (či milenka) velmi náladová a je třeba trpělivosti a občas i hodně přemáhání, abys to s ní vydržel a neposlal ji k vodě. ;)
hezké přirovnání a něco na něm bude:up:. musím tomu postupně přijít "na kloub" aby té radosti bylo víc a víc;)dík
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom